Sinerji Nedir?

exixiz exixiz diyor ki;
Sinerji Nedir? Sinerji, uyumlu ve eş zamanlı olarak ortaya çıkan güç ya da eylem olarak açıklanabilir. Örnek olarak bir işi birleşerek, güç birliği ile meydana getirme heyecanı bir Sinerji'dir. Sinerji kavramını yerel kültürümüzdeki İmece usulünde açıkça görebiliriz.

Sinerji, aynı işi kotarma amacıyla hareket eden kişilerin birbirleri ile uyumlu zamanlama ve heyecan ile hareket etmesi olarak da özetlenebilir. Kişilerin bir birim iş yaptığını düşünürsek, dört kişinin ortaya çıkarttığı beş birimlik işin avantajı olan bir birimlik iş, Sinerji marifetiyle ortaya koyulmuş demektir.

İş Birliği neticesinde ortaya çıkan artı faydaların ortaya çıkma heyecanına ve işbirliği ruhuna Sinerji demekteyiz. Sinerjiyi ortaya çıkartan faktörler olarak Üretken olmak, iş bitirme heyecanı taşımak, birlikte hareket etme güruhu ve beşeri münasebetler gösterilebilir. Bu faktörler neticesinde bir araya gelmiş kişilerin ortaya çıkarttığı işin meydana getirdiği katma değer iş bitiminde sinerji faktörü olarak ortaya çıkar.
Kategori: Televizyon
sitene ekle
Etiketler: sinerji sinerji nedir nedir tv
2 01 Nisan 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

  • stonhand
    stonhand 01 Nisan 2016 - 16:27Sinerji buradaki bütün site ahalisinin bir olup bir daha bu hatunun videolarının yüklenmemesi sağlamaktır istemiyoruz kardeşim hem itici hemde boktan kim biniyorsa bu atın üstüne binsin inmesin ama bizi rahat bıraksın yeter yahu. [ispiyonla]
    +6
  • coldestbeerintown
    coldestbeerintown 01 Nisan 2016 - 17:20Ya bak, ilk başta güzeldi. Hakkını yemem. Ama sonra sıktı. Şu yüzden sıktı: Tamam her seferinde farklı espriler yapıyorsun ama espri modelin aynı. Bir iki defa insan gülüyor ama sonra komik gelmemeye başlıyor. Oyunlara, internet meme'lerine, filmlere gönderme yapınca artık komik olmuyor. [ispiyonla]
    +5

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...