3 Milyar Euro Karşılığı Avrupa'daki Suriyelileri Türkiye'ye Geri Almak

mobese mobese diyor ki;
Kimse pek önemsemedi belki ama 21. yüzyılın sevr anlaşması bugün Türkiye tarafından imzalandı. Avrupalı parasını verip kendisine gelen bütün suriyelileri "geri kabul anlaşması" adı altında Türkiye'ye kitleyecek.

Böylece avrupanın tampon bölgesi ve mülteci çöplüğü olacağız.

Avrupalı bu işi o kadar önemsedi ki anlaşma öncesi AB ilerleme raporunda Türkiye'yi eleştiren sert cümleleri çıkardı ve Türkiye hükümetiyle ters düşmeyip biran önce anlaşmayı imzalayacak bütün yalakalıkları yaptı.

Velhasıl kelam sadece 3 milyar euro için Türkiye Cumhuriyetinin bütün demografik yapısı, ilerde yaşanacak azınlık sorunları, hali hazırdaki büyük işsizlik, mültecilerin yarattığı asayiş sorunları gözardı edildi ve kalıcı olarak artık suriyelilerin vatandaşlık alacağı tescillenmiş oldu.

Not: 3 milyar euro direkt Türkiye'ye verilmeyecek. Avrupalılar paranın sadece suriyelilere harcandığından emin olmak için kendi kuracağı komisyonla harcamaları denetleyecek.
Kategori: Çüşşşş
sitene ekle
Etiketler: suriyeli mülteci sığınmacı avrupa birliği anlaşma merkel 3 milyar euro
1 30 Kasım 2015
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

  • skmsonic
    skmsonic 30 Kasım 2015 - 07:34O nasıl bir ses amk. [ispiyonla]
    +13
  • zenmasterbos
    zenmasterbos 30 Kasım 2015 - 09:00Beyler aşağıda sallanmış baya. PTT çalışanıyım diye sallanmışta sallanmış. Ben bizzat çalışıyorum 800 TL veya 830 TL değil. mülteci maaşı 1390 TL dir. Her gün ödemelerini ben bizzat yapıyorum. 2 ve üzeri çocuk sahibi iseler 100 TL ile 250 TL arası destek ödeniyor. Katıldıkları mitingleri vs saymıyorum bile kupon çeklerle bunlar içinde ödeme alıyorlar. Her aile birey başına mülteci olmuş dolayısıyla bir aileden bu maaşı en az 2 kişi alıyor üstüne birde dede vs varsa o alıyor 3 tane 1390 TL 3 tane de çocuk oluyor aşa yukarı bir suriyeli aileye 5000 TL ödeniyor. Birde üstüne dileniyorlar. [ispiyonla]
    +11

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...