I Believe I Can Fly - Space Jam

ansitu ansitu diyor ki;
Efendim bu şarkı "Space Jam" soundtrack'inin bombastiko kontenjanını doldurmaktadır. Gerek sözleri, gerekse filmdeki kullanımıyla hepimize; "İnanırsanız başarırsınız gençler, sizin elinizden kaçana yazıklar olsun" mesajı verilirdi. (Pikachu olduğunu iddia ederek balkondan atlayan o efsanevi çocuğun, olaydan 1-2 hafta önce space jam izlediği gerçeğini dikkate alabilirsiniz bu noktada.) Üniversitede finale saatler kala, önümdeki yüzlerce sayfalık nota bakıp da dara düştüğüm durumlarda, hızır gibi yardımıma koşardı bu şarkı.

"Yapabilirim ulan, ne var ?. Bak millet bi kere okuyup 89 çekiyomuş, ben k.çı kırık bi 52 alamayacak kadar gerzo muyum ? Elbette değilim. Şüphesiz ki ben de başarabilirim."

Gazla dolan bünye, "I Believe I Can Fly" eşliğinde sabaha kadar çalışır, öğleden sonra kaportası çizilmiş, eline verilip paketlenmiş bir şekilde eve dönerdi. Siz yine de bakmayın bana, inanmak başarmanın yarısıdır... Valla.
Kategori: Film Müzikleri
sitene ekle
Etiketler: michael jordan i believe i can fly space jam r kelly
6 24 Ekim 2009
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • Düşler_Sokağı
  Düşler_Sokağı 08 Mart 2014 - 11:18Uçuyorum,biri beni durdursun. [ispiyonla]
 • çelişkili ifade
  çelişkili ifade 23 Eylül 2011 - 21:29bu şarkıyı ne zaman dinlesem kendimi peter pan sanıyorum; uçasım geliyor .. [ispiyonla]
  +2
 • fikirsiz
  fikirsiz 28 Mart 2011 - 07:35Deneyelim bakalım işe yarayacak mı. [ispiyonla]
  +3
 • cAn_16
  cAn_16 05 Kasım 2009 - 17:53evet, neden olmasın, yorum yapabilirim düşüncesine kapılıpta kelimelerin kifayetsiz kaldığı nostaljik travma durumundayım.. [ispiyonla]
  +3
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...