Esed'e Destek Veren, ABD'yi ve Müttefiklerini Eleştiren Suriyeli Kız

doritosss doritosss diyor ki;
Avustralya'da yaşayan Suriyeli kız internetin yeni fenomeni. IŞİD’e, ABD öncülüğündeki koalisyona ve Beşar Esad’a memleketini yok ettikleri için kızgın. Maram Susli internet üzerinden yaptığı yayında tepkisini gösteriyor. 1987 yılında Şam'da dünyaya gelen 27 yaşındaki Susli, Youtube'da 2.5 milyon izleyiciye hitap ediyor ve bloglarında IŞİD'i, Suriyeli muhalifleri ve ABD'yi eleştiriyor. Maram Susli Avustralya’da yaşıyor. Küçük yaşta Suriye’den bu ülkeye geldiklerini söyleyen genç kadın doğduğu toprakların bu hale gelmesine seyirci kalmak istemediği için böyle bir şey yaptığını savunuyor.

Ancak genç kadına Kim Kardashian’a benzemek istediği ve Beşar Esad’ın sözcülüğünü yaptığı şeklinde eleştiriler de yağıyor. 'Ebola ABD'nin biyolojik silahı mı', ya da 'Bizim kimyasal silah kurtarır' gibi yorumları tepki çekti.

"Politika her zaman tutkum olmuştur hatta Suriye'deki savaştan çok daha önce bile siyasetle ilgileniyordum" diye konuşan Suriyeli blogger gelen tehditlere rağmen mücadelesini sürdüreceğini belirtiyor.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Suriye Esad IŞİD Suriyeli Eleştiri İnternet Savaş
13 23 Ekim 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

  • takmadişkabı
    takmadişkabı 23 Ekim 2014 - 16:01tam anlayamadım bide memeni açıp anlatsana [ispiyonla]
    +16
  • marqui
    marqui 23 Ekim 2014 - 16:35bütün dünya esadın taşşağını yesin.adam kimseye eyvallah demedi sikti ebesini kara sakallı yobaz ipnelerin. [ispiyonla]
    +16

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...