Alkışlarla Yaşıyorum Astroloji Servisi

Sadece ve sadece alkışlarla yaşıyorum üyeleri için çok özel astroloji köşesi efenim.

KOÇ (21 Mart – 20 Nisan)

Çevrenizdeki fırsatları değerlendirme vakti geldi, hemen birine çıkma teklif edin, eğer hayır cevabını alırsanız, ‘’sana mı kaldım salak’’ deyip olay yerinden koşarak uzaklaşın. Bunun dışında gezegeninizin günlük hareketinde pek bi bok yok, kendi halinde takılıyo işte.

BOĞA (21 Nisan – 20 Mayıs)

Bu günlerde etrafınızda çeşitli entrikalar dönüyor olabilir, her an acayip ketenpereye gelebilirsiniz, dikkatli olun, bu devirde babana bile güvenmiyceksin birader. Aşk hayatınız güzel gidicek, kaçak et kesmemeye dikkat edin.

İKİZLER (21 Mayıs – 21 Haziran)

Psikolojik olarak bazı bunalımsal durumlar yaşayabilirsiniz, kendinizi fazla kaptırmayın sonuçta üç günlük dünya dimi? Fırsatları kaçırmamaya dikkat edin, iş tekliflerine açık olun, örneğin işportadan üst eşofman satabilirsiniz, iyi para var.

YENGEÇ (22 Haziran – 22 Temmuz)

Sevgilinizle kavga edebilirsiniz, aranız bozulabilir ama bence pek de umursamayın, geri dönerse senindir, dönmezse zaten hiç senin olmamıştır ya da öyle bişey. İş hayatınızda pek bi değişiklik yok, çalışın, birikim yapın sonra hepsini kumarda kaybedin bakalım nasıl hissedeceksiniz.

ASLAN (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Öncelikle burcunuzun ismi konusundan kaynaklı bi karizma durumu oluşuyo bunu kabullenmek gerek, yeni bir ilişkiye başlayabilirsiniz, e tabi bahar geldi, artık bi manita şart. Bu burcu kıskandım lan şimdi, yok yok her şey kötü olcak olum, manyak mısın.

BAŞAK(24 Ağustos – 22 Eylül)

Kendinizi fazla kasmanıza gerek yok, rahata bağlayın, ne biliyim kendinize günaydın deyin mesela. Aşk hayatınız iyidir umarım, bizde iyiyiz hamdolsun, bak halanların selamı var, hadi çok yazdı kapatıyorum.

TERAZİ (23 Eylül – 23 Ekim)

Her zaman elinizden gelen çabayı gösterin bence, çalışınca başarılmayacak şey yok. Aşk hayatınız olumsuz gidebilir, bence sevgilinizle daha sık görüşün, telefonunu falan karıştırın, her şeye hazırlıklı olmak lazım. Eğer ağlayacak bir omuz arasan ben buradayım tamam mı?

AKREP (24 Ekim – 22 Kasım)

Sevgili akrep sen bu satırları okurken ben çok uzaklarda olucam desem inanır mısın lan? Neyse, çevrenizdeki olumsuz gelişmeleri düzeltebileceğiniz bir dönemdesiniz, insanlarla daha sık ilgilenin kandil mesajı falan atın.

YAY (23 Kasım – 21 Aralık)

Gereksiz şüphelere kapılabilirsiniz, paranoyak bi yapı içerisinde bulunduğunuzun farkında olun, beklide şizofrensinizdir ya da bi matrixde yaşıyoruzdur. Sağlınıza dikkat edin, yağlı gıdalar yemeyin, terli terli su içmeyin, uyurken üstünüzü açmayın.

OĞLAK (22 Aralık – 20 Ocak)

Ulan herkese verdim veriştirdim, sıra kendi burcuma geldi, ne bok yicem şimdi? Hayatınızdaki olumsuzluklar birer birer yok oluyor, zaten siz çok akıllı, kültürlü ve fiziksel olarak yakışıklı bi tip olduğunuzdan hayatınızda kötü giden bişey asla olamaz. (Güzel oldu)

KOVA (21 Ocak – 18 Şubat)

Bi kere burcunuzun ismi çok dandik, ben olsam başka burca geçerdim. Maddi olarak zor günler geçirebilirsiniz ama çocuğu veren Allah rızkını da verir. Aşk hayatınız tehlikede olabilir, sizin onu sevdiğiniz kadar o sizi seviyor mu acaba? Bir dost.

BALIK ( 20 Şubat – 20 Mart)

Olumsuzluklar yaşayabilirsiniz, çeşitli tartışmalara girebilir kavga edebilirsiniz ama geri vites yapmayın, alayına gider. Ama pek de kafanıza takmayın, her şey olacağına varır, kader nasip neyse o olur, hikmetinden sual olunmaz, dinimiz amin.

4 29 Nisan 2010
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • cyberx25
  cyberx25 20 Temmuz 2010 - 17:04BAŞAK(24 Ağustos – 22 Eylül)

  Kendinizi fazla kasmanıza gerek yok, rahata bağlayın, ne biliyim kendinize günaydın deyin mesela. Aşk hayatınız iyidir umarım, bizde iyiyiz hamdolsun, bak halanların selamı var, hadi çok yazdı kapatıyorum.

  İyi zatn giren çıkan sana hade bbbb
  [ispiyonla]
 • barancık
  barancık 14 Mayıs 2010 - 21:11bu tavsiyelerin için gerçekten bir teşekkürü hakkedmiş buldum seni yav buldum canııımm. [ispiyonla]
  +1
 • gkhunk
  gkhunk 09 Mayıs 2010 - 22:24ahahah, bir oğlak olarak kendimi gördüm yine :) [ispiyonla]
 • adolina
  adolina 03 Mayıs 2010 - 22:21uzunmalteoe seni esefle kınıyorum, zaten paranoyak bir insandım burç yorumumu okuduktan sonra ruh hastası oldum :))))
  bkz. yay burcu
  [ispiyonla]
  +1
 • berber pire
  berber pire 02 Mayıs 2010 - 11:10valla pek şık olmuş maltepeciğim. 'şuraya çok güldüm' diye alıntı yapayım dedim ama baktım neredeyse yazının tamamında bir gülme durumu yaşamışım. [ispiyonla]
 • candy darling
  candy darling 01 Mayıs 2010 - 12:07gazete,dergi,internet ve tvde rüçhana izafeten domezlerin murahhas sahasına dahilmiş gibi gösterilmeye çalışılan ancak ciddi bi alan astrolojiye; uzunmaltepeden str8 bi bakış açısı. başarılı. "secret okudum sattığım ferrarımı geri aldım bilgelik benım neyime" anlayışına da ciddi bir manifesto.başarılı."Bugün sizin için çok başarılı geçecek. Yepyeni bir döneme gireceksiniz. Çok fazla çalışmanız sonucunda istediğiniz noktaya geldiniz. Bu durum birlikte olduğunuz kişiyi de etkiliyor. Böylece uyumlu bir beraberlik yaşıyorsunuz. Onu fazla yormayın ve ona her konuda yardımcı olun. Çünkü o buna layık biri. Uykunuza dikkat edin. Son günlerde kendinizi çok ihmal ettiniz. Sağlığınızın kıymetini bilin. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur. Unutmayın." 1 mayıs burç önermesi ile yazıdaki önerme arasında çok fazla korelasyon var.başarılı.
  [ispiyonla]
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...