Suriyeli Çocuğun Dünya Liderlerine Mesajı

nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Suriyeli çocuk, dünya liderlerine seslenerek Siz savaşı durdurun, biz zaten gelmeyiz diyor.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: suriye çocuk savaş avrupa memetali
30 03 Eylül 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • martinsss
  martinsss 03 Eylül 2015 - 11:35İsrafilin sura üflemesini bekleyen MÜSLÜMANLAR, Hz İsa'nın yeryüzüne ineceği günü bekleyen HRİSTİYANLAR. 7 Başlı öküzü bekleyen BUDİSTLER. Musanın geri dönüp tekrar denizleri yaracağına inanan MUSEVİLER. Dün Bodrum sahilinde KIYAMET KOPTU. Haberiniz olsun !!!!
  +28
 • sinekamca
  sinekamca 03 Eylül 2015 - 12:10Bir önceki yoruma eksiler gelmeye başlamış. Popülarizm böyle bir şey işte. Daha düne kadar Suriyeliler parklara sıçıyor siktirsin gitsin diyenler bugün insan hakları savunucusu oldu.
  +7

Tüm Yorumlar

 • lordtengri
  lordtengri 04 Eylül 2015 - 22:27ulan cidden amma abarttınız anasını satayım hepiniz yapmacıksınız o dünyada yüzbinlerce çocuk ölürken sesiniz çıkmıyor ama nedense şu sahile vuran çocuk için ne çok ses çıkarttınız cidden çoğunuz yapmacık sahte insanlarsınız şimdi eksilere boğulacağımı biliyorum ama umrumda değil lan ulan ülkede şehitler bile bu kadar ses getirmedi ama olsun o çocuktu dimi ?
  -2
  • Barry the cuda
   Barry the cuda 04 Eylül 2015 - 19:15Bir insan, hem Suriyelilerin ülkeye s.kini sallayarak girmesini ve zaten zerre düzeni olmayan ülkenin içerisine 2 milyon ipsiz sapsız insanın hiçbir plana dahil edilmeden yallah habibi mantığıyla salınmasına karşı durup hem de gelişen olaylar sonrasında yazık bu insanlara deyip insan hakları savunucusu olabilir. Benim ortadoğu tiksintim din, dil, ırk tanımıyor; çok daha evrensel bir tiksinti. Bunun sebebi yıllarca direndiğim ama sonunda kabullendiğim elitist reflekslerimden olabilir. Yani ben kendini geliştirmek yerine sığır duruşla küstahlığını yaşayan herkese karşıyım.

   Ayrıca, Suriyelilerin gelmesi değil sorun alınmasında onlar zaten gelecek. Büyük devletsen içeri 25 km girer tampon bölgeni oluşturur Birleşmiş Milletleri toplar, kardeş bak plan budur, gelin el ele verelim şu sefaleti/rezaleti önleyelim yoksa hem gelişmiş devletler adına insanlık ayıpları yaşanacak hem de mülteci felaketleri yaşanacak.

