Yusuf Ziya Arpacık - Ötükende İftar

tuvgan tuvgan diyor ki;
Türk dünyası aşığı Yusuf Ziya Arpacık, Ötüken'de Orhun Irmağı kenarında iftarı karşılıyor, izleyelim.
Kategori: Ciddi
sitene ekle
Etiketler: ötüken orhun kürşad türk
12 15 Kasım 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • silistre06
  silistre06 15 Kasım 2016 - 01:33Adamın önde gidenlerindendir REİS ..
  -3 Dil bilir (ingilizce , rusca , Türkçe)
  -Siyah kuşak Tekvandocudur
  -En son akp nin yaptığı pkk açılımına şiddetle karşı çıktığı için komik bir sebep gösterilip cezaevinde yatırılmıştır . Bu ilk mapus damına düşmesi değildir .
  -Seksenlerde Rus destekli kominizim gruplarınada karşı çıktığı için ta o zaman cezaevlerini görüşmüş ama Davasında bir milim geri gitmemişdir
  -Ermenilerle savaş için Ülkü Ocaklarından oluşturulan Rüzgar Birliğinin başında Karabağda Savaşmıştır.
  -Bu liste uzar gider .. Yazdığı "Başeğmediler" kitabını tavsiye ederim
  - Okuduğu şiir Ümit Özdağı'ndır.
  [ispiyonla]
  +12
 • interaktifhakan
  interaktifhakan 15 Kasım 2016 - 05:52Araplarla hiç tanışmasak dünyanın anasını sikerdik. [ispiyonla]
  +7

Tüm Yorumlar

 • pure ottoman metal
  pure ottoman metal 15 Kasım 2016 - 22:48başeğmediler kitabında fetullah'a methiyeler düzmüştür merak eden açıp okusun muhterem dostlar [ispiyonla]
  -2
 • lafkolik
  lafkolik 15 Kasım 2016 - 18:18tek bildigim issiz acun öldü mü??ölmedi amk, adam gitti tv satin aldi..yani voleyi vurdu..kefeni yirtti..köseyi döndü...am üstünde göt zikiyo..kisacasi kalmadi artik eski dem... [ispiyonla]
  -3
 • umtb1
  umtb1 15 Kasım 2016 - 17:42Ata yurduna arap adetlerini götürmekde nedir?Siz arap mısınız Türk mü? Türk'lerin artık bi silkelenip kendine gelmesi lazım.Bizler arap değiliz yeter artık.arap dini arap'a kalsın.Türk insanı çocuklarına dahi rezil arapların isimlerini koyuyor.Mehmet,Ahmet,Abdullah gibi isimler şu rezilliğe bakar mısınız.Çocuğuna James,Frank gibi isim koymaktan ne farkı var bunun Tanrı aşkına?Bizlerin çok daha güzel bize yakışan isimlerimiz mevcut.Begüm,Bilge,Kağan,Gökhan,Alper Tunga gibi [ispiyonla]
 • glock21
  glock21 15 Kasım 2016 - 17:37Alıntıdır.
  http://altaylar01.blogcu.com/nihal-atsiz-in-islam-hakkindaki-dusunceleri/6051589


  Sözde Türkçü, özde ise çapulcu ülkücü olan müptezellere "Gerçek Atsız"ı kendi kaleminden tanıtmaya başlayalım:
  Tanrı insan idraki dışındadır. Kur'an, Muhammed'in talimatıdır. Bunun birçok delilleri vardır. Bir tanesi birçok yerinde aya, güneşe, fecre, atların köpüren ağızlarına yemin ve and verilmesidir. Yemini kim eder? İnsan eder ve kendisinden daha üstün bir varlığın adına eder, Tanrı yemin eder mi? Tanrı'dan daha üstün bir varlık olmadığına göre kendi yarattığı aya, güneşe neden yemin etsin? Görülüyor ki bu yeminler Muhammed'in gönlünden ve beyninden doğmadır ve hatta Araplar arasında İslamiyetten önceki zamanların usul ve adabınca edilmektedir. (Yobazlık Bir Fikir Müstehasesidir - ÖTÜKEN, 1970, Sayı: 11 )
  .
  Kur'an "âlemlerin sahibi olan Tanrı'ya hamdederim" diye başlamaktadır. Belli ki bu söz de Muhammed'indir. Çünkü Tanrı, kendi kendisine hamdetmez. Müfessirler her ne kadar Tanrı "böyle diyin" demek istemiştir yolunda tevillere geçmişlerse de Kur'anın sonundaki küçük sürelerde olduğu gibi, sürenin başına bir "söyle, de ki" hitabını eklemeyi Tanrı düşünmez miydi? (A.g.m)
  .
  Fakat ey Türk Gençliği, sana soruyorum: Sen Arap Muhammedin mezarını artık bıraktıktan sonra senin Kâbe’n Çanakkale, Sakarya ve Dumlupınar değil midir? (Çanakkale Savaşı - ATSIZ MECMUA, 1932, Sayı: 17) .
  [ispiyonla]
 • glock21
  glock21 15 Kasım 2016 - 17:33Ötükende iftar deyince anlamsız olmuş.

  Olmuyor evladım. Çöl bedevisinin din diye kakaladığı Araplığı getirip Türk'Ün ana vatanının ortasında öttürdüğün zaman olmuyor. At ....ne .... sinek konmuş gibi absürt oluyor.

  Hele hele Bozkurt deyip bir yandan Vahabinin dili ile konuşunca hiç olmuyor!!!

