Acı Günlerim - Küçük Onur - 1.Bölüm (1997)

tırtkadın tırtkadın diyor ki;
Küçük Onur, taksi şoförlügü yapan babası Osman, annesi Zeynep ve küçük kardeşi Fatoş ile birlikte yaşamaktadir. Halasi Ayşe okumak için yanlarina gelmiştir. Osman,istemeden birisinin ölümüne neden olmuştur ve ailenin zor günleri başlar.

Halası sevdiği çocuğa inanıp randevu evine düşer. Babası, namusunu temizlemesi için Onur'un beynini yıkar. Kızkardeşi organ mafyasının kurbanı olur. Annesi hafızasını yitirir. Onur okuldan kalan arta zamanda ayakkabı boyacılığı yaparak ailesinin geçimini sağlamaya çalışır. Ve tüm bunlar olurken bu ailenin başına gelmedik dertler kalmaz.

İnsanlar acımasızdır ve yardımsever değillerdir. Hayatın her türlü kötülüğü, bu trajedilerle dolu diziyle gözler önüne serilmektedir.

alkışlarla izliyoruz efendim.
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: acı günlerim dizi küçük onur 36 dk
7 22 Ocak 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

  • anubin
    anubin 22 Ocak 2013 - 00:32Allahtan şu küçük onur, küçük ibo tayfası tutunamadan gitti yoksa nesilden nesile peşimizi bırakmayacaklardı. [ispiyonla]
    +11
  • basar3152
    basar3152 22 Ocak 2013 - 01:43benimde adım onur bu piç yüzünden hep küçük onur diye çağırdılar beni gıcığım ben bu ibneye kanlım gibi [ispiyonla]
    +11

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2014 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola' nın formülü ile aynı yerde saklıdır...