Sahte 200 Lirayla İnsanları Trollemek

exixiz exixiz diyor ki;
Yerde 200 lira görseniz ne yapardınız? Herhalde herkes yerden o parayı almamak için kendini zor tutarmış.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: sahte para lira para şaka trollemek komik
6 30 Ağustos 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • themonk
  themonk 30 Ağustos 2015 - 06:04ilkokula giderken mi neydi belki de ortaokul tam hatırlamıyorum. yerde bir poşetin içinde (biyikce bir poşet değil eczane poşeti gibi) bir tomar para buldum. o zamanlar kağıt 20000 likler vardı kırmızı onlardan dı hepsi bi de yeşilimsi onbinlikler vardı.

  hepsini atari salonunda harcadım öyleki bir noktadan sonra mahallenin bebelerine türlü şebeklikler yaptırıp ödül olarak bir jeton veriyodum. bazen de duvarın üstüne çıkıp aralarına bir jeton atıp boğuşmalarını izliyodum.

  oysa birlik olup ağzıma sıçabilir tüm jetonları elimden alabilirlerdi üstelik sokaktan bulduğum parayla alınan atari salonu jetonları olduğu için anneme falan da şikayet edemezdim kimseyi. zira asıl o ağzıma sıçardı.

  fakat yeryüzündeki çoğu toplum gibi maalesef birlik olmayı akıllarına getiremediler. hatta adeta güce tapınıyorlardı. bir jeton uğruna düne kadar dostça oyun oynadıkları arkadaşları ile dövüşüyorlardı çünkü kazanan jetonu alırdı.

  Bu hükümranlığım kaç gün sürdü hatırlamıyorum. Dürüst olmak gerekirse yaptıklarımdan da gurur duymuyorum. Neden bilmiyorum ama bugün düşününce o parayı kaybeden kişi emekli maaşını almış yaşlı bir teyze olarak gözümün önüne geliyor ya da bir şeyler belki bir buzdolabı ya da televizyon kim bilir almaya ev hanımı... Zira parasını naylon poşette taşıyan bir erkekle tanışmadığım halde rahmetli babannem emekli maaşını hep bir yumurta poşetine koyar sonrada göğünde taşırdı.

  Bu hayatt pişman olduğum 3 şey var tabi çok şeyden pişman oldum ama 3 şey çok pişman etti beni. Biri de bu parayı böyle sorumsuzca harcamamdır. Çünkü içimde yıllardır susmayan bir ses o paranın fakir çok çok orta halli birine ait olduğunu söylüyordu.

  Ancak bana parayı harcatan da, o parayla aldığım jetonlarla arkadaşlarıma şebeklik yaptıran da aynı şey. Çocukluk...

  yırtarsam ordan yırtarım inşallah.
  [ispiyonla]
  +10
 • mrtasan
  mrtasan 30 Ağustos 2015 - 00:26olm geçen minibüsün koltuğunda 2 lira buldum diye nasıl sevindim
  böyle şaka olur mu allahsızlar
  [ispiyonla]
  +4

Tüm Yorumlar

 • Onur.byk
  Onur.byk 01 Eylül 2015 - 21:26bi tane kız geçmez mi lan şu sokaktan. nasıl bir mahalle orası. [ispiyonla]
 • allmyhate
  allmyhate 31 Ağustos 2015 - 01:08@mandapipisi

  Bahsettiğin videonun beynin kırmızıyı tehlike olarak
  görmesiyle alakası yok.Kırmızı halkanın içinde bir paranın oluşu insanların bunu oraya kasıtlı olarak birinin koyduğunu
  düşünmesindendir.Aynı programda telefonla konuşan birinin arkasına parayı koyup yine insanların almayışı vardı.Ayrıca yine aynı programda parayı köpek pisliğine falan bulayıp koyduklarında da çoğu insan görüp almaya yeltenmesine rağmen bir kaç kişi dışında alan olmuyordu.

  Bundan mütevellit midir bilmem küçükken bir logarı
  temizlerlerken içinden 15-20 adet 10 binlik çıkmıştı.Temizleyenler
  belediyeden miydi tam olarak hatırlamıyorum ama paraları bize vermişlerdi.
  [ispiyonla]
  +1
 • morvosvos
  morvosvos 30 Ağustos 2015 - 18:14eminönü'nde yürürken yerde aynı bu şekilde katlanmış bir yüzlük buldum. o sahte paralardandı. alime alır almaz anladım. tam o sırada 7-8 yaşlarında malum ırktan bir orospu çocuğu elime daldı tuttu paranın bir ucundan. yarısı elinde kaldı. diğer yarısını da fırlattım ona. yanımdaki yabancı arkadaşım da neden paranın yırtılmasına izin verdin dedi. sahteydi zaten dedim. gerçek olsaydı sikerdim zaten belasını [ispiyonla]
  +1
 • takmadis
  takmadis 30 Ağustos 2015 - 18:12ani trollemek de mizah olmalı , eminin kendisi yolda bulguğu sahte parayla dolmuşa binemeuince yoplumu cezalandırmak için bu videoyu hazırladı. [ispiyonla]
 • armilili
  armilili 30 Ağustos 2015 - 13:25hiç görmediği için benim 200 liraya inanmayan arkadaşlarım var hadi onları da trolle [ispiyonla]
 • DarkWader
  DarkWader 30 Ağustos 2015 - 13:09e amk sahte paramı sürdünüz şimdi piyasaya paralara ne oldu, siz siz olun para mara almayın olm yerden birincisi zaten haram bilionuz ikincisi biri benim der burda daha çok vardı der başınızı belayımı sokucagınız durduk yere, kazanılmayan paradan hayır gelmez [ispiyonla]
  +2
 • kılınç
  kılınç 30 Ağustos 2015 - 13:08hayır yani ne bekliyordu ki bu pek şakacı arkadaşımız ? [ispiyonla]
 • xreturns0
  xreturns0 30 Ağustos 2015 - 11:43kalpazanlıktan içeri alırlar 2 gün sonra [ispiyonla]
  +4
 • ruhpanist
  ruhpanist 30 Ağustos 2015 - 11:30viral [ispiyonla]
 • polisimdat
  polisimdat 30 Ağustos 2015 - 11:07demek itiraf saati;

  öss'ye giricem. bankaya yöneldim sınav parası yatırıcam. o zamanlar 40 lira sınav parası. 2004-2005 falan. tam girceğim sırada dur bi bankamatikten karta para var mı bakayım dedim.
  önümde bi adam vardı tomarla para çekti bi tane yirmilik sıkıştı farketmedi. adam arkasını döndü hemen 20liği cebe indirdim. sonra adam 2 adım gidip parayı saydı geri dönüp bankamatiğe baktı. ben yusuf yusuf. işimi hemen halledip topuk.
  tabi o sene sınavı kazanamadım.
  o 20 lira benim 1 seneme maloldu
  [ispiyonla]
  -6
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...