Çaldığı Altınları Ağzında Saklayan Hırsız

exixiz exixiz diyor ki;
Beyoğlu’nda bir döviz bürosuna giren hırsız, çalışanların yoğunluğundan istifade ederek vitrindeki 3 altını çalıp altınlardan kayıplara karıştı. O anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansırken, hırsızın çaldığı altınları ağzında saklaması dikkat çekti.

Olay, Taksim Meydanı’ndaki bir döviz bürosunda, 28 Ağustos Pazar günü, saat 17.30 sıralarında meydana geldi. Döviz bürosunun nakit para bölümünde çalışanların yoğunluğunu ve altın alım satım işlemini yapan çalışanın yerinden ayrılmasını fırsat bilen hırsız, vitrinde duran 3 altını çalarak yerinden uzaklaştı.

İş yeri çalışanlarından Olcay Minaz, o anları “Arkadaşlarımız yoğun bir şekilde çalışıyordu. Burada oturan arkadaşımız ihtiyaç molası için 10 dakika kadar bir süreliğine aşağıya iniyor. O anlarda gözlem yapan şahıs, çabuk bir şekilde içeri girip altınları alıyor.

Tahminlerime göre 2 tane tam altın, 1 tane büyük altın almış. Biz kameradan gördük. O gün zaten diğer arkadaşlarımız çalışıyordu. Önce gelmiş, burada bir takip yapmış. Sonra arkadaşlarımızın dikkatsizliklerini fırsat bilerek olayı gerçekleştirmiş” şeklinde anlattı.

Çaldığı altınları ağzında saklayan hırsız güvenlik kamerasında
Hırsızlık anları güvenlik kameralarına yansıdı. Güvenlik kameralarına yansıyan görüntülerde hırsız, önce döviz bürosunun önünde keşif yapmak için bekliyor. Müsait bir an için fırsat kollayan hırsız, uygun anı bulduğunda içeriye giriyor. Önce döviz bölümünde çalışanları izleyen hırsız, çalışanların müşterilerle ilgilendiğini gördüğü anda kolunu vitrine uzatarak 3 adet altını alıyor. En dikkat çeken görüntü ise, hırsızın döviz bürosundan, çaldığı altınları ağzına atıp saklayarak ayrılması oluyor.
Öte yandan, polisin olayla ilgili soruşturması sürüyor.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: kuyumcu altın hırsız hırsızlık haber videoları
0 01 Eylül 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • daniska
  daniska 15 Mart 2017 - 13:10hayatımda gördüğüm en şaçma dükkan modeli hırsız insaflı davramış [ispiyonla]
  +1
 • sivriinek
  sivriinek 01 Eylül 2016 - 12:40Şahıs. Kendisi şahıs.. [ispiyonla]
  +3
 • ay27042287
  ay27042287 01 Eylül 2016 - 10:19bildiğin kuymcu/dövüz bürosunu boş bırakmışlar [ispiyonla]
 • yenirakici
  yenirakici 01 Eylül 2016 - 10:132 kişi gelmiş yoğun bir şekilde çalışıyorlar diyor..ahahahahaha [ispiyonla]
  +4
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...