İstanbul Adliyesine Giren Kedi İsmail

mucrim mucrim diyor ki;
Yolsuzluk, Selam Örgütü, KCK, Balyoz davalarına bakan polislere yönelik gözaltılar sırasında hakimle görüşen bir esrarengiz kişi avukatlar tarafından görününce hakim 'Kaç İsmail' diye bağırıyor ve adliyede kovalamaca oluyor. Tayyip Erdoğan'a sevgi ve bağlılıklarının sunan ve bu davaya verilem yargıç İslam Çiçek ile gizlice görüşen ve avukatlar tarafından farkedilince apar topar kaçan kişi akıllara seçim zamanında trafoya giren kediler gibi adliyeyedemi kedi girdi sorularını getirdi.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: kaç ismail islam çiçek yolsuzluk istanbul adliyesi ismail kaç kedi trafoya giren kedi polislere gözaltı ismail
4 26 Temmuz 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • ezotto
  ezotto 29 Temmuz 2014 - 14:21ülke olarak cok boktan bir sürecten geciyoruz [ispiyonla]
 • mucrim
  mucrim 27 Temmuz 2014 - 20:05@mogosan sen ne kadar akp karşıtı olursan ol gene ak troller seviyesindesin hem cahilsin hem dilsiz hemde dilli şeytansın.
  ergenekon balyoz davalarında nerde oldu hakimin odasındaki birisine kaç deyip onunda kaçtığı??? nerde oldu gözaltı süreleri dolmalarına rağmen hukuksuz alıkoyulmaları avukatlarının uzaklaştırılması nerde görüldü?
  Ergenekon, cumhuriyet gazetesine bomba attı. danıştaya silahla saldırdı. ve bunu başörtüsü yüzünden yapıldığını dindar insanların üstüne yıkmaya işlediler. Cumhuriyete atılan bombaların diğer yerlede cephneliklerde ümraniye ele geçirilen bombalarla aynı kafileden olduğu ortaya çıktı. Ergenekoncurdaki bombaların hizbullah terör örgütünde, MLKP'de, terör saldırılarında kullanılanlarla aynı kafileden oldukları ortaya çıktı. Cemaati bırak insan olan bunun üstüne gider. Bu yiğitler gittiler.
  Biz Allah için yaptık diyende yok trollüğünde bokunu çıkarma akpliler gibi. Casuslukla 7 bin kişiyi dinlemekle paralel örgütle suçlandılar evrakta sahtecilikten tutuklandılar. Allah için yaptık falan demediler.
  Tayyip kendisiyle ters düşebilecekleri paralel ilan ediyor. Bu yılan, hukuku ortadan kaldırmaları, acem oyunları bu adamlardan sonra ters düşebilecekleri kişilerede gelecek. Herkes şuanda birer zanlı. Sen git dilsiz şeytan ol kenarda
  [ispiyonla]
  +2
 • seyfiozcekim
  seyfiozcekim 27 Temmuz 2014 - 13:43o ismailinde o hakiminde oerda durup onu yakalamayan ibnelerinde ta amcuklarına koyayım ! hakime güvenemeyeceksek kime güvenecez? [ispiyonla]
  +2
 • akakom
  akakom 27 Temmuz 2014 - 11:30yakında oyunun çıkar bunun. belki öyle anlarız neden kaçtığını.. [ispiyonla]
  +1
 • mogosan
  mogosan 27 Temmuz 2014 - 09:36Bu trajikomik hadiseler balyoz ve ergenekon davalarındada olmuştu.Hükümete destek verenlerin başında cemaatçiler geliyordu.Şimdi aynısı kendilerine yapılınca zorlarına gitti.Biz allah için yaptık diyorlar.Ben öyle bonusu bol olan bir allah istiyorum.Her boku yapıp,her suçu işleyip sonra allah rızası için de.
  Siktirin gidin amk.Sırf Akp karşıtı diye bu orospu çocuklarını destekleyenlerinde amk.Yesinler birbirlerini,patlamış mısırım elimde uzaktan izliyorum.Umrumda değil.
  [ispiyonla]
 • daywalker_89
  daywalker_89 27 Temmuz 2014 - 06:53adam silahla hakimin odasına giriyo lan

  nasıl memleket olduk amk
  [ispiyonla]
  +1
 • theoscargoesto
  theoscargoesto 26 Temmuz 2014 - 23:24hukuk'un anası sikildi aq [ispiyonla]
  +5
 • mucrim
  mucrim 26 Temmuz 2014 - 23:03fuat avni'nin açıklamalarına göre bu kaçan piç, hani hakan fidan suriyeye 4 adam gönderirim türkiyeye 8 füze attırırım diyorya işte o işi yaptıracağı orospu çocuğu adamlarından bir tanesi [ispiyonla]
  +4
 • bitchslap
  bitchslap 26 Temmuz 2014 - 22:19Harbiden adaletin amına koyulmuş bu ülkede. [ispiyonla]
  +4
 • bir2008
  bir2008 26 Temmuz 2014 - 22:05Adliyeye kedi girdi. [ispiyonla]
  +3
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...