Cüneyt Arkın Mumya (Dört Yanım Cehennem)

erobreren erobreren diyor ki;
Cüneyt Arkın -Çetin İnanç işbirliğinin garip sonuçlarını keşfetmeye devam ediyoruz.Cüneyt Arkın bu sefer mumya rolünde.Bütün fragmanlarını kendisi seslendiren Cüneyt Arkın keşke seslendirmeseydi dedirtiyor.
Kategori: Türk İşi
sitene ekle
Etiketler: cünü cüneyt cüneyt arkın çetin inanç mumya mumy the mummy cehennem dört yanım cehennem
39 24 Aralık 2008
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • esprili nik neym
  esprili nik neym 10 Ekim 2009 - 16:59 her sahnesi ve repliği ayrı incelenmesi gereken şaheser niteliğinde bir fragman
  - Bugün kendi hakkı için dövüşmeyen yarın düşmanının hakkı için dövüşür. O düşmanının hakkı için dövüşmedi. (Dövüşsüz bir dünya düşünülemez.)
  - O kovuldu, ,itildi, dövüldü ama başını dik tuttu, küçülmedi çünkü o haklıydı. Cüneyt arkın dört yanım dem... (Önce kovuluyor sonra itiliyor en son dövülüyor. Sıralamada bir karışıklık var ama yinede haklı olduğu için sorun yok)

  - Bi çocuğun var. Artık büyü biraz büyü de adam ol. Hıyar olma Hıyar! ( Hıyar olmak patlayan bombaların içinde gezmeyi birlikte getiriyor.)
  - Dört yanım cehennem 2x
  - O bir kahraman mıydı? Yoksa bir korkak mı? Öldürücü yumruğuyla yanlız, yenik, yorgun, kendinden ve geçmişinden kaçıp duruyordu. Dört yanı cehennemdi onun... 3x (İki soru bir cevap ama niye öldürücü yumruk?)

  - Bakın bunu onlar yaptı. Ölmemi istediler. Ölmedim. Şimdi beni sizlere öldürtecekler. Bi insan böyle parçalanır mı? Soruyorum size söyleyin! Söyleyin! (Kahramanımızda ağır paranoya şizofren vakası görülüyor.) Dört yanım cehennem 4x

  - Anıt ticaretin yılın filmi. (Karar verin. Anıt ticaretin mi yılın mı?)

  - Prodüktör Mehmet Karahafız. Yönetmen Çetin İnanç. Dört Yanım Cehennem 5x. Cüneyt Arkın, Bahar Öztan, Eşref Kolçak, Küçük Yıldız İbo, Kazım Kartal, İnci Eray, Nejat Gürçen, Halit İlgin ve Hikmet Taşdemir. (O zamanlar imdb yok tabi normal karşılamak lazım ama küçük yıldız İbo?) Dört yanım cehennem 6x.

  - Sen bu insanları dövüşerek mi kurtaracaksın? Sence ben boş yere dövüşürüm öyle mi? Sen gerizekalı değil hıyarsın, hıyar! (Gerizekalılığın önemli olduğu yıllar)

  - Halkı ve ailesi için korkuyordu. (hangi halk) Bu korku onu ölümlere itti. (itici güç) Hayatında yanlız bi kere ağladı o. (Ne zaman acaba?) Öldü, dirildi (Zombi) Hayatı boyunca kaçtı. (kaçan kovalanır) Vurdu vurdu yok etti. (Yokedici)

  - Gene kavga, gene kan. Acı çekiceksin. Hayatım boyunca hep sizinle beraber olmak mutlu yaşamak istedim. Ama bırakmadılar. Bırakmıyorlar! (Nerde aksiyon orda cücü) dört yanım cehennem 7x 8x

  - Paramparça vücudumla dünyadaki tüm kötülükler bitinceye kadar yaşayacağım dedi. (He said that) Cüneyt Arkın

  - Bugün kendi hakkı için dövüşmeyen yarın düşmanının hakkı için dövüşür (Tanıdık geliyor)

  - O öldüresiye dövüştü. (Bravo)
  - Sadece kendi hakkı için. (Bencil)
  - Sadece namuslular için. (Hmmm)
  - Sadece halkı için. (Halkçılık)
  -Cüneyt arkın. Dört yanım cehennem 9x
  Cüneyt arkın. Dört yanım cehennem 10x (Stop - Play)
  -Dört yanım cehennem sinemamızda 11x (Sinemanız nerde?)
  [ispiyonla]
  +8
 • jamiefoxx
  jamiefoxx 22 Ekim 2009 - 21:23arkadaşlar bence site olarak rekorlar kitabına Cüneyt Arkın adına başvuru yapalım oynadığı filmlerde en çok adam döven oyuncu olarak. harbiden yapalım. yav bir insan bu kadar da adam döver mi. metrekareye 4 uçan tekme, 2 yumruk denk gelebilir de :) [ispiyonla]
  +5

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...