Tolga Zengin Adamlığı

akıllı psikopat akıllı psikopat diyor ki;
Sevginin olmadığı yerde saygıda olmaz diyerek. nasıl kaliteli bir insan olduğunu göstermiştir. çirkefleşen futbolumuzda güneş gibi parlıyor. keşke herkes senin kadar ağır başlı efendi adam gibi adam olsa da biz maç izlerken gerilmesek.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: tolga zengin küçük çocuklar soğuk kaliteli insan beşiktaş
142 22 Aralık 2014
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • zoeken45
  zoeken45 24 Aralık 2014 - 21:12Gözlerim doldu abi. Bunlar yürekli adamlar işte. Paranın, markanın, reklamın köpeği olmayan adamlar. Tolga da öyle Fernandao da öyle. Daha çoğu da var ama diğerlerine göre her zamanki gibi azınlıktalar.. [ispiyonla]
 • mashrapa
  mashrapa 23 Aralık 2014 - 13:42sevmezsiniz tabi Tolga'yı amk, yere düşen rakibine yardım eden takım arkadaşına "ya bırak sikerim okeyini" diyeni seversiniz amk.. [ispiyonla]
  +3
 • mashrapa
  mashrapa 23 Aralık 2014 - 13:40ulan bu adam bunu çıkıp maç sonu röportajda söylemese kaçınız bunu konuşuyor olacaktınız, Tolga'ya laf edenler bunu nerden öğrenecektiniz?

  aynısını Fernandao ve Trabzon'un kalecisi de yaptı, onu biliyor muydunuz?

  Çocuklar orda üşümüyodu, suratları elleri soğuk değildi de Tolga o montu zorla giydirip "şş sesiniz çıkmasın" mı dedi amk ne saçmalıyosunuz?

  istediği kadar içlik giysin, demekki çocuk orda üşümüş, gerizekalı federasyon yetkilileri de bir sonraki maça bu şekilde çıkarmıycaklar çocukları, mesaj yerine ulaşmış olacak...

  her yapılana muhalefet olmayın amk
  [ispiyonla]
  +1
 • trueogre
  trueogre 23 Aralık 2014 - 05:35Bazı anlayışı kıt ama laf salatasına gelince en alasını yapanlarca pek anlaşılmamış sanırım Tolga'nın yaptığı. Eğer Tolga'nın açıklamasını "yapılanı göze sokmak" olarak nitelendiriyorsanız, en basit tabiriyle afedersiniz malsınız. Aslında mal değilsiniz. Siz de iyi biliyorsunuz da ne olduğunu da işinize öyle geliyor.

  O yavrucakları zibidi gibi sahaya yollayanlardan milletin haberi var mıydı şimdiye kadar? Yoktu! Şimdi gazetesinden televizyonuna her yerde bu konuşulmuyor mu? Konuşuluyor! Bu çocuklardan sorumlu olanlar bunları duymadı mı? Duydu!

  Şimdi kendini çok zeki sanan arkadaşım; Tolga'nın ne yapmaya çalıştığını anlayabildin mi acaba?

  Kesin anlamışsındır da işine gelmez.
  [ispiyonla]
  +1
 • asabi koala
  asabi koala 23 Aralık 2014 - 04:40ya şurda iyi bi davranışın videosu var hala bazı ruhsuz orospu çocukları gelmiş yok diresek attı yok meloydu yok sağ elin verdiği sol el görmiycekti ya ananızın amı kardeş tamam mı gene sinirimi attırrdınız ya [ispiyonla]
  +5
 • sashabjk
  sashabjk 23 Aralık 2014 - 01:29bence tolga içinden geldiği gibi davranıyor ama dur bi iyilik daha yapayım gibi duruyor [ispiyonla]
 • mkg23
  mkg23 23 Aralık 2014 - 00:42Bjk taraftarının gereksiz abartılı romantizmi malum. Adam da buna oynuyo. Gereksiz romantizm dediğim, tüm olumlu değerleri kendilerine mal etme; işte bu tarz şeyleri büyütüp, kör göze parmak sokma, eleştiri gelince de; sadece biz insanız, sadece biz efsaneyiz, sadece biz farklıyız; siz bunları anlayamayan iğrençlersiniz vurgusu yapmak.

  Yapacağını yapmışsın vermişsin montunu falan, çocukların içinde içlik de var zaten, ama yok ben maç konuşmayacam, aynı cümlelerle dönüp dönüp 5 dk çocuklar üşüdü üşümesin diye biz gerekirse şöyle yaparız böyle yaparız diyecem illa.

  Afrika'da aç çocuk kurtardı, çin'de işçi çocuk azad etti, suriye'de bombardıman dışına çocuk taşıdı sanki haspam.

  Bunu izleyip "Ayyy işte benim takımım, yihhuu" romantizmi yapanlar da gelir bik bik eder şimdi burada. Aranızdaki sınırlı azınlığı tenzih ederek diyorum ki; " Çoğunuz Beşiktaşı ve bu kolpa hareketleri kendisine mal ederek ve hararetle savunarak vicdan rahatlatıp, bunlar üzerinden imaj çalışması yapan, kolpa romantizm adamlarısınız."

  Hadi şimdi eksi verin ki, kendinizi iyi adam zannedin.
  [ispiyonla]
  -13
 • muhbir
  muhbir 22 Aralık 2014 - 23:04Birader sağ elin verdiğini sol el görmeyecek.. [ispiyonla]
  -6
 • edrıyın
  edrıyın 22 Aralık 2014 - 22:28o dirseği Melo atsaydı,götünüzü yırtarsınız pezevenkler [ispiyonla]
  -1
 • edrıyın
  edrıyın 22 Aralık 2014 - 22:27Gökhan Töre'nin ibneliğini yazmazsınız amına koyiim [ispiyonla]
  -6
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...