Lara Fabian - Je T'aime (1998)

trakya trakya diyor ki;
Lara Fabian 1970; Etterbeek-Brüksel, Belçikalı şarkıcı Flaman bir babayla Sicilyalı bir annenin çocuğu olarak dünyaya gelmiştir. Adı, Dr. Jivago filminin müziğinden esinlenerek konmuştur. Etterbeek'de (Brüksel) doğmuş olmasına rağmen hayatının ilk dönemini Catania'da da geçirmiş, İtalyanca anadili olmuştur. Lara şarkı söylemeye, dans etmeye ve piyano dersleri almaya çok küçük yaşlarda, asıl müzik eğitimine ise 8 yaşında Brüksel Kraliyet Konservatuarı'nda başlamıştır. Konservatuarda bulunduğu 10 yıl yaşadığı yıl içinde kendi müziğini de yazmış ve söylemiştir. Lara'nın şarkıları büyük ölçüde aldığı klasik vokal ve müzik kuramı eğitiminden olduğu kadar, Barbra Streisand ve Queen gibi dönemin sanatçılarından etkilenmiştir. O yıllarda Lara pek çok yarışmaya katılmış ve çeşitli ödüller kazanmıştır. Bu ödüllerin bir sonucu olarak ilk 45'liğini Fransız şarkıcı Daniel Balavoine'ın anısına 1986 yılında "L'Azziza Est En Pleurs" çıkarmıştır.

Şarkı sitede var ama klibinide eklemek istedim.
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: lara fabian je taime 1998
7 05 Eylül 2013
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • pilava ekmek banan adam
  pilava ekmek banan adam 06 Eylül 2013 - 02:57arkadaş bende mi sıkıntı var nedir anlamadım..
  ne profil resmi ekleyebiliyorum kendime
  ne de video ekleyebiliyorum..
  işin garip yanı videoyu da profil resmini de yüklemeye çalışırken yüklendi iletisi alıyorum yani.. beni geçiştiriyomusunuz öylesine ortalıkta dolaşsın yorum yazsın etliye sütlüye karışmasın diye mi aldınız siteye beni de ipleyin arada bende insanım..

  edit:ne alakaya maydanoz şöyle ki bi videoklip yüklemiştim kabul edildi mi diye yatmadan önce istişare yapıyordum ordan esti...
  [ispiyonla]
 • bhtszwmpr
  bhtszwmpr 06 Eylül 2013 - 01:25Je t'aime illede je t'aime ,Emret uğruna dağları aşıp gelem ... [ispiyonla]
  +2
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...