Suriyeli Çocuğa Yaptırılan Çirkin Rol

ironiman ironiman diyor ki;
Çocukları kendi çirkin oyunlarına alet etmeye utanmayan bu dengesizler, sanki yeterince acı ve katliam yokmuş gibi birde böyle düzmece sahnelerle halkı kin ve nefretle dolduruyorlar, sizin burada sergilediğiniz oyun başka yerlerde gerçek oluyor. Bu şerefsizce ve vicdansızca oyunu bırakın ve çocukları kiri oyunlarınıza alet etmeyin.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: suriye öso esad katliam düzmece çocuk ölü yaralı numara
9 23 Ağustos 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • bunu alın dışarı
  bunu alın dışarı 23 Ağustos 2013 - 18:39olum ben sizi de anlamıyorum lan. kaynagı belli değil,kimin çektirdiği belli değil,ne zaman çekildiği belli değil hemen birileri sahiplenip, eleştirmeye başlıyor.

  ne esadı ne muhalıflerı desteklıyorum,kendı rantları ugruna savaş çıkartıp insanlara kıyanların,birilerinin maşası olup kendi milletlerinin geleceklerini peşkeş çekerek satanların hepsi yerin dibine batsın ama, lan olum ya muhalıfler degıl de esadcılar yaptırdıysa bu videoyu,nerden bılıyorsun? nasıl bu kadar emin olup,bir anda kutuplaşıyorsun hemen ve tarafına çekilip karşı tarafa saldırıyorsun?

  anlamıyorum sizi de..
  [ispiyonla]
  +27
 • ultraslan01
  ultraslan01 23 Ağustos 2013 - 17:41tayyip gorse aglar be. tani ilk 10 saniyeyi. [ispiyonla]
  +13

Tüm Yorumlar

 • lewo123
  lewo123 25 Ağustos 2013 - 12:41@Smial o zaman git ananla iç işlerine karış angut .
  Türkiyeyle neyi kıyaslıyon geri zekalı. Küresel güç nedeniyle zayıfsın döviz tabi olmaz güllük gülistanlık orada ölen insanlara göz yumanlardaysan sende siktir git gezine otur parkında o agaclar girsin biyerlerine
  [ispiyonla]
  +1
 • lewo123
  lewo123 24 Ağustos 2013 - 18:21Seyimin evladı bak bunlarda rol yapıyor hadi gitte yanlarına sende rol yap
  http://www.samanyoluhaber.com/web-tv/kendi-cocuklarini-olen-cocuklarin-arasinda-gorunce-4887-video-haberi/
  [ispiyonla]
  -3
 • mucrim
  +1
 • rogliganus
  rogliganus 24 Ağustos 2013 - 15:07Suriye'de cekildigi ne malum.
  gelisine ağır liseli bu
  [ispiyonla]
 • yemliha61
  yemliha61 24 Ağustos 2013 - 00:42@cokomastik

  - öldürülen çocuklara üzüldüm diyorsun, diğer yandan çocuk öldürenlerin resmini avatarına koyuyorsun.

  - nefret ve kinden bahsediyorsun, orada binlerce kişiyi katledenlerin, hiçbir şey olmamış gibi hayatlarına devam edebileceği mi sanıyorsun. gezide ölenlerin canı can da, Suriye'de mısır'da ölenlerin ki patlıcan mı?

  - bir insan ne zaman mağdur sayılır bir söyleyin de bilelim. adamlar mağduriyetin de ötesini yaşıyor. bizzat ölüyorlar. kesin sesinizi ve ölün mü diyorsun yani.

  - "inanlar kardeştir" dünyanın her yerindeki Müslümanlarla biz kardeşiz. Uygur
  Türklerinide biz düşünürüz, ıraktaki Türkmenleri de. gücümüz yettiğince hepsine destek veririz. Arapları savunuyoruz diye Türkmenlere sırt çevirmemiz gerekmiyor. aptal aptal yorum yazmayın.

  - bilmediğin din hakkında ahkam kesiyorsun. maide 44'te "Allah'ın indirdiği ile hükmetmeyenler kafirlerin ta kendileridirler." yani senin anlacağın şeriatı yani Allah'ın hükümlerini her alanda uygulamayı reddetmek bizzat kafirlik oluyor. görüyorum ki İslam hakkında zerre bilgin yok ama fikrin var. Hz. Muhammed (asm) ordu kurup müşriklerle defalarca savaşmıştı, bazen anlaşmalar imzalamıştı, komşu krallarını ve tebaasını İslama davet etmişti, halkından vergi toplamıştı ve ihtiyaç sahiplerine belirli ölçülerde dağıtılmıştı, suçlular yakalanır muhakeme edilir gereken ceza uygulardı. bütün bunlara rağmen peygamberimiz islam devleti kurmadı demek sadece cahillikle açıklanamaz, burada hainane bir şekilde kara propaganda yapmaya çalışıyorsun fakat bunu ancak senin gibi gezi zekalılar yer.
  [ispiyonla]
  +1
 • coskunz
  coskunz 23 Ağustos 2013 - 23:3020tane suriye videosu atsam 1ini kabul etmezler ama suriyeli rol yapan cocuk videosunu kabul ederler işte site adaleti buda. [ispiyonla]
  +6
 • 1234burak
  1234burak 23 Ağustos 2013 - 23:29bakın aynen gelen mesajı atıyorum

  *
  hoanes
  2013-08-22
  00:49
  Alkışlarla Yaşıyorum İçerik Silme Bilgilendirme
  İçerik: "Zulme Tepki Vermeyerek Ortak Olmayın ( 18)"nnGönderdiğiniz içerik ''formata uygun değil'' gerekçesi ile kabul edilmemiştir. Format genel olarak nostalji ve absürd komedidir. Ayrıca Türk işi içerikler her zaman öncelikli tercihimizdir. Bu formatın dışında içerikler mevcut olmakla birlikte sadece istisnadır. İçerik göndermeden önce http://alkislarlayasiyorum.com/hakkimizda/kurallar adresine giderek yazılanları okursanız yardımı olacaktır. Teşekkürler.


  bu mesajı almamın nedeni kimyasal gazın etkisiyle can çekişen bir bebeğin videosunu atmamdı ve bebek attığım video da maalesef ölüyordu kesinlikle ne bir kamera efekti ne bir rol ne bir oyuncu sadece ölüyordu yani anlayacağınız eğer rol yapanlar videosu yayınlanıyorsa rol yapmayan bir masumun videosu neden yayınlanmaz bu sizcede iki yüzlülük ve kara propaganda değil mi ordaki direniş meşru olmadığını ölenlerinde devlete baş kaldırdığı için öldürüldüğünü savunan bir görüş değil mi elinizi vicdanınıza koyun hadi siktir edin videonun yayınlanıp yayınlanmadığını belki inanmaya da bilirsiniz ama bu video sırf bir karalama yapılması için yayınlanıyorsa gerçek olanlarında yayınlanması şart asıl faşistlik budur bence
  [ispiyonla]
  +9
 • memo64
  memo64 23 Ağustos 2013 - 23:25yaw bu sitete alkislarlayasiyorumda hep ateist , gevur yahudimi var ??? anlamadim gitti [ispiyonla]
  +1
 • hamdi1994
  hamdi1994 23 Ağustos 2013 - 22:53sures atatürk düşmanı olmanın nedeni ne [ispiyonla]
  +1
 • lntrepus
  lntrepus 23 Ağustos 2013 - 22:44Çin Uygur türklerine katliam yaparken nerdeydiniz 4 parmakçılar ? Reklamınızı sikeyesim sizin. [ispiyonla]
  +2
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...