IŞİD'le Gözü Kapalı Mücadele Eden Özel Kuvvetler - Irak

ugurgallen ugurgallen diyor ki;
Efendim bizim ülkenin skimsonik gündem yoğunluğundan olsa gerek Işidçi abi haberlerini duymaz olduk. Dedim herhalde ışid bitti. Girdim baktım ki bitmemiş hala Irak'ın özel ve seçkin birlikleri görüntülerde de görüldüğü gibi kelle düşmanlarına göz açtırmıyorlar.
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: ırak ışid özel birlik düşman alsana bomba ta ta tattatatat rambo
2 21 Aralık 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • solidus_mi
  solidus_mi 21 Aralık 2014 - 19:50Son bilgiler ; Irak da Enbar vilayetinde (Abd'li askeri danışmanların da bulunduğu) Irak ordusunun en büyük askeri üssü kuşatma altına alınmış ışid tarafından

  Suriye'de ise Işid'in yaptığı tek bir operasyonda 400 suriye askeri öldürülürken ; 200 tanesi rehin alınmış.(yakında katledilme videoları düşer nete) Bu arada barzani yönetiminin yarı resmi devlet haber ajansı rudaw'a çalışan 2 personelide rojava denilen bölgede ışid'in eline geçmiş.

  Esad rejimi askerlerinin ağır saldırısı sonrası Öso'nun terkettiği Halepte ise İslam Cephesi kendi sniper ve uçaksavarlarını yapıp rejim kuvvetlerini halepten kısmen çıkardı şu an halepin büyük kısmı islam cephesinin elinde.

  Kobani'de ise ; peşmerge ve pkk 1001. kez kobaninin yüzde sekseni bizim elimizde 9283 tane ışidci öldürdük , haftaya alıyoruz tamamen kobaniyi demeçleri vermekte :)
  [ispiyonla]
  -1
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...