Yalçın Bulut İşçi Liderini Asıyor - Kurtlar Vadisi Pusu

iyibirisi iyibirisi diyor ki;
Kurtlar Vadisi Pusu'nun efsane karakterlerinden biri olan Yalçın Bulut, satın aldığı yeni liman işletmesine araba ile gelir ve işletmenin önündeki işçiler ile tartışmaya girer. Sonunda bir işçiyi odasına çağırır ve işçinin kafasında şişe kırarak onu öldürür. İtalyan mafyası havasında olan bu nadide karakterin işçiyi öldürdükten sonra taziye ilanı vermesi de trajikomiktir. İzliyoruz.
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: Kurtlar Vadisi Pusu Yalçın Bulut Mafya İşçi Grev Para Kümes Horoz Karakter Racon
0 26 Eylül 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • BuLuT
  BuLuT 28 Eylül 2014 - 10:40İşte nickimin için esinlendiğim adam.

  Bu da ben: http://www.youtube.com/watch?v=H9mdPcWqixY
  [ispiyonla]
 • Powermax
  Powermax 27 Eylül 2014 - 18:58Şu dizide 4 güzel karakter var Çakır , Yalçın Bulut , Memati ,Laz Ziya. [ispiyonla]
  -3
 • kikirikbiricik
  kikirikbiricik 26 Eylül 2014 - 19:41Şu dizinin kaç senedir bayıla bayıla izlendiği bir ülkede insanlar Türklüğü ile gurur duyuyor. Milliyetçiliğin ne kadar büyük bir körlük olduğunu varın siz düşünün. Başımızdaki irticacılardan bile tehlikeli bunlar. Zaten bu irticacıların bugün bu kadar azmasının sebebi de bu milliyetçilerdir. PKK köpeklerini oluşturan da bu milliyetçilerdir. Albert Einstein'den gelsin;

  "milliyetçilik bir çocukluk hastalığıdır ki ben onu, insan ırkının kızamıkçık hastalığı olarak görürüm. yetişkin bir insan, çalan bir marşa ayak uydurup emir altında ve neşe içerisinde yürüyebiliyor ise benim gözümde beş paralık değeri yoktur. kendisine yalnızca bir omurilik yetebilecekken bir yanlışlık sonucu, kapasitesini tahayyül dahi edemeyeceği koskoca bir beyne sahip olmuştur. uygarlığın bu kara lekesi en kısa sürede temizlenmeli, emirle gelen kahramanlıklardan, bilinçsiz şiddetlerden, aptalca yurtseverliklerden vazgeçilmelidir. "

  dünya üzerinde tüm milliyetçiler! geberin!
  [ispiyonla]
  -4
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...