Kızlar ve Arılar

Kızlar arılara benzer,koloniler halinde yaşarlar.Yaşamlarını sürdürebilmek için kolonideki her bireyin kendine has bir görevi vardır.Bu sayede koloni ayakta kalabilir hatta diğer kolonilere üstünlük sağlayabilir.

Koloni lideri yani Kraliçe arılar:
Çoğunlukla koloninin kurulmasını sağlayan ve en baştan bu birlikteliği oluşturan bireydir.Koloninin çoğu özelliği onun kişiliğinden;belkide daha çok onun olmak istediği bireyin yani kafasında yarattığı süper kişiliğin özelliklerinden etkilenir.Tamamen içgüdüsel olarak özellikleri ile, kendine ve kolonisine yarar sağlayabilecek ama aurası ile onun önüne geçemeyecek bireyler belirleyip koloniye katarlar.

Toplayıcı arılar:
Koloninin ihtiyacı olan sosyal çevrenin sağlanması daha çok bu bireylerin görevidir.Tanıdıkları veya tanışma kabiliyetleri sayesinde koloni bireylerine ortam yaratıp,onların populer olmalarını sağlarlar.Bu populerlik bir koloninin can damarıdır. Çünkü koloninin gücü populerliğinin yansımasıdır.

Bilgi bellekleri yani istihbarat arıları:
Koloni için önemli sayılan aslında dünya düzeni içerisinde hiç kimsenin işine yaramayacak ve insanlık gelişimine pozitif yönde etki sağlamayacak konularda(diziler-filmler-yeni çıkan şarkılar,şakıcılar-etrafta olan biten dedikodusal olaylar vb.) düzenli bilgi akışını sağlarlar.Koloninin konuşabileceği konu ve alanlar yaratırlar hatta bu bilgiler sayesinde koloni bireylerinin kendini önemli sanmalarını bile sağlarlar.

İşçi arılar:
Koloni deki bireylerin hayatta ihitiyacı olacak önemli şeyleri karışalayan bireylerdir.Okuldalarsa notları bulur ders çalıştırırlar.İş hayatına atılmaya karar verildiğinde iş bulur yardımcı olurlar.Hatta evlenme zamanı geldiğinde koca bile bulurlar.Koloninin en önemli parçası,koloninin hayata tutunabilmesini sağlayan unsurdurlar.Bütün bunların yanında çoğunlukla koloniye sadace bu özelliklerinden dolayı alındıklarından hep bir işçi-amele mumamelesi görÜr ve asla tam benimsenmezler.

Koloni olgunlaştıkça kolonideki bireyler bir takımın forma giyip kendini belli etmesi gibi hepsi neredeyse aynı tarzlarda giyinmeye başlar hatta birbirlerini etkilemeleri sonucunda konuşma-toplumsal ilşki-yürüme tarzları bile birbirine benzer.

Koloni bireyleri birbirini okadar etkilerki hayattaki tüm seçimlerini koloni bireylerinin ortak beğenilerine göre yaparlar.Hatta karşı cinsi bile buna göre seçerler.Elalem ne der sözü koloni ne dere dönüşmüştür.

Bir kolonideki bireyin en önemli görevi diğer koloni bireylerini sürekli pohpohlayıp,onların egolarının sarsılmasını engellemektir.Ne kadar çirkin olurlarsa olsunlar onların kendilerini güzel sanmalarını sağlamalı salak olduklarını bile unutturmalıdırlar.

Koloni zamanla kendi içerisinde bölünerek federal devletçikler oluşturur.Kolonideki bazı bireyler birbirlerine daha çok yakınlaşıp ikişerli başka koloniler kurarlar bunların kendi aralarında diğer bireylerden sakladığı sırlar bulunabilir ve koloniden ayrıca beraber yaşamsal bir süreç oluştururlar.Bu federaller ilk başta iç işlerinde bağımsız dış işlerinde koloniye bağımlı yapılardır fakat zamanla koloni dağıldıktan sonra bile bu federaller ayrılmaz ve kendi iki kişilik kolonilerini yürütmeye devam ederler.

