Mefulu Mefaülü Aşk-ı Memnü Tecahül-ü Behlül

Türk erkeğinin erken boşalmasının sebebinin altında "Eczaneden prezervatif isteyememe sendromu" yatar Bunu isteyebildiğiniz gün saatlerce sevişebileceksiniz. Yeter ki buna inanın. (İçinden inanıyorum inanıyorum inanıyorum diye tekrar etmek gerekir mi bilmiyorum. Eczacınıza sorunuz.)

Su altında fotoğraf çekebilmek için cep telefonunu prezarvatifin içine koyup ucuna da düğüm atan kişi Türk'tür. Türk değilim diyorsa: Senin baban benim yavrümm. Şayet ecnebi ise annesi aşüftenin önde gidenidir. Gurbette yabancı karılara giden abilerimize buradan saygılar. Bizi en iyi şekilde temsil edin.


Bu arada ben denedim mükemmel oluyor. Eğer fotoğraf makinasında lens vızt vızt diye içeri girip çıkıyorsa dikdörtgen bir karton kesip yuvarlak yaparaktan lensin yuvasına koyun. Hepiniz küçük pipili de olsanız Large prezervatif almakta fayda var.

Domuz gribi olduğum gün, toplu taşıma araçlarında maske takanların maskelerini indirip ağızlarından sulu sulu öpücem. Kız erkek farketmez. Bak bunu yapıcam.

Az önce kurduğum mantığa ters birazcık ama, Aids olan erkek hadım edilsin. Sonra "kadınlardan intikam aliciğim uleyn" diye kafede barda karı düşürmeye kalkmasın. Onlara da yazık olm.

Geçen gün evde tarhana yapıyordum. Salçayı kavururken naneyi bi attım, bütün mutfağı kapladı koku. Mis gibiyi kokuyu içime çekerken "ohh dedimm ulan kadın olmak varmış." Sonra hemen gidip ayakta işedim kendime geldim. Bi de bulaşığı yıkarken dank etti kafaya. Sakın haaa.

Bu aralar görüyorum ki Hoptek ve Kolbastı hayatımızdan çıktı çıkacak. Ses etmeyin kimse uyanmasın. Bu yazıyı da okur okumaz imha edin.

"Ben fazla kilolarımla barışığım" diyen şişman kıza "Kaç kilosun lann?" diye sordum. Küstü gitti. Şu an ne kilosuyla barışık, ne de benle. Buyur.

Küçükken yolda annemin arkasından yürür, onun bastığı yerlere basarsam daha çabuk büyüyeceğimi sanırdım. Bu salaklığı benden başka yapan varsa kız-erkek farketmez evlenirim. Erkekler çekinmesin, Amsterdam'a kadar yolumuz var.

Merak ediyorum; ilkokulda silgisi kaybolmasın diye boynuna iple asan kızlar vardı. O zekayla Bill Gates oldular mı? Silgi ulan sonuçta. Bırak kaybolsun.

Hatta ben küçükken beğenmediğim ya da eskimiş olan silgim yere düştüğünde yenisini alabilmek için eğilip bakmazdım bile. Ulan ta ebesinin .mına kadar gitmiştir şimdi o derdim.

Görüyorum ki bazı öğrenci arkadaşlar sürekli dışarıda makarna yiyor, makarnacıya falan gidiyor. Olm herkes evinde karnı yarık imam bayıldı tarzında ağır yemekler mi yapıyo sürekli? Biz hep makarna menemen yiyoruz aq. Bıktım lan.

Yağmurda bana kapıyı açmayan İETT şöförüne dağarcığımdaki bütün küfürleri birbiriyle kombinasyonlu bi şekilde sıraladım bunları söylerken ağzımdan tükürükler fışkırdı resmen. O an kendimden korktum.

CSI: New York izledikten sonra en ince ayrıntısına kadar kusursuz cinayet planlayan tek manyak ben miyim yoksa başkaları da var mı? Kız erkek farketmez, onlar da gelsin. Viva Amsterdam!

Köseyim ama sakallarımı 3 parmak uzatınca bi boka benzedim. Kendi tarikatıma kurana kadar kesmiycem lan. Zaten Wolverine'i andırıyorum. Tarikatı kurucam, sonra sakalları kesip, müridlerime: "Dağılın lan!"

Her öğrenci mutlaka Rotring ucunu silgiye defalarca batırarak parçalamıştır. Az önce üstte bahsettiğim iple asanlar hariç. Kıyabilirler mi aq?

Bi de silgiyi bastırarak ileri geri yapıp, çıkan şeyden metrelerce uzunlukta artık yapmak vardı. O arkadaşlar şu an nerede, ne yapıyo bilmiyorum ama umarım yaşıyolardır.

Adamın teki Sivil Polis mi değil mi diye arkadaşla iddaaya girdik. Gittim adama. "Abi sen Sivil Polis misin?" diye sordum ve adam doğal olarak "hayır" dedi. Arkadaş kazandım dedi. Lan dedim olm manyak mısın sanki adam itiraf edecek her bi boku diye de bok attım. Böyle de pisliğimdir.

Görüyorum ki bazı arkadaşlar tiner bali falan çekiyo. Lan olm benzin gibi mis koku varken niye kendinize eziyet ediyosunuz? Hatta bak benzinlikte pompacı olsan hem para kazanır, hem de kafa yapardın. Yaaaa yaa.

Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...