Diyetisyenlik Öğrencilerinden Meyveli Sebzeli

yuzenbalik yuzenbalik diyor ki;
Diyetisyen adayı 6 kız(kameraman ile) öğrencinin çocuklara meyve sebze alışkanlığı kazandırmak için bazi meyve ve sebzelerin kalp, beyin, mide karciğer vb organlara yararlarını anlatan ilginç şarkı ve klip çalışma sizlerle...


Kaynağı: https://www.youtube.com/watch?v=f_Mk1CHiZRM
Kategori: Türk İşi
sitene ekle
Etiketler: Diyet diyetisyen öğrenci meyve sebze enginar kalp beyin karaciğer klip ilginç müzik sağlık diyetisyen kızlar
3 09 Nisan 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • devildarex
  devildarex 12 Nisan 2016 - 03:11Başı kaplıların böyle oynaması caiz mi? [ispiyonla]
 • osmanturan
  osmanturan 11 Nisan 2016 - 22:091) beyaz önlük

  2) boyundan sarkan yaka kartı
  [ispiyonla]
 • Yujin
  Yujin 11 Nisan 2016 - 05:55ya ben başkası adına utanma kotamı doldurmuştum bugün bee [ispiyonla]
  +1
 • sirfbunuyazmakic
  sirfbunuyazmakic 10 Nisan 2016 - 18:17aralarındaki en güzel kız, hatta aralarını geç baya baya güzel bi kız örtülü olan. benim ailemde de var başını kapayan insanlar, yine de üzülüyorum özellikle de çok güzel bi kızı kapanmış görünce. güzelliğinden mahrum kaldım bakamadım diye üzülmüyorum, yok yere kendi hayatını zorlaştırmış, belki zaman zaman yaşanmaz kıldığını bildiğim için üzülüyorum.

  kız belki kendi içinde mutlu huzurludur, keyfi yerindedir, inancını başkalarının ne düşündüğüne önem vermeden yaşadığı için gururludur hatta, gel gör ki türban kullanan insanları insan yerine koymayan, görmezden gelen milyonlar var bu ülkede. bakmayın böyle konuştuğuma, bunlardan birisi de benim, internette falan yüzünü gözünü görmediğim bi kızla yazışıp da ardından konu tipini görmeye ardından buluşmaya geldiğinde, türban kullandığı ortaya çıktığında daha buluşmadan tüyüyorum ortada, muhabbeti kesiyorum. hoş değil yaptığım, biliyorum ama rol de yapamam, bi ilişki potansiyeli ya da arkadaşlık kurasım gelmiyo. bu önyargımdan dolayı kendimi sık sık eleştiriyorum ama değişmiyo en içteki düşüncelerim. kısmet.

  neyse demem o ki ben ve benim gibi milyonlarca dalyarak yüzünden bu gibi kızları görünce üzülüyorum ben. göt kadar boyuyla, yarak kürek tipiyle kemaliz takılan cok aydın kızımız bu kızı küçümseme hakkını kendinden görebiliyo, beğenmeyebiliyo, bulunduğu ortama girdiğinde ağız dudak bükebiliyo, belki dünyaları okumuş olabilecek bu kız bilmemne kadın kolları üyesi fönlü saçlı teyze ekibi tarafından dar kafalılıkla suçlanıp, "böcek" diye adlandırılabiliyor bilmem ne. örnekler çoğaltılabilir.

  o yüzden üzülüyorum dediğim gibi, özellikle de güzel olanlarına. bu videokdaki örtülü kız saçını açıp, şöyle dar belini gösteren beyaz bi tişört, altında siyah dar paça kesim skinny bi siyah bi jeans, bir iki dövme bilekte milekte, kafada siyah aviator gözlükler, biraz da makyajla şu haline "ninja, kara çarşaflı" falan diye kafa bulan lavukların yüzde doksan beşini peşinde köpek edebilecekken böylesi zor bi hayatı seçiyor... başka bi hayat var sanıyor, ondan yapıyo bunu.

  indandıklarının uğrunda başkalarına karşı dik durmak güzeldir ama duyması üzücü de olsa bana kalırsa tek bi hayatımız var, onu da kimsenin sik kafalılıklarını maruz kalarak kendimizi yıpratarak harcamamalıyız bence. yine de herkesin kendi kararı. videoyla çok alakası yok ama sık sık karşılaşıp düşündüğüm bişeydi, buraya dökmekmiş kısmet.
  [ispiyonla]
  -2
 • asabicipro
  asabicipro 10 Nisan 2016 - 15:13Lan çocuklar için yapılmış bir video, niye üzerinize alındınız anlamadım ki. Bence küçük yaşlardaki bebe belik için gayet tatlı bir video olmuş. Ha ama şişman diyetisyen benim de gözüme batmadı değil :) [ispiyonla]
 • ayaklivantilator
  ayaklivantilator 10 Nisan 2016 - 12:25Helehelehelehele helehelehele [ispiyonla]
 • galaios
  galaios 10 Nisan 2016 - 10:2202:30 da 2. sıradaki beyin olarak götünü tutuyo. [ispiyonla]
 • oreganol
  oreganol 10 Nisan 2016 - 05:42kesin zebze mafyasinin isi bu. zorla cekilmis olmali :| [ispiyonla]
  +1
 • emreitaatsizz
  emreitaatsizz 10 Nisan 2016 - 02:42şunlarla evleneceklere acırım la... [ispiyonla]
 • ay1720203485
  ay1720203485 10 Nisan 2016 - 02:402.30 da mavili hanim kiz beyin derken poposunu tutuyor. videoyu ozetlemis. [ispiyonla]
  +1
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...