Bir Son Bahar Hikayesi - Fragman - Arda Kural

hanzo.adam hanzo.adam diyor ki;
Arda Kural ın son filmi Bir Sonbahar Hikayesinin fragmanı. Bu yapımda çok değişik çekim teknikleri ve oyunculuk yöntemleri kullanılmıştır. Herkesin izlemesini tavsiye ederim.
Kategori: Artistler
sitene ekle
Etiketler: Bir Sonbahar Hikayesi Film arda kural deniz yildirim evin sevgili tevfik polam fragman yeşilçam türk filmi aşk romantik
12 16 Kasım 2016
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • kahr
  kahr 16 Kasım 2016 - 01:24youtube'a baktım, 2 sene önce yüklenmiş bu videonun aynısı. 2 sene, yani hani ekranlara tekrar çıktığında "aslanım, iyileş!" diye yorumlar kastığınız arda kural'ın maddi ve manevi gerçekten çöküntüde olduğu dönemler... velev ki içlerinde tek tanıdık arda kural, birisi gelip hikayeyi anlatmıştır, o da elinden gelen tek iş (bizim bildiğimiz) olduğu için bodoslama kabul etmiştir para için ki çok normal.

  bakın beyler, biz burada en ciddi açıklamalara bile taşşaklı yorumlar yazdık ama durum aynı değil. daha 1 ay önceki arda kural videolarının altına sevinçten yorum yapanlar şimdi aynı başlıkta hit almak için sikik espri kasıyorlar. bu adam girip görse bunları, daha yeni düzelirken daha da soğumaz mı sizce? nasıl egoist yaraklarsınız lan siz?

  neyse, eşek hoş laftan anlamıyor. benim şahsi fikrim ise "içerde" dizinde sarp'ın rolünü bu adam pekala çok daha iyi halde oynayabilirdi. hem mert karakterine de benziyor sarışın falan. birileri destek olsaydı, birileri üstüne düşseydi olurdu. ötenazi ile kendini öldüren adamın videosunu izleyin, para değil olum bu dünyada her şey, olmamalı amınakoyayım.
  [ispiyonla]
  +25
 • lonely00
  lonely00 16 Kasım 2016 - 01:09Bütün filmi izlemek isteyen psikopatlar için link
  https://www.youtube.com/watch?v=eP704vqzgSI
  [ispiyonla]
  +11

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...