Fakat her koloninin savaşması gereken bir virüs vardır:

-Bir erkek;sadece bir erkek bile bütün kız kolonisini dağıtmaya yetebilir çünkü kızlar erkeklerin aksine karşı cinsin üzerlerinde bıraktığı pisikolojik etki altında kolayca eziliyor ve istemedende olsa karşıdakinin istediği şekilde değişmeye başlıyor belkide istemeden onun pisikolojik hakimiyeti altına giriyorlar.
Bu etki altına girme kızın kolonideki görevlerini aksatmasına,eski karekterinden bambaşka bir yapıya bürünmesine ve koloninin aksamasına neden olur.

Böyle bir kolonide yapılacak 2 şey vardır..

Ya kolonideki diğer elemanlarda birer sevgili edinecek(biraz düşününce arkadaşı sevgili bulan kızların vakit kaybetmeden sevgili edindiklerini görecek ve şaşıracaksınız..)ve koloni tamamen evrimleşerek bambaşka bir yapıya dönüşüp daha farklı hedefler içerisinde bulunacaktır.
Yada kangren olmuş bir kol gibi sevgili bulan birey koloniden dışlanarak yepyeni bir kol(birey) edinilecektir

Bu algoritma yani 2 yoldan birini seçme ve sonuçlarını yaşama eğilimi koloni fiziki koşullardan dolayı(kolonideki bireylerin farklı yerlerde ikamet etmeye başlamaları)dağılana kadar böyle sürecektir.

-Madem bu kadar kolay hakimiyet altına alınabiliyorlar o zaman insanlık tarihi neden acı çeken erkeklerle doludur?...

Bu çok basit;tamam kızlar kolay etkilenirler ama bazı erkeklerde kızların ellerinde tuttukları önemli silaha yani cinsel çekim kuvvetine çabul yenilmektedirler.
Fakat kızların buna sevinmeleri fazlada uzun sürmez bu boyundurluk altına girme;bu zayıf pisikolojideki erkeklerde bile istediğini alınca ortadan kaybolmakta hatta karşıdekine eskisi gibi deilde galip durumda olduklarını bilerek bakmalarına neden olmaktadır.


Peki bütün kızlar bu tanımlamalara uyarmı??
Bazı istisnalar olduğu kulaklarda rivayet edilmekte fakat rastlanması çok zordur.
iyi bir çocuk olursan şirinlerin görünmesi yada noel babaya inanmak gibi.

elninorog elninorog diyor ki;
Kategori: Tespit
Etiketler: simbiyotik topluluk arı90lar kız90lar
4 12 Kasım 2009
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • snunh
  snunh 19 Kasım 2011 - 00:20bal yapan arının bile kıçında iğne varken bırak abi yaa... [ispiyonla]
 • mavinur1987
  mavinur1987 01 Şubat 2010 - 19:30bence sen yazında belirttiğin gibi seviyene uygun kızlarla takıldığın için ve karsınada seviyesi oldukça yüksek kendini bilen biri çıkınca darbe aldığın için içini dökmüşşün
  acı olan sadece senin için doğru sandıgın seyin bi çok insan tarafından diğer yorumların genelinde oldugu gibi yorumlanması
  [ispiyonla]
  -6
 • letarg
  letarg 11 Aralık 2009 - 06:33koloni falan hikaye, sen içini dökmüşsün. gel otur şuraya bir su iç... [ispiyonla]
  +6
 • elninorog
  elninorog 30 Kasım 2009 - 16:17sende bende beyni çükünde ergen intibası bıraktın :S [ispiyonla]
 • Shawky
  Shawky 28 Kasım 2009 - 22:58Sürekli lezbiyen pornosu izleyen bi tipmişsin gibi bi his uyandırdın bende. :S [ispiyonla]
  -3
 • cotorobis
  cotorobis 27 Kasım 2009 - 16:37avrupa da kizlar teklif ediyomus haci ..orayi dene istersen...cok yuzeysel bi yorum olabilir mi..bence olur [ispiyonla]
  +1
 • azdengesiz
  azdengesiz 16 Kasım 2009 - 02:17yazı cok uzun le gece gece okunmuyo [ispiyonla]
  -9
 • Kosecki
  Kosecki 12 Kasım 2009 - 23:35ben yinede kadınları çok seviyorum. baldırı kalın zencileri seviyorum, melez zenciler, japonlar, tatarlar böyle ne bileyim. meme yani. [ispiyonla]
  +19
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...