Süper Lüks Yapay Ada!

izgago izgago diyor ki;
Dünyanın en zenginleri devasa teknelerini yarıştırmaktan büyük zevk aldığı bir gerçek. Peki ya teknelerden daha büyük bir şey bu yarışa katılsa nasıl olurdu?

Denizaltı yeteneklerine sahip sıra dışı yatlarda imzası bulunan Migaloo, çıtayı daha yükselterek Kokomo Ailand adını verdiği yüzen yapay adalarını Monaco Yacth Show‘da tanıtmak için hazırlanıyor. 80 metre yükseklikte penthouse tarzı odaları bulunan Kokomo Aisland’da şelaleler, helikopter pisti ve iki plaj kulübü yer alıyor. Spa, spor ve güzellik salonları, iki büyük havuz bulunan 117 metre uzunluğundaki yüzen adada canlı dev palmiyeler ve bahçelerle doğal ada görünümü de korunmaya çalışılmış.

Adanın su üstünde görünen kısmı kadar su altında kalan kısımları da nefes kesici. Su altında bir restaurant ve köpekbalığı besleme istasyonu bulunuyor. Dış dünyayla bağlantıyı tamamen koparmak için tasarlanan adada bir de açıkhava sineması var. Kokomo Aisland’ın henüz fiyatı belli değil ancak bu yıl Monaco Yacth Show’da bütün tekneleri gölgede bırakacağı kesin. Kokomo Aisland’a ait fotoğraflara haberin girişinde yer alan galeriden, tanıtım videosuna ise haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Kategori: Teknoloji
sitene ekle
Etiketler: tekne ada gemi bilim teknoloji yaşam
0 28 Eylül 2015
Yorumlar
Yorum Yaz
Bu içeriğe hiç yorum yazılmamış, bir ilke imza atmak ister misin?
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...