Yusufeli'nde Baraj İşçilerinin Dağ Keçilerini Beslemesi

izgago izgago diyor ki;
Artvin - Yusufeli'nde baraj işçilerinin yabani dağ keçilerini beslemesi kameralara böyle yansıdı. Görüntüler sizlerle...
Kategori: Türk İşi
sitene ekle
Etiketler: keçi dağ keçisi hayvan videoları belgesel hayvanlar alemi doğa
2 06 Eylül 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • gottunu
  gottunu 06 Eylül 2016 - 22:37Yusufeli denildiğinde aklıma Yurttaş Mazlum Çoruh geliyor. Bu baraj projelerinin Bop yada Bip projesi dahilinde yeni Türkiye-k*rdistan yada asıl adıyla küçük Türkiye-büyük israil devleti sınırını çizmek adına yapıldığını defalarca belgeleriyle ortaya serdi. Bu barajların hiçbir niteliği yok. Doğa katliamı yapıp , orada yaşayan hayvanların huzurunu yuvasını bozup , yandaş mütahitleri zengin edip , barajlarla İsrail sınırı çizmekten başka.
  Mazlum Çoruh , bu barajlarının amacının ne olduğunu defalarca açıkladı , kitap yazdı , videoları mevcuttur arkadaşlar. Abimizin adı Naci Özen.
  • otambirbeyefendi
   otambirbeyefendi 06 Eylül 2016 - 16:25@ypbr kardeş yusufeli zaten sular altında kalacak artvin barajı yüzünden.
   • otambirbeyefendi
    otambirbeyefendi 06 Eylül 2016 - 16:24@kissinyaback7 dalyarak ben kendim mi avladım dedim yazdığım mesajda. Ben avcılık felan bilmem sadece yasak olmadığı dönemde yemiştim bir sağdıç yemeğinde,ikram edilmişti sana olayın detaylarını mı anlatayım? Ayrıca bıldırcın etinide yedim hiç sevmedim.
    • PROGMEMO
     PROGMEMO 06 Eylül 2016 - 09:52kesin bir kaçtanesini kesip yemişlerdir cız bız
     -8
     • hotorihanzo
      hotorihanzo 06 Eylül 2016 - 09:33Böyle hareketleri hep yanlış bulmuşumdur. Vahşi bir hayvanı böyle hazıra alıştırıp elinle besleyeceğine - insan ile bu kadar iletişimde olmasına neden olacağına öldür daha iyi. Bu hayvanlar insan ile ne kadar az iletişimde bulunursa o kadar iyi bence. Yarın eline ekmek alan oraya bu hayvanları yemleyip tüfekle vurmaya da gider.
      -1
      • ypbr
       ypbr 06 Eylül 2016 - 09:04yanlız bu adamlar baraj işçisi! demek ki orada yakınd bir baraj olacak ve bu hayvanlar yaşam alanı bulmakta zorlanacak. en kötü kısmı burası..
       +8
       • takmadis
        takmadis 06 Eylül 2016 - 04:46şunları vuan var ya , devlet de izin ceriyor malesef. şunu vurmaktan zevk alan piçççç, ananın amında götten mi yedin, nasıl sorunların var senin
        +3
        • empedans
         empedans 06 Eylül 2016 - 03:03doğada gördüğünüz hayvanları beslemeye alıştırmayın doğanın dengesini bozmayın . sitemizde sokak kedilerini besleyen bir teyze vardı kediler beslene beslene çoğaldı gitti sonr abu teyze sktir olup gitti bir gün hayvanlar avlanmayıda bilmediği için hepsi rezil oldu . sonra toplayıp hepsini barınağa götürdüler . doğal seleksiyona dokunmayın sisteme zarar vermeyin .
         +2
         • otambirbeyefendi
          otambirbeyefendi 06 Eylül 2016 - 01:35bence bunlar impala diyesim geldi. bunlar keçi kardeşim yaz oldugu için tüylerini dökmüşler avlanması yasaklandı son dönemde. Yasak olmadan önce yemek nasip oldu okadarda ahım şahım bi tadı yok etinin çok sert.
          -6
          • orhanskrci
           orhanskrci 06 Eylül 2016 - 01:28boyle ceylan olmazki ceylan dediğin zarif olur bunlar gotu gobeği salmıs.
           +1
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...