Protein Tozu Protein Değildir - Canan Karatay

nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Canan Karatay Atv kahvaltı haberinde özellikle sporcuların kullandığı protein tozunu üzerine açıklamalarda bulundu.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: Canan Karatay Protein Tozu Protein Haber Videoları
12 01 Kasım 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • manillss
  manillss 01 Kasım 2016 - 15:05Protein tozunu 1 bardak zeytin yağına karıştırıp içine de 1 tatlı kaşığı köy tereyağı koysak olur mu peki hocam? [ispiyonla]
  +13
 • bakimercimekkk
  bakimercimekkk 01 Kasım 2016 - 15:20Body ciler halasgargazi caddesinde yürüyüşe geçti. Polise dambıllarla saldıran bodyciler "proteinime dokunma canan" diye slogan atıp ekmek arası küp şeker yediler. [ispiyonla]
  +12

Tüm Yorumlar

 • buvideoyayorumyapmak
  buvideoyayorumyapmak 02 Kasım 2016 - 12:35protein tozu değil fazla protein alımı zararlıdır. böbreginizin anasını siker. [ispiyonla]
 • jagry
  jagry 02 Kasım 2016 - 09:05Ulan arkadaş bunu yillardir anlatiyorlar... Mehmet Öz de Dr. adam bunun tam aksini söylüyor... kadinin söylediklerinin bazilarinin doğruluğu var velakin çoğu mesnetsiz... Protein tozuna zararli diyenler her şeyin aşirisinin zarar olduğunu unutanlar... yumurta yararli tamam güzel, tutup günde 20 yumurta yiyelim haftada 4 gün bak bakalim ne oluyor... tavugu bütün yemeyi birak götüne bütünden soksan gene yeterli proteini alamazsin... kaldi ki işin parasal boyutuna değinmiyorum. bitkisel proteinler var diyor... ama kas gelişimi için hayvansal protein lazim... bitkisel proteinler sporda pek işe yaramayan kalitesiz proteinler olarak görülen proteinlerdir... protein tozu en az 30 yillik geçmişi olan bir ürün ve hakkinda faydalari ile ilgili yiğinla bilimsel makale var, gidin üniversitenizin kütüphanesine veritabanlarina girin aratin... alin anahtar kelimeler: protein powder, diseases, benefits, pros and cons vb... karaciğer meselesine gelince: nasil ki çikolatayi da fazla yerseniz ciğeriniz yağlanma yapar, bu protein tozu için de diğer ürünler için de geçerlidir. Bu tarz ürünlerde bol su kullanmakta fayda var... yillardir düzenli spor yaparim düzenli protein tozu alirim... bunun yaninda bcaa, glutamine ve creatine... çocuk yapmaya etkisi var falan diye sallayan andavallara bilgi mahiyetinde: eşim ilk çocugumuzu nasipse bir kaç ay sonra doğuracak... öte yandan: 6 ay da bir düzenli kan verir baktirirm ve hiç bir anormalliğim yok... şimdi sorum şu: Alkol, sigara vb. zararli ama herkes kullaniyor.. iş protein tozuna gelince niye fikriniz olmayan şeylerde auvvvvvvvvvvv ? [ispiyonla]
  +4
 • tatamurat
  tatamurat 02 Kasım 2016 - 00:16basmışın amino asidi taşş gibiyim [ispiyonla]
  +1
 • fatulye
  fatulye 01 Kasım 2016 - 23:28Canlarım :D Cahile anlatır gibi anlatalım, evinde protein tozu olanlar hemen koşsun baksın paketlerin üzerilerinde " Sağlık Bakanlığın"dan onaylı damgası-yazısı-uyarısını bulamazlar.. Bunun yerine " Ürünlerimiz tarım ve köy işleri bakanlığının izniyle ithal edilmiş olup ithalat aşamasında tarım ve köy işleri bakanlığınca öngörülen gerekli analizler yapılmıştır" yada buna benzer uyarılar vardır. Tarlanız varsa alın derim....Benim diyeceklerim bu kadar. Saygılar [ispiyonla]
  -1
 • tayyipinceketi
  tayyipinceketi 01 Kasım 2016 - 22:30@ay4129525628
  He he amk ondan hakkında tonla dava var. Kendisi şovmendir. Bizdeki koca karılar çöpçatan programlarını nasıl meşhur ediyorsa Abd'li koca karılar da bunu meşhur ediyor işte.
  [ispiyonla]
  -4
 • ay4129525628
  ay4129525628 01 Kasım 2016 - 22:00@tayyipinceketi dr ozun ne suçu var aq on numara adam benzetmene sokiyim [ispiyonla]
  +1
 • plavazemlja
  plavazemlja 01 Kasım 2016 - 21:39onu yeme, bunu içme. gerekçe: o, o değildir. ben böyle televizyona çıkıp konuşan "uzman" insanlara inanmıyorum.

