Adalet Kayboluyor - Hrant Dink

cl1ck cl1ck diyor ki;
Hrant Dink suikasti üzerinden tam 7 yıl geçti. Hrant Dink, Türkiye'de 1909 yılından bu yana, suikast sonucu öldürülen 62. gazeteci oldu.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: hrant dink yıllar oldu suikast adalet
48 19 Ocak 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • Soul741
  Soul741 19 Ocak 2014 - 19:27Şehitlerle Hrant Dink'in ne alakası var? Hrant Dink cinayetinin aklamasını böyle mi yapacaksınız? Neyin kafası bu? [ispiyonla]
  +22
 • megrimegrioyyy
  megrimegrioyyy 19 Ocak 2014 - 19:44sonuna kadar faşizme inat kardeşimsin hrant diyorum

  ama bu ülkede cihangir solcusu güruhunun da azınlık ölü seviciliği yaptığı aşikar

  kıyaslamak yersiz elbette dağlıca'da 110 kişi şehit oldu desen kılı kıpırdamayacak adama bitlis de kürt asıllı eşcinsel süryani biri öldürülmüş desen hemen kırtasiyeye koşar karton alıp slogan yazmak için
  [ispiyonla]
  +21

Tüm Yorumlar

 • tarikbyhn
  tarikbyhn 13 Şubat 2014 - 02:05Şarkının adını soranlar için: Lena Chamamyan-Sareri Hovin Mernem
  Videoyu yapanı soranlar için: 3h hareketi
  [ispiyonla]
  -1
 • cagh
  cagh 21 Ocak 2014 - 14:15müzik : Lena Chamamyan-Sareri Hovin Mernem [ispiyonla]
  -2
 • najaz
  najaz 20 Ocak 2014 - 22:21"Bir bebekten bir katil yaratan karanlığı sorgulamadan, hiçbir şey yapılamaz kardeşlerim..." Rakel Dink, 23 Ocak 2007 [ispiyonla]
  +1
 • kemalkılıcdaroglu
  kemalkılıcdaroglu 20 Ocak 2014 - 21:24Hrant'ın anmasında beyaz bere takan polisler, o adalete bir gün siz de muhtaç olaaksınız. [ispiyonla]
 • baymotto
  baymotto 20 Ocak 2014 - 19:21şarkının ismini bilen var mı? [ispiyonla]
 • BilgeKhal
  BilgeKhal 20 Ocak 2014 - 14:07Arkadaşlar ben Türkiyeli bir Ermenyim.
  Köklerim binlerce yıldır bu topraklarda, göbeklerdir Türküyle Kürdüyle her milletten insanla kardeşçe (en azından bana öğretilen kadarıyla kardeşçe) yaşamaya çalıştım. Milliyetçiliğin her türlüsünü yadırgayarak geçti hayatım, gene de bunu gerçek anlamda vicdanıyla ve bilinçli bi şekilde yaşayan herkes kardeşimdir.
  Dün sıklıkla twitterda ''Hrant'' ı search ettim ve gerçekten okudukça tüylerim diken diken oldu hayal kırıklığının en alasını yaşadım.
  Bu ülkede Ermeni bilinci hala ''System of a Down konserine köpekler ve Türkler giremez yazmış'', Hrant ''Türk kanı zehirlidir demiş''ten ibaret bi yığın insan var. Bi yığından kastım ülkenin ciddi bi çoğunluğu. 3 tweetten en az biri Ogünü Yasini öven, Hranta söven içerikteydi.
  Bunların asıl sebebini bilmiyorum, bu cehalet nerden geliyo bilmiyorum, mücadele etmekten yoruldum.
  Genel olarak Hrantı anlamışssınız bu sitede, arkasındasınız bu gerçekten umut verdi bana (bikaç örümcek beyinli tabi her yerde olacaktır). Sadece Hepimiz Ermeniyiz denmesine niye bu kadar tahammülünüz yok onu anlayamıyorum. Emin olun orda öyle bağıran insanların hemen hepsi Hocalı için Hepimiz Azeriyiz, Dersim için Hepimiz Kürdüz, Haksız yere katledilmiş her masum Türk için Hepimiz Türküz diye bağırabilicek bilinçte ve büyüklükte insanlardır. Eğer böyle olmayanlar varsa bile siz olanların hatrına bağırın.

  Biraz uzun oldu biliyorum ama okuyan herkese teşekkürler. Aslında daha yazılıcak çok dert var ama anafikri anlamışsınızdır umarım. Ne öğretilirse öğretilsin sorgulamanız, bizlere dayatılan önyargılara inat karşınızdakine iyimser yaklaşabilicek bir sebep aramanız dileğiyle.. :)
  [ispiyonla]
  +10
 • overseas
  overseas 20 Ocak 2014 - 09:16Ağzınızdan kuduz köpekler gibi salya akıtan amerikan silahiyla adam öldüren faşistlere sesleniyorum, 60larda yaktınız 70ler vurdunuz 80lerde işkenceyle öldürdünüz. ama biz hala insanız ve insanlığımızdan bir nebze vazgeçmedik vatan adına amerikan köpekliği yaparak. Hrant için adalet [ispiyonla]
  +1
 • miu94
  -5
 • uqur140
  uqur140 20 Ocak 2014 - 01:00ırkçı ve milliyetçi(mhp deyıl) taraftan bakan güruh adına bir iki şey çiziktirecem o taraflara yakın hissediyorum kendimi.
  bu olayı devletin içinde bir kanat yaptırdı diyorlar. şimdi önce o kanadın sonrada bizzati devletinin amk.
  en ağır tabirle kimsenin siklemediği, fikrini zikrinide iplemediğimiz hatta tanımadığımız bir adam gitti kahraman oldu. bazıları ''türkler için kötü sözler sarf etmiş vele vele'' diyor. lan sanane? ölmeden önce tanıyor muydun? sikinde miydi bu adam? lan yazdığı gazeteyi bu ülkede sorsan kaç adam bilir amk ben dahil??
  devletin bok yemesi adamı kahraman yaptılar. hee adamın öldürülmesini tasvip etmiyorum. en güzeli amerika gibi yapmak hiiiç siklememek. zaten halkta siklemiyor amk.
  birde nefret ettiğim bir grup var. bunlar her ama her bokun içindeler. kim bunlar? işsiz solcular, izmirli kemalistler( dediğim şey bir deyimdir izmirle falan bir alakası yok anlayan anlamıştır ) ve gereksiz kollektifçiler, liberal götler. bu tayfadan dünyaya fayda gelmez arkadaş valla billa gelmez..
  not: izmirli kemalistler, akpden cemaatten daha tehlikelilerdir. sebebi ağır gerizekalı olmalarıdır. facebookta kapak resmi gazi paşadır, ismi tc ali velidir.
  [ispiyonla]
  +1
 • sandalcıdede
  sandalcıdede 20 Ocak 2014 - 00:26sadece insan olsak olmaz mı? Türk olmasak, ermeni olmasa, kürt olmasak. Kafatasımızda ki kemikleri incelemesek o kadarda, dağlık çorak toprakların kavgasını yapmasak ta sadece insan gibi yaşasak olmaz mı? [ispiyonla]
  +1
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...