İntihar Etmek İsteyen Gencin Havada Yakalanması

exixiz exixiz diyor ki;
Kayseri'de Alışveriş merkezinin terasına çıkıp intihara kalkışan genci polis ve itfaiye ekipleri son anda kurtardı. Genç, kendisini kurtaran polise "bıraksana beni lan gerizekalı" diyerek bağırdı.

Edinilen bilgiye göre; sevgilisinden ayrıldığı için bunalıma giren 25 yaşındaki M.T., Kayseri'nin Melikgazi ilçesinde bulunan bir alışveriş merkezinin terasına çıkarak intihara kalkıştı. Genci gören vatandaşların haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri genci dakikalarca ikna etmeye çalıştı. Polislerin genci ikna etmeye çalıştığı sırada ise itfaiye ekipleri de zaman kazanarak herhangi bir ihtimale karşı önlemini aldı.

Gencin yanına giden polis ile itfaiye ekiplerinin ikna çabaları işe yaramazken, M.T. bir anda kendini boşluğa bırakmak istedi. 7 kişi aynı anda genci kolundan tutarak yukarı çekmeye çalıştı. Bu sırada genç kendini kurtarmak isteyen polise, "bıraksana beni lan gerizekalı" diye bağırarak engellenmesine sinirlendi. Genç, yaka paça yukarı çekilerek intihardan kurtarıldı.

İntihar girişiminden son anda kurtarılan M.T. olay yerine gelen ambulansla Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.
Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: intihar bunalım Kayseri avm haber videoları
0 22 Ekim 2015
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...