Metres (Fragman)

tapir tapir diyor ki;
Ana Tema müziği lego saçlı nüktedan sanatçımız Selami Şahin'e ait olan, Türkan Şoray'ın tüm kanunlarını hiçe saydığı ve hatta yer yer erotik olduğu, kalender insan İhsan Devrim'in boy gösterdiği enteresan bir filmdir Metres.
Leblebi tozu yiyip ıslıkla film müziğini çalana 1/20 ebatlarında karbon-fiber Selami Şahin modeli veriyoruz. Karnına basınca espiriler şakalar yapıyor.Evet.

Künye: Metres, 1983. orhan Elmas
Kategori: Film
sitene ekle
Etiketler: selami şahin can gürzap türkan şoray metres
4 04 Ocak 2010
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • aslan yusuf
    aslan yusuf 31 Mart 2013 - 01:36resmen dağıldım dumur oldum,sanki ikiye ayrılmış türkan,metres ve tüm diğerleri..bence hiç yakışmamış,oyuncuların bana uyar mı demeden ille de her karakteri oynamalıyım yoksa gerçek oyuncu olamam gibi saçma takıntılarını anlamıyorum,kanunları delmiş ama tam delmiş,bi de finalde evli kadına sizi anlıyorum saygı duyuyorum demez mi..aklın daha önce nerdeydi demezler mi evli olduğunu bile bile..madem isteğin ciddi bişey niye girersin bu işlere..keşke hiç izlemeseydim hayallerim yıkıldı diyesim geldi sanki küçğükken de izlemiş gibiyim ama ilk kez böyle net her şeyin farkında olarak izledim. [ispiyonla]
  • candy darling
    candy darling 12 Temmuz 2010 - 02:00kanunlar fora. selami şahin ayrıca dat duz olmuş filme. [ispiyonla]
    +1
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...