Alkışlarla Susturulan YTÜ Rektörü

otostopcu otostopcu diyor ki;
Öğrencilerin saçma baskılarıyla uğraşmaya çalışan adam akıllı bir YTU Rektörü. Mezuniyet programlarında başka üniversitelere özenen öğrencilere Gezi Parkı Protesto pankartlarına izin verilmediği için baskı yolunu seçen öğrenci ve veliler. Her türlü özgürlüğün olduğu Yıldız Teknik'te zırıldayıp duran öğrencilere selam olsun.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: ergen öğrenci ytü başarılı rektör gezi parkı protesto üniversite eylem
16 04 Temmuz 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • oasisdeki liam
  oasisdeki liam 04 Temmuz 2013 - 16:52"Gezi Parkı Protesto pankartlarına izin verilmediği için" çok demokrat bir rektörmüş hakikaten kardeş. [ispiyonla]
  +40
 • mantartabancasi
  mantartabancasi 04 Temmuz 2013 - 17:05ilk önce video altında ki açıklamana koyem otostopcu kardeş. sonrada sizi düşünmeye sevk edeyim, odtü, itü, hacettepe, yıldız daha bir sürü türkiyenin göz bebeği üvinersitelerinde türkiyenin geleceğini şekillendirecek olan gençler hükümete ve hükümetin yardakçılarına karşı bir tepki ortaya koyuyor. eğer sizin dediğiniz gibi bunun arkasında dış mihraklar varsa zaten topluca boku yemişiz, türkiyenin geleceğini ele geçirmişler. bazı adımlar atılıp bu gençliği kazanmak lazım. he eğer öle değilse gerçekten bireysel olarak tepki ortaya konuluyorsa daha ne bekliyorsunuz kalkın bi defolup gidin oturduğunuz yerden yada kendinize bi çeki düzen verin. hala çapulcu, vandal, terörist diyerek aşalamaya devam ediyorusunuz, hatta olayları bastırmak için kullandığınız sert müdehaleler sonucu gençler ölüyo.

  ülkeyi kalkındıracak olan bu odtü lüler, itü lüler, ytü lüler ve diğerleri
  [ispiyonla]
  +35

Tüm Yorumlar

 • balrog33
  balrog33 06 Temmuz 2013 - 03:09@otostopçu kardeş kimse sana sen ytü de okuyamıyorsun ondan onlara bok atıyorsun demedi. sen çok iyi kendisine küfür edilmesine bile izin veren bir rektördür diyorsun onada eyw olmaz ya hadi öyle olsun diyelim. peki bu kadar hoşgörülü bir adamı açılan 2 tane diren gezi yazısımı rahatsız ediyor o zaman bu rektöre saygı niye duyalım
  ? o kendisine duymuyorki.
  belkide öğrenciler şuna kızmış olabilirmi bu adam senin dedğin gibi öğrenci yanlısı ise arkadaş gibi ise arkadaş dedikleri adam iş siyaset olunca seni ve arkadaşlarını 2 sn içinde satmış buna kızmasınlar sakın?
  [ispiyonla]
  +3
 • Tavanarası
  Tavanarası 05 Temmuz 2013 - 18:15Tüh lan rektör mağdur olmuş. [ispiyonla]
  +5
 • otostopcu
  otostopcu 05 Temmuz 2013 - 16:15@heih :) [ispiyonla]
  +1
 • heih
  heih 05 Temmuz 2013 - 15:31@otostopcu yazini TDK olarak cozmeye calisiyoruz. Ikinci cumledeki yuklem hangisi? Bir de once "pankartlarına izin verilmediği için" sonra "her turlu ozgurluk" diyorsun, kisacasi kardes sen ne diyorsun ya? [ispiyonla]
  +8
 • betterlife
  betterlife 05 Temmuz 2013 - 15:23yazacağın yorumu sikim [ispiyonla]
  +4
 • fasb
  fasb 05 Temmuz 2013 - 15:18ülkenin geleceği odtülüler yok itü lülermiş siktir len. götoş. ülkenin geleceğinde biz varız siz yoksunuz. [ispiyonla]
  -8
 • gongota
  gongota 05 Temmuz 2013 - 15:04beyler @otostopcu rektör olabilir [ispiyonla]
  +6
 • batuhan2834
  batuhan2834 05 Temmuz 2013 - 12:02Ulan ytüde okumasak yutturacaksın özgürlükçü üniversiteymişmiş.
  Hadi lan ordan . İsmail yükseğin kimin adamı olduğunu herkes biliyor , başbakanı gibi onunda eleştiriye , gerçeklere , protestolara tahammülü yok .
  Bundan sonra hiçbir mezuniyet töreninde kendi öğrencilerine konuşma yapamayacak olması ne kadar acı ve bir o kadar da kendisinin ne kadar başarısız bir rektör olduğunun göstergesi.
  Genç nesil umutlandırıyor insanı
  [ispiyonla]
  +4
 • otostopcu
  otostopcu 05 Temmuz 2013 - 09:48@evo: pankartlara izin vermiyor ve baskıyı öğrenciler mi yapıyor?

  Pankart açmak isteyen özgürlükcü öğrenciler okulda Seninleyiz Tayyip pankartları açılsa medenice karşılayacaklar mı sen bana onu söyle.
  [ispiyonla]
  -12
 • otostopcu
  otostopcu 05 Temmuz 2013 - 09:39@gereklieleman: Baskı mı sen baskı görmemişsin otostopçu gardeş.

  Ben zaten baskı görmüyorum. Bu kadar özgür bir ülkede kim baskı görüyor ki. Sözüm baskı görmediği halde baskı altındayız diye zırlayan bebelere... Daha da ötesi baskı altındayız derken baskalarına baskı uygulamayı çok iyi becerenlere!
  [ispiyonla]
  -2
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...