Christian Adam - Si Tu Savais Combien Je T'aime

candy darling candy darling diyor ki;
Bazı şarkıların hükmi şahsiyeti olduğunu düşünüyorum. İnsan suretinde olmayan ama farazi olarak kişiliği bulunan şarkılar var. "Si tu savais combien je t'aime" de bu şarkılardan birisi. 70lerin hızlı şarkıcısı Christian Adam tarafıdan okunan parçayı dinleyince "Aha da ben bunu bildiydim, bu benim hayatımın şarkısı be yavvv" da diyebilirsiniz ki deyin, korkmayın; kompleks yapmaya gerenk yok.

Christian Adam, 7olerin başında Ajda Pekkanla Türkiye'de konser veren bi isim, o da bir Türkiye aşığı.

Parçayı ses dosyası olarak eklemek de mantıklı bi çıkarım ancak playback olduğu için orjinal halini söyleyen adamı görün diye video olarak ekledim.

Para için şarkıyı reklam jingle'ında Türkçe olarak okuyan Candan Erçetin'e bir çift sözüm var. Artık eskilerini aratan, üretemeyen bir şarkıcının sırf Fransız geçmişi var diye -Hani Franszı okulunda ya- böyle bir misyona soyunması ilginç. Reklam jingle'ı da boktan olmuş bu arada.
Kategori: Nostaljik
sitene ekle
Etiketler: christian adam si tu savais combien je taime 7s fransız sütaş
6 25 Mayıs 2010
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • Obigami
  Obigami 06 Nisan 2012 - 14:26dünürün öplesi götü karaysa!!! [ispiyonla]
  -1
 • kavun8
  kavun8 06 Nisan 2012 - 14:01Sadece sütü seven kamyoncu diyorum. [ispiyonla]
  +1
 • transform609
  transform609 05 Temmuz 2010 - 09:36bu şarkının tansuda zil,ömür fönleme tarzı yozlaştırılmış olması hem tansu ve ekibi hem bizim hemde christian adma ve hemde insanlık adına büyük bir şanssızlık ve o denli kendini bilmezliktir.. [ispiyonla]
  +2
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...