İlker Başbuğ'un Cemaatler Hakkında Konuşması

HypnoS HypnoS diyor ki;
İlker Başbuğ'un Genel Kurmay Başkanı'yken yaptığı konuşmanın bir kısmını dinleyeceğiz.
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: ilker başbuğ cumhuriyet dinciler gerici hareketler cemmaat fethullah yaşasın cumhuriyet laiklik irtica
190 05 Ağustos 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • bluepower
  bluepower 05 Ağustos 2013 - 21:21Yorum yapan yobazlar,abiler sizi çağırıyor pilavlı sohbet varmış hadi siktirin gidin.
  +54
 • jonathan livingston
  jonathan livingston 05 Ağustos 2013 - 20:21yeni bir döneme girdik ve hiç birimiz ne bok olacak bilmiyoruz.
  +50

Tüm Yorumlar

 • ezotto
  ezotto 10 Ekim 2013 - 02:05cemaatlerin ülkeye gram kadar hayrı yok
  • patos64
   patos64 15 Ağustos 2013 - 18:32amcam da o askerlerin arasında oturuyor gariban gariban.. izleyince gördüğümde sevindim baya. kendisi baya yüksek rütbeli iyi ki onun başına bir şey gelmedi.
   • iura
    iura 09 Ağustos 2013 - 22:24düsünün, bu konusmayi yilansi yilansi dinleyen nice cakal carlos var orada. hic renk vermeden, "pasam dogru diyo valla" falan diyerek sinsilik yapan cemaatci pasalar da var orada. ilginc...
    +8
    • COOLMISTER BLONDEATH
     COOLMISTER BLONDEATH 08 Ağustos 2013 - 22:41Ordunun içinde darbe yanlısı statükocu faşolar vardı .Bu bilinen bir şey ve bunlar temizleniyor aynı şekilde yargı,medya ve kamu-eğitim kurumlarında da bu işlem yapılıyor.Tayyip in zaten yol - köprü yapmak dışında yaptığı tek doğru icraat bu .Ha tayyip siyaseten böyle bir şey yapıyor diyip karşı çıkanlarınız varsa siz böyle i.ne gibi p.şt gibi birşey olduğunuzu kabul etmiş oluyorsunuz zaten...siz orduyu namaz kılanlardan eşi başörtülü olanlardan temizlediniz tayyip ise faşolardan temizliyor anadınmı...fark bu..

     bu arada keser-sap muhabbeti yapan statüko yanlısı postal yalaması faşo arkadaşlara o keserin zaten şu anda döndüğünü hatta sapının bile bir tarafınızla bütünleşmekte olduğunu söylemek isterim.
     -6
     • mertsaz
      mertsaz 08 Ağustos 2013 - 01:3001:11 de yandaş asker var
      +3
      • guglielmo
       guglielmo 07 Ağustos 2013 - 17:22oxymoron,o elindeki boruyu da 1960'ta babaannen ile annenin tokmakçısı Menderes'e soktular,öyle hapis mapis de değil,döve döve,cehenneme postalayarak,o lav silahını da tayyip fetişisti annenin götüne sok şimdi,orospu çocuğu.
       -3
       • remaker
        remaker 07 Ağustos 2013 - 15:15bu orospu çocuğu akp piçleri nasıl bir şerefsizlik düzeyindeyseler artık yüzlerine tükürünce yarabbi şükür diyorlar. askerler analarını avratlarını sikmiş tabi kin ve nefret duyuyorlar orduya.
        +2
        • sosyal munzevi
         sosyal munzevi 07 Ağustos 2013 - 00:59açıklamada genelkurmay başkanıyken denmiş ama gen kur bşk olmadan önce olsa gerek, apolet sadece org apoleti.
         +1
         • bermuda007
          bermuda007 06 Ağustos 2013 - 22:01amk andavalları adam ne diyor dinlesenize: "cumhuriyetin temel niteliklerine sahip çıkmak, iç siyasetle ilgili olmayıp yasalarla silahlı kuvvetlere verilen bir görevdir ve askerin yasalarla verilmiş görevleri yapma ya da yapmama gibi bir seçeneği ve lüksü yoktur."

          adam bana yasayla görev verilmiş ve bunu yapıp yapmamak benim kontrolümde değildir diyor siz hala darbe bıt bıt bıt. Beyninizi kullanın lütfen... Çıkmış hala başörtülüleri kışlalara almadılar diyorsun, AKP'nin 12 yıllık süreçte bana başörtüsüyle ilgili ne yaptığını söyler misin? Bütün seçim propangandalarında kullandıkları türban enstrümanına sahip çıkabildiler mi? Evet çıktılar sadece duygu sömürüsü malzemesi olarak. Devletin tüm işleyişinde en hassas noktalarına basıp yasa çıkaran AKP acaba hala neden türbanı kamuda serbest bırakacak yasayı hala neden çıkarmıyor. Hala generaller mi rektörler mi yahut gazeteciler mi engelliyor. Gözünüz yoksa vicdanınız da mı yok? Sana devlet türban yasağını koymuşsa kamu görevlisi olarak bu yasağı uygulamak zorundasın dönem rektörleri de bunu yapmışlardır. Sanki yasak kaldırıldı ya bu adamlar hala başörtülü anneleri gerekli merciilerden kovdular. Yazık bu ülkeye çok yazık...
          • mösyörötar
           mösyörötar 06 Ağustos 2013 - 18:54haha pek gezizekalı qamalistler siz delirdikçe ben zevkten dört köşe oluyorum :) Amk andavalları hala pilavlı sohbet makarna hüloğ muhabbeti. 100 yılın intikamı alındı, bunlarda kafa bu hala. İttihat ve terakkinin ve eşsiz zulümlerinin 2000 modeli bu adamlar, hala nesini anlayamıyorsunuz? Sokakta top oynadığım herifler nasıl bu kadar gerizekalı oldu ben hala bunun cevabını arıyorum
           -11
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...