  protein tozu ve çeşitli GIDA TAKVİYELERİ birçok sporcu tarafından tercih ediliyor. en ufak burun akmasından doktora gidip çeşit çeşit ilaç yazdıranlar, aşk acısıyla yanıp "psikolojim bozuldu" diyip antidepresana gömülenler söz ilaç bile olmayan protein tozuna gelince ABSOLUTELY HARAM moduna giriyor.

  "fitness spor değildir", "protein tozu zararlıdır çünkü öyle dediler" falan gibi laflarla meydana çıkanlar fast food yemeye, günde on bardak çay-kahve içmeye, bol bol yağlı, şekerli şeyler yemeye, içmeye devam etsin zira az kolesterollü, yağsız, şekersiz ve sağlıklı beslenme diye bir şey zaten yok bizim kültürde. küçüklü büyüklü yalanlarla kendinizi kandırın, aynen devam.
  [ispiyonla]
  -1
 • ossiepop
  ossiepop 01 Kasım 2016 - 21:31Şöyle bir site vardı bu kadın hakkında, bir bakın.

  http://woto.com/kolesterol
  [ispiyonla]
  +3
 • tayyipinceketi
  tayyipinceketi 01 Kasım 2016 - 21:23Öncelikle spor yapıyorum. Et-Yumurta dışında protein kaynağım yok.

  Karatay konuşmalarını genellikle hiç bir bilimsel veriye dayandırmıyor. Tek bildiği bağırıp çağırarak, sanki her şeyde uzmanmış gibi ( Kendisi diyetisyen olmamasına rağmen tonlarca diyet kitabı var ) vaaz vermek.

  Protein tozu zararlıysa, buyursun bir araştırma, bir deney ile bize anlatsın. Desin ki bu kadar kişi üzerinde yapılan araştırmaya göre protein tozunda şu şu etkiler gözlenmiştir vs. Biz bir garip normal vatandaşız. Kendisi prof. Aydınlatsın bizi.

  Her protein tozuna sallamasında mutlaka ''xxx kişi sporda öldü hep protein tozu yüzünden'' demeyi bilir. Halbuki bu ölen kişilerin çoğunun protein tozuyla alakası yok. Geçen senelerde dnp adlı çok ağır termojenik ilacı kullanarak koşu bandında ölen adam bile protein tozundan öldü falan demişti. Prof.luğu bu kadar işte. Şimdi de sporda ölen bir kızcağız üzerinden yürüyor.

  Arkadaş vücut geliştirme ile alakası olmayıp 18 yaşında halı sahada ölen de var. Profesyonel futbolcu olup maçta ölen de var. Gizli kalp rahatsızlığı diye bir şey var ki kendisi kardiyolog, gayet iyi biliyordur. Hepsi toz mu kullanıyor.

  Kalp büyümesini de öcü gibi göstermemek gerek. Sporcular için kaçınılmazdır ki bunun bir zarar yok, aksine faydalıdır. (bilinçli ve düzenli sporla)

  Medyatik doktorlara pek güvenim olmamıştır hiç. Canan Karatay'da Türkiye'nin Dr.Oz'u dur.
  [ispiyonla]
  +3
 • vanillasoap
  vanillasoap 01 Kasım 2016 - 21:08birincisi hanfendi haklıdır.8 aydır fitness yapıyorum.bir kere fitness spor değildir,çuval kaldırmak nasıl spor değilse dumble kaldırmanın da sporla bir alakası yok.ikincisi son 1 ay öncesine kadar protein tozu kullandım ve sürekli vücudumda morluklar oluştu benek benek.kullanımı 1-2 hafta kesince morluklar da yok oldu.yani kılcal damar patlaması falan değil bildiğin karaciğer alarma geçti.kestim tozu sadece doğal besleniyorum artık.sizde öyle yapın.benim bir spor kültürüm olmadığı için fitness yapıyorum,meraklı olan arkadaşlar daha güzel ve sağlıklı dallara yönelsinler.saygılar [ispiyonla]
  -4
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...