Hunharca Dans Eden Silifkeli

exixiz exixiz diyor ki;
Mersin Silifke Say Mahallesi sünnet düğününde tüm ısrarları kıramayıp piste çıktıktan sonra hunharca dans eden telefoncu Tuncay'ı izliyoruz.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: dans hunharca düğün hunharca oynayan komik videolar
6 26 Ağustos 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • glock21
  glock21 26 Ağustos 2016 - 01:07Bir gün bu ülkeye lider seçilirsem öyle kanunlar getireceğim ki bütün dini baskı, toplum baskısı vs. alayını kaldırıp, en ufak ilçelere bile striptiz kulüp, bar, gece kulübü, bol kerhane bol red light district kurup ülkeye gelecek 30 yaş altı bekar yabancı kadınlara % 50 indirim, beleş uçak bileti vb. cezbedici teklifler yapıp ülkeye dolduracağım. Alkole, gece kulüplerine vs. vergiyi tamamen kaldıracağım, yeme, içme, müzik vb. bütün elence sektörüne devlet desteği.

  Şu ülke insanı doya doya bir sikişsin, yesin, içsin, sıçsın dans etsin, içindeki baskıyı bir dışarı atsın, bütün toplum şöyle bir rahatlayıp "Ohh beee" desin ve içindeki enerjiyi şöyle bilim, sanat, teknoloji, sanayi vb. gelişmeye, medeniyete dair işlere harcayabilsin.

  Bir yandan gülüyorum komik geliyor. Öte yandan bakıyorum ve acıyorum. Adam hayatı boyunca Silifke gibi yerde ot gibi yaşadığı yetmiyor gibi üstüne ekonomik sıkıntı,terör vb. ülke sorunları ile yaşamış tipik Türk halkı. 14-15 yaşında yaşıtları ile yapması gereken doğal şeyleri yapamadığı için 40 yaşında böyle dengesiz dengesiz elenir hale gelmiş.
  [ispiyonla]
  +11
 • polisimdat
  polisimdat 26 Ağustos 2016 - 14:01silifkeliyim ve adamı tanıyorum :( [ispiyonla]
  +7

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...