Maymunluğun Ölmediğini Gösteren Maymun

mirasss mirasss diyor ki;
Hindistan da elektrik çarpan arkadaşını kendine getirmeye çalışan bu maymun arkadaşını ayıltmak için ilk önce kendi tedavisini uyguluyor. Ama fayda etmediğini görünce hemen büyüklerinden öğrendiği bilgi ile arkadaşını su kanalına atıyor. Daha sonra suya daldırıp çıkarıp daldırıp çıkarıp arkadaşını kendine getirmeye çalışmış. Arkadaşı kendine gelincede bir kahraman edası ile yolculara ''nasıl kurtardım ama'' gibisinden bir bakış atarak olay yerinden ayrılıyor.

İzliyoruz efenim...
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: maymun duyarlı maymun yardımsever maymun ilkyardım elektrik hindistan
62 22 Aralık 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • mirasss
  mirasss 22 Aralık 2014 - 11:26Beyler baya bir süre aranızda yoktum. Sebebi internet servis sağlayıcım alkışlarlayaşıyorum sitesini cinsel içerikli videolar barındıran bir site olarak görüyor ve güvenli pakette erişim sağlayamıyorum. Benim gibi birçok belki yüzlerce binlerce kişi vardır.

  Peki bu adminler bu kadar beyinsiz mi..? Sırf meme, göt videoları ekleyerek hit kazanacaklarını sanıyorlar. Halbu ki bu şekil yaparak sitelerinin internet servis sağlayıcıları tarafından kara listeye alınıyor. Bu nostalji sitesini sadece cinsel içerik barındıran site olarak görüyorlar. Ama gelde bunu bu amk adminlerine anlat.
  Velhasılkelam tekrar akşama doğru normal paketime döneceğim. Bir daha siteye ne zaman tekrar giriş yaparım belli olmaz. Umarım adminler yaptıklarından memnundur. Bir yerlerine kına yakarlar artık...
  Zaten girmeyeli spam mesajlar, insanları tuzağa düşürecek, virüs barındıran sahte üyelikler bile doluşmaya başlamış.

  Not: Neden güvenlik pkaeti kullanıyorsun diye soran arkadaşlar için evde küçük kardeşim var.
  Not 2: Güvenlik paketi dediğim de sadece cinsel içerik barındıran, vahşet içeren uygunsuz siteleri engelliyor. Maalesef bu sitelerin arasında Alkışlarlayşıyorum sitesi de var...

  Saygılar, sevgiler...
  [ispiyonla]
  +15
 • Aseriousman
  Aseriousman 22 Aralık 2014 - 13:50Bu video maymundan gelmediğimizin kanıtı adeta. [ispiyonla]
  +12

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...