Türk Silahlı Kuvvetleri - Aksiyon II

kopininja kopininja diyor ki;
Sitede birçok rus sevdalısını gördükten sonra biraz canım sıkıldı. Kendi ülkelerinin ordularından bir haber olan bu arkadaşların bu videoyu izlemesini tavsiye ediyorum. İyi seyirler.

Not: Video şahsıma ait değildir. Hacı Productions'a bir teşekkürü borç bilirim.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: Silahlı Kuvvetler Ordu Mehmetçik Türkiye Türk Vatan Bölünmez Silah Tank Tüfek
36 01 Aralık 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • turkland2
  turkland2 01 Aralık 2015 - 19:13Yazmak gelmiyor içimden ama o kadar düzbeyinli yorumlar yapılıyor ki dayanamıyorum.

  Ağzınıza sakız ettiğiniz "Adamlaya ticayi olayak bağımlıyız" meselesi. Bu amına koduğumun ticareti tek taraflı mı yapılıyor? Sen zarar edince o malı alan ya da satan zarar etmiyor mu? Turist göndermiyorum diye atarlanan Rusya'da, bu sektörden para kazanan kaç bin kişi vardır sence? Türkiye'ye gelmeyen Rus sarhoşun İbiza'ya gidecek gücümü var? Uçak düştüğünden beri Türk Borsa'sı mı daha çok çakılmış ya da Uçağı düşürülüp masumu oynayan Rusya'nın mı?

  Kaldı ki domates, tavuk, şeke meker satma zaten amına koyim. Karlılığı en az olan, üretiminden taşınmasına kadar en riskli en pis sektörler. Eleştir anasın satayım, eleştir de. Ağır sanayiye önem verilmediği için eleştir. Batacaksa batsın avradına soktuğumun tavuk mavuk sektörü.

  Sana, hiçbir çaba sarf etmeden Allah vergisi gazı 25 milyar dolara ya da Euro'ya satamasa, iran'a sattığı bi kaç füzeyle mi doyuracak o kadar aç nüfusu?

  Uçak düştükten sonra Tayyib'in "Rus olduğunu bilseydik vurmazdık" demesiyle adamı köpek götüne sokanlar, sınırımızda koca koca tırları herkesin gözü önünde bombalayıp sonra da "biz yapmadık" diyen ülkenin cumhurbaşkanını karizmatik yarak kürek diye yüceltiyor. Herkes siyaset bilimci olmuş amına koyim geri vites diyeni var, bak tırstı diyeni var. Siyaset bu siyaset o amcık kadar beynine sok şunu artık. Herkes biliyor Türkiye'nin o uçağı Rusya'nın olduğunu bildiği halde vurduğunu.

  Velhasıl kelam gezi parkı zamanı aramıza karışıp Tayyib'i protesto ediyorum ayağına devlet düşmanlığı yapan çok it sürüsü gördük. Bu olayda onun bi değişik versiyonu oldu. Ak Saray'ı vursunlar da kurtulalım şundan diyen bile var. Sanki mensubu olduğu ülkenin Devlet Erkanı'nı vuran irade bunun anasını düzeltmeden bırakıp "tamam kanka sen işine bak, ben bi vurup çıkacam" diyecekmiş gibi.
  [ispiyonla]
  +17
 • odanesi
  odanesi 01 Aralık 2015 - 17:22ordu tamamen gönüllerden oluşmalı. Yani ilk olarak kişi istemeli sonra maaş sistemine geçilmeli. Öyle 20 yaşında çocukları toplayarak bu iş olmaz.

  Askerde ki gençlerin yüzde 90 ı mecburiyetten orada duruyor. Özel harekatçılar olsun, pilotlar hepsi gönülden yapıyor bu işi. Bu sayede böyle sonuç çıkıyor. Sistem değişmeli.
  [ispiyonla]
  +10

Tüm Yorumlar

 • zalmanak
  zalmanak 03 Aralık 2015 - 09:00vaybee, bu sitede de adam gibi adamlar varmış [ispiyonla]
  +2
 • yukarta
  yukarta 03 Aralık 2015 - 01:09insanlık aptallık çağından kurtulamadan kendini ya yok edecek ya da yok oluşuna engel olamayacak gibi ... dünya gerçekten büyük ve tüm insanlığa yeter ve dahası biz güçlerimizi birleştirebilsek dünyanın dışında bile medeniyetler kurabiliriz. tek yapmamız gereken birbirimizi öldürmemek ve zenginliklerimizi eşitçe paylaşmak [ispiyonla]
 • kurtyumruk
  kurtyumruk 02 Aralık 2015 - 20:42Site de değil kardeşim pek çok yerde rus sevdalısı yavuşaklar mevcut, genelde üni arkadaşlıklarını yanlış kurmuş aklı kaymış Türklüğünden utanan, hıyarım var diyene (BARIŞ) tuzlukla koşan bi grup gaz genç. Allah ıslah etsin. [ispiyonla]
  +1
 • bizde ne? bizden sordu?
  bizde ne? bizden sordu? 02 Aralık 2015 - 17:44alkışlarla Tayyibi övüyor. Gözlerimi yaşarttınız ipneler. [ispiyonla]
  -4
 • sirkavinsky
  sirkavinsky 02 Aralık 2015 - 10:36Inception müziği de iyi gitmiş. [ispiyonla]
 • alper.tunga
  alper.tunga 02 Aralık 2015 - 06:11Milletin atarlandigi kadar var aq, ne rusya sevdasi. Adamlar bu ulkenin ezeli dusmanidir, basimiza ermeni meselesini saran bizzat rusyadir ve hala desteklerler ermenileri. Bu rus sevdalilarinin, tayyip sevdalilarindan farki yok, guce tapan embesiller. Sikmisim rusyasini, @turkland2 dedigi gibi, biz bu ruslari tassaklarindan tutmusuz bogazlarimizla. Satacagi gaz icinde, yuzdurecegi gemi icinde bize mahkum aq. [ispiyonla]
 • marankiki
  marankiki 02 Aralık 2015 - 00:23sonunda bu sitede düzgün birşey gördük [ispiyonla]
  +4
 • kedicikseven
  kedicikseven 02 Aralık 2015 - 00:18Ne mutlu Türküm diyene [ispiyonla]
  +1
 • maximusroots
  maximusroots 01 Aralık 2015 - 23:36bunlar başka ya bunlar benim canım
  bi fenerbahçe bi de türk silahlı kuvvetleri
  [ispiyonla]
 • fatiko
  fatiko 01 Aralık 2015 - 23:34allah ordumuza zeval vermesin de ben tsk'nın video yoluyla bu tarz gaz verme işlerine hiç anlam veremiyorum. profesyonel ordu değil ki bu, birileri videolardan etkilensin de tsk'ya katılsın, gönüllü olsun. nasıl bir amacı vardır, kime neyin reklamı yapılıyordur vallahi çözemedim. yaşı geleni mecburen alıyorlar işte. 7/24 tıka basa giden metrobüs için çekilmiş vatan şaşmaz'lı metrobüs reklamı gibi bir şey. [ispiyonla]
  +3
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...