Kanserli Kızla Dalga Geçtiği İçin Kızının Kafasını Kazıyan Anne

losta losta diyor ki;
Kanser hastası kızın tedavi sürecinde saçları döküldüğü için ergenlerin hışmına uğruyor. Ancak kızın annesi devreye girip kızıyla dalga geçen ergene empati dersi veriyor..
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Anne kanser kemoterapi ergen dalga şaka kaka ana yüreği
18 05 Ekim 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • ay975675883
  ay975675883 05 Ekim 2016 - 13:51Hikaye doğruysa:

  Birader şu anneyi övmeyin lan. Bakın, yarak gibi çocuk yetiştirmiş. Kanser hastası arkadaşı ile dalga geçebilecek kadar sik marka bir kız çocuğu vermiş topluma. Amk çocuk aniden mi oluştu? 15 yaşında mı hayata geldi? Hayır, bu karı getirdi bu yaşına kadar. Nasıl bir terbiye verdin kızına da kız gidip kanser hastalarıyla taşak geçebiliyor? Ne biçim ebeveynsin lan sen. İnsan bi' sorar ben nerede yanlış yaptım diye.

  Sonrası daha da vahim. Yarak gibi çocuk yetiştirmişsin, çocuk saçma sapan hareketler yapınca da ortalık yerde, tanıyan tanımayan video çekerken zorla kızın saçlarını kazımaya çalışıyorsun. Ağlata ağlata, çığlık çığlığa. Neden? Akıllansın, ders alsın diye. Lan insan böyle akıllanır mı? İyice travmatik oldu lan ergen kız! Sapıttı kesin. Kesin nefret ediyordur şimdi senden, bravo. Şahtı şahbaz oldu yani. Yapacağın işlerin tümünü sikeyim karı gibi.

  Videonun konu ile alakası yoksa, lanet gelsin yükleyene. Onca işin (işsizim) gücün (her şey çok güç) arasında buna yorum kastırıyorsunuz lan.
  [ispiyonla]
  +13
 • vtec
  vtec 05 Ekim 2016 - 12:35helal olsun böyle anneye, aqdumun ergeni, bizim ergenler de böyle keşke anneleri de böyle olsa, ama olmaz en kusursuz kendi sik kafalı çocukları aq... [ispiyonla]
  +8

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...