   Yapıldı mı? yapılmadı... Onun yerine küçük kancıklar gibi iç dış siyasette hamasi nutuklar atıldı. Bir de üstüne üstlük bölgedeki durum silahlarla pompalandı... Kısacası yapacağınız işi s.keyim sizin oç.'ları, sorumlu olup da tavır alabilecekken sessiz kalan her yönetici yansın mnkym.
   +1
   • azimborader
    azimborader 04 Eylül 2015 - 18:04hadi len.
    • physicist
     physicist 04 Eylül 2015 - 16:21ülkemin üniversite mezunları 2 kelimeyi bir araya getiremezken bu çocuk dünyaya mesaj vermiştir!
     +1
     • Vlad
      Vlad 04 Eylül 2015 - 01:45Çocuk savaşı durdurun diyor,videoyu paylaşan tır tır savaşa silah yollayan çakma dünya lideri taraftarı amk :D İroni gibi ironi :)
      +2
      • baymuamma
       baymuamma 04 Eylül 2015 - 01:41ufaklık neden avrupa sizi aşağısı kurtarmıyormu mesela rusyaya gidin çine gidin hindistana gidip toprakları acayip geniş kesmiyormu sizi oralar buradaki suriyeliler bile en lüks semtlere doluşmuş bizde beyin yok ya ondan yerleşmiyoruz oralara
       • seksenbir
        seksenbir 04 Eylül 2015 - 00:03amma uzattınız demiş malın biri.
        birader, biz suriye'de kan dursun
        demiyoruz.
        keşke hiçbir yerde kan akmasa.
        ama biraz,sadece BİRAZCIK o
        beynini kullan ve farkına var ki dünyada akan kanın neredeyse tamamı
        müslüman topraklarında.
        lan hiç mi aklın fikrin yok.
        neyse... ben bir
        şey demiyorum.
        sen alkışlarlayaşıyorumda meme izlemeye devam et.
        +1
        • danger34
         danger34 04 Eylül 2015 - 00:01hükümet ordaki savaşı muhaliflerin alacağına inanmakla çok büyük bir hata yapmış ve uzlaştırma yolunu seçmemiştir. esed dediğin adam zamanında türkiyeye gelip recep tayyip erdoğana kendi dillerince ABİ diye hitap etmiş adamdır.yani seni üstümde görüyorum imajı vermiştir. daha sonra hükümetin bu yanlış dış siyaseti ile esedin de arkasında ve aklında olan müttefiklerle muhalifler yenilgilere uğrayıp koca bir mesele doğmuştur. siyaset önemlidir.bir yanlış bin doğruyu götürebilir bir anda.
         BİRDE biz kurtuluş mücadelesi verdik onlarda versin diyen salaklar var. az strateji bilsinler az tarih bilsinler az dönem bilsinler , savaş taraflarının farklılığının farkına varsınlar adam olsunlar.bi yerde düşman ülkeyle savaşıyosun ,bi yerde düşmana sıkacağın silahın askerin sana düşman olmuş.
         • solayak
          solayak 03 Eylül 2015 - 23:00amma uzattınız lan sanki dünyada ölen ilk bebek o.
          -7
          • alvekongen
           alvekongen 03 Eylül 2015 - 22:36O çocuğa tabii ki üzüldüm. Kim bilir karaya vurmayan kaç suriyeli cesedi var denizlerde, kim bilir kaç tanesi boğulmaktan daha acı şekilde can verdi, yazıktır diyorum; ama sempati duymama da neden olmuyor bu. Bu insanların bizim ülkemizde işi ne? biz abd değiliz, biz kanada değiliz, onlar dahi bu kadar insanı kontrolsüz şekilde almazlar. mağdur ve mazlum olan var, eyvallah ama bunların bir çoğu arsız, hırsız, serseri tipler. ankara'da dükkana mal alırken adres soran bir suriyeli aileyi yüzüncü yıl'a bi yere bıraktım, dilenci tipi vardı hepsinde, adam bana çukurambar'daki daire fiyatlarını sordu, ki ankara'nın en pahalı yerlerinden biridir, fiyat söyleyince "iyiymiş hemen alalım" dercesine cevap verdiler bana, şok oldum. keza öğrenciyken de fatih historia avm'de çalışırdım, çapa'da 2 sene bu amına koduklarımla birlikte yaşadım. Hiç de canını kurtarmak için kaçmış havası yok. Diyeceğim o ki, dünyanın her yerinde olan garibana oluyor. Bu ülkede suriyeli enflasyonu diye bir gerçek var. yav ukrayna'da da iç savaş vardı, burada videoları da var, halk askerle savaştı, bu amk arapları gibi fırsattan istifade avrupa'ya kapak atmaya çalışmadılar. Geri zekalı olmasınlar kardeşim. Garibanlık başkadır, geri zekalılık başkadır. bu mülteci kaçıranlar çok güzel paralarını yiyor bunların. durum belli, iş tekneye atlayıp gitmek kadar kolay olsa herkes gider, hayatta kalmanın tek yolu bu değil, kendilerini kurtarmaya çalışırken çakallık yapmasınlar. adam olsunlar. işleri bitince de siktir olup gitsinler. kendilerine tavsiyem budur.
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...