Cebimdeki Kartuş

Bence insan vucudu 3 bölümden oluşmali kesince boşalanlan bölgeler kesmedigin halde boşalan bçlgeler kestigin halde boşalmayanlar.

en kısası olan kesitigin halde boşalmayanlardan başlamak istiyorum. Tahmin etmişsinizdir saçımız keseriz çunku kökü bizdedir boşalmaz cunku onu kesmek için berber veya kuaföre gideriz ayıp dmi?

kesmedigin halde boşalan bölgeler: göz,burun,ağız,testis(veya vajina),popomuz . kadınlarda bu bölgeler 6 ya ayrılır + goğüs.

Göz:Aglamaya yarar huzunlu anımızı belli etmek için göz yaşı boşaltır buda çogunlukla içmeyi deneriz ama tuzlu oluo hep benimkiler bilemicem.

Burun: Bildigimiz gbi bazi insanlarda çok boşalir bazilarindada az kışın ayları iş başında olur uyartıların max. çalıştıgı zamandır kış aylari hatta burnumuz kaşar derecesine bile gelebilir.insanin en buyuk korkularından biridir burnumda sumuk kalmışmı bir nebze kalmişmi o gorucekmi? ya görürse? birde içinde bolca kıl bulunan ve az kıl bulunanlar olarak ikiye ayrılır bu boşalan burun. bolca kıl bulunanlar ii bi durun biyolojik olarak ama estetik bakimindan biraz fazlasi war burun kıllarını alan bi kaç arkadasım yok dil .

ağız: bu organ gün boyu boşalir sözcuklerle veya tükürüklerle veya hem sözcuk hem tükürükle boşalır tabi dier organlarimizi dolduran yapimizda budur unutmamak gerek.
simdi geldik fasulyenin faydalarına

ana bosalım organimiz olan testislerimiz bir cok kez kontrolsuz ve kontrollu olarak bosalir kontorlsuz bosalan 2. organimizdır 1. ise burundur. Bazen tutariz bosalmasin die bazen kasariz bosalsin die bazen bazen se istesekte olmaz. onu bosaltmak guç tecrube caba emek ister o "elinde tuttugun sey senin istikbalindir" bu atasözünü kim demişse ii demiş be arkadaş.

popomuz:burdan hiç sevmedigimiz ama cıkartmamiz gerenken seyleri boşaltırız hatta bu organimiz için ozel yerler yapılmakta parayla veya bedavaya ah ah rahmetli kemal sunal olaydi bi tane hela yaptıraydı.

Bi keresine çok cırcır olmuştum tuvaleti kullanmayi denedim hemde misafirlikte koku tuvaleti koku tuvaletin bulundugu odayi koku salona gelmişti 12 dk da ilk önce kim yaptı espirisi yapldı tbi salonda ama kimse bilmiyorduki benim cırcır oldugumu kimse bilmiyorduki benim tuvalete ettigimi tuvaletimi edememiştim tuvalete etmiştim o gün evden ayrıldıgımızda hala keşfedemişlerdi tuvalete olanları ama ertesi gun annem aramiş arkadaşını ve kotu haber tez gelir derler ya tuvalet mermerinin 12 tanesi kırılmiş ve baya bi hasar varmıs.

ilk yazimdi :) inş begenirsiniz

tırtkadın tırtkadın diyor ki;
Kategori: Komik
Etiketler: sakla samanı gelir zamanı
1 19 Ocak 2010
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • realnone
    realnone 22 Ocak 2010 - 03:39Merakım şudur ki; bu yazdığını, gönderdiğin haliyle bir kerecik de olsa okudun mu? Ayrıca üniversite sınav tipi sorular vardı, bir metin yazılı olurdu, hemen ardından yukarıdaki parçanın en uygun başlığı aşağıdakilerden hangisidir der ve mülakattaki öğrenciye beş adet seçenek sunardı(Hala varlar mı bilemem). Eminim ki bu metne gelecek beş şıktan hiçbiri 'cebimdeki kartuş' olmazdı. Zira buna metin diyorsak. [ispiyonla]
    +1
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...