Star Wars Turkish - Parody

madfridge madfridge diyor ki;
Eğer Star Wars'u türkler yapmış olsa, acaba soundtrack'i nasıl birşey olurdu. Türkçe sözleriyle görüntüleri üst üste oturan keyifli bir kurgu izleyeceksiniz.

Hikaye:
Bir gün Star wars temalı bir site hazırlarken yanında Halil Sezayi - Beyaz giyme'yi dinliyordum. Arkadaşım Semih Ünal star wars yanında bunu dinlememe takıldı. Futuristik bi atmosferde Halil Sezayinin kel alaka durması garipti. ve arkadaşımla düşündük ki bunu bi formata getirmeliydik. ortaya iki gücü bir araya getirmek doğdu. benimde aklıma yattı ve oturdum bu klibi hazırladım. Bu klip yaşanmış bir hikayedir :)

Mutlaka tavsiye ediniz. Size yada arkadaşınıza bu temayı öneriniz. (Please advise this theme for you or your friends share it)
http://themeforest.net/item/cartify-modern-ecommerce-for-wordpress/14633058?s_rank=14
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: star wars jedi soundtrack awaken parody fun funny fail
0 06 Mart 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

  • Ruhsuzruh
    Ruhsuzruh 07 Mart 2016 - 01:51güldürmedi [ispiyonla]
  • jamesjay
    jamesjay 06 Mart 2016 - 13:08Kardeşim benim, dalga geçmiyorum ancak emeğine yazık. Bu tip Türkçe sözlü yabancı film klipleri filan gülünecek şeyler değil. Yapmayın, yapana da prim vermeyin. Nacizane tavsiyem daha yaratıcı ve kendinden emin olduğun alanlara emek ver. Bu şekilde hem kendini geliştirir hem faydalı olursun. Şu hayata kaç kez geldiğimiz meçhul, iyi değerlendirelim. [ispiyonla]
    -1
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...