  Birinden birine karar verin AMK. Ya İslam milliyetçiliği yapacaksın yada Türk milliyetçiliği. Her ne kadar Amerika bize (Bütün Asya'da yaptığı gibi) Türkl İslam sentezi adı altında Türkleri İslam içinde eriterek asimile etme yok etme politikasını sağlam geçirmiş olsa da az tarih okuyan biri Türklük ile İslamın Baklavanın içine soğan suyu dökmek kadar mideyi alt üst edecek bir şey.

  Hele ki İslam tarihini, Türklerin İslama nasıl geçtiğini, Arapların Türkler birleşip Arap, Pers demeden hepsine dalıp kökünü kurutana kadar Türklere yüzlerce yıl yaptıklarını okuyan, Türk medeniyetinin kendine has kültürünün Araplar'dan ne kadar uzak ve Araplara göre hatta bir çok diğer millete göre ne kadar uzak ve gelişmiş olduğunu bilen biri Vahabi'nin/Çöl Bedevisinin kültürü ile ne kadar süre yaşayabilir!?!?

  Türklere dini yani İslamı pompaladığında ortaya çıkan sonuçlar gayet net! Son 15 senede bu ülke halkının geldiği çahil, şuursuz çomar hale bak!

  Türk imparatorluğu olarak Türklük üzerine kurulan Osmanlı'nın Türklük bilinci olan ilk 300 (Yükselme dönemine) Bir de İslamın iyice körüklendiği son 300 yılına (Çöküş dönemi) bak!

  Hepsini geç dünyada bütün Müslüman ülkelere bak AMK. Türkiye dışında İslamın olduğu bir tane doğru düzgün insan gibi yaşanan, gülçü, medeni ülke ve toplum yok.

  Türkiye'nin bütün bu din körüklemesine rağmen dünyada Müslümanlığın yaygın olduğu halde hala en medeni ülke olmasının tek sebebi de ülketi Türklerin kurması, Genetik olarak ana etnik grubun % 75'den fazla Türk DNA'sı taşıması, geri kalanların da çoğunlukla gene aynı DNA'nın kırması olması.

  Müslümanlığın var olduğüu diğer Türki toplumlara bak bir de Türkiye Türklerinin geldiği noktaya!

  Moğolistan, Türkmenistani, Kazakistan, Azerbeycan gibi diğer Türk toplumları Müslümanlık yaygın olduğu halde İslamı daha çok erken dönem Oomanlı (Bektaşilik, Göktengri dinine daha benzer şekilde), Selçuklu, Timur vb. gibi yaşıyor.

  Din toplumlarında 2. pilanda, Türklük ise 1. Planda, Yani Ulus milelt bilinci % 100 yerleşmiş, din tamamen bireysel fikirden ibaret!

  Hal böyleyken daha düne kadar Rusların idaresinde olmanında verdiği eksiklik ile gelişememiş, bağımsızlığını daha dün almış Türki cumhuriyetler gerek medeniyet, gerek toplumsal bilinç, gerek genetik özellikleri, gerek maddi yönde vb. her yönde bizden kat kat daha hızlı ve fazla gelişriken biz Türkiye Türkleri ise iyice bedevileşip, iyice salak, cahil, beceriksiz, benliğini ve millet bilincini yitirmiş, başarısız hiç bir halt beceremeyen bir Orta Doğu ülkesine hızla dönüşüyoruz.

  Adamlar bir yandan sanayisi, eğitimi, sosyal yaşantısı vs. her ynü ile gelişirken tabiatıda koruyup ayn şekilde muhafaza ediyor.

  Türkmenistan, Azerbeycan vb. İSviçre, İsveç, Danimarka vb. den dahi çok daha güzel olmaya başladı. Bir yanda doğa hiç bozulmadan olduğu gibi korunurken öte yandan medeniyet sanayiden eğitime her alanı ile hızla gelişiyor.


  Uzun lafın kısası Ötüken'e Bozkurt'un ana vatanına gidip de vahabinin Türküsüni çığırmak ne AMK.............
  [ispiyonla]
  +1
 • muslumce
  muslumce 15 Kasım 2016 - 16:42olm defolun gidin doğduğunuz yerlere amk çekik gözlü tüysüzleri [ispiyonla]
  -1
 • jacobs
  jacobs 15 Kasım 2016 - 13:38Sikecem bu din düşmanlığınızı sanane olum biz sana karışıyormuyuz niye ateistsin diye sende başkasının dinine karışamazsın. Biride yazmış Türkler İslamla tanışmasa idi dünyanın anası sikerdik. Ulan kahpe! Selçuklu, Osmanlı İmparatorluğu hangi dine inanıyordu onlar dünyayı yerinden oynatmadımı? Bir çağ açıp kapatmadı mı? Başlatmayın şimdi İslam düşmanlığınıza zaten Orospu çocukları İslam adı altında terör örgütleri kurarak Islami lekeliyor bir de siz kötülüyorsunuz. [ispiyonla]
  -1
 • vanillasoap
  vanillasoap 15 Kasım 2016 - 12:50evet araplarla hiç tanışmayan bugünkü orta asya Türkleri dünyanın anasını sikiyor mesela :) ucuz milliyetçi ergenlerden geçilmiyor site [ispiyonla]
  +2
 • troylegend
  troylegend 15 Kasım 2016 - 12:11manzara süpermiş [ispiyonla]
  +2
 • murderbydeath
  murderbydeath 15 Kasım 2016 - 10:35Ulan azcık da müspet işlerle uğraşan insan çıksın şu memleketten amk ya. [ispiyonla]
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...