İsrail'in Aslında Ortadoğu'nun Cenneti Olması

walterskinner walterskinner diyor ki;
İsrail Tel aviv'den havuz partisi görüntüleri.
Ortadoğu'da yer alan bir ülkenin insanları nasıl böyle olabiliyor ilginç, belki din ile belkide hayata bakış açısıyla alakalı.
Bir bizim "eyyy israil" diyen ve onun g*tünün kılı olmakla övünenlere bakın birde bunlara bakın, ey hayat ey kader!!!....
Neyse sizinde moraliniz bozulduysa dinleyin bir Müslüm baba
https://www.youtube.com/watch?v=7dK7vV_yTV8
Kategori: Medya
sitene ekle
Etiketler: israil ortadoğu parti girls
15 10 Ocak 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • betonaoturma
  betonaoturma 10 Ocak 2017 - 18:26Dostlar bugün benim doğum günüm.Çeyrek yüzyılı devirdim bugün. Anam,babam ve ailem dışında kimse kutlamadı. Hatta bu yaşıma kadar herhangi bir doğum günü hediyesi almadım,pastalı sürpriz yapanım olmadı. Bu durum birazcık da olsa üzüyor beni. :( Neyse, iyi ki varsınız ulan! İyi ki buranın bir üyesiyim! Umarım bir gün site eski mesut bahtiyarlı günlerine geri döner. Umarım Türkiye 90'lı yıllardaki haline geri döner.
  Bu arada #HAYIR!
  [ispiyonla]
  +29
 • torasan
  torasan 10 Ocak 2017 - 17:46kızlarda erik gibiymiş kütür kütür [ispiyonla]
  +12

Tüm Yorumlar

 • takmadis
  takmadis 12 Ocak 2017 - 00:29İsrail'de kaçak çalışmış bir Türk içtin anısını paylaşacağım; İki kere sınırdışı edilmiş İsrail'den. birisi polisler tarafına yıkanmış diğerinde üç aydır maaşını vermeyen arap bir esnafın ihbarıyla sınırdışı edilmiş. İsrailli bir Yahudi patronu varken hiçbir haksızlığa uğramamış hatta adamlardan saygıyla bahseder. Ancak din kardeş arap Türk işçinin maaşını vermemek için kaçak diye ihbar etmiş. Yahudiler bir mahallede yoğunsan orada huzur var. Arapların çok oldu bir mahallede oturuyorsun ayakkabılarını kapının önüne bile çıkarma çalarlar diyordu.İsrail çocuk yardımı yaptığı için Araplar İsrail'de çocuk parasıyla geçinirken İsrail'in Yahudilerin çalışıp ürettiğini övgü ile anlatıyordu [ispiyonla]
 • people66
  people66 11 Ocak 2017 - 17:02israilde yafa'dan (tel-aviv) başka hiçbir şehirde bu manzarayı göremezsiniz... [ispiyonla]
 • ekranyapmaoc
  ekranyapmaoc 11 Ocak 2017 - 12:04Göt açık olunca siken bol olur gençler.Adam geldi ortadogudaki tüm ülkeleri sikerek adam edip yola getirdi.Çöpsen yerin çöplüktür aglamasın şimdi ortadogulular ve kendini ortadogulu hissedenler.Ben Asyalıyım ve Batılı bi medeniyetin mensubuyum ortadogu sizin derdiniz.Seçimleri ve terchileri ile bu hale gelen milletlerin derdi benim değildir onların derdi biz olmadıgımız gibi. [ispiyonla]
  +3
 • rumuzumuz
  rumuzumuz 11 Ocak 2017 - 10:07ablada yahudi gibi cayır cayır [ispiyonla]
  +4
 • tobedila
  tobedila 11 Ocak 2017 - 08:581O binlerce insanı katledip cesetleriüzerinde havuzpartileri düzenlemek.Hitleri şimdi daha iyi anlıyorum.

  Not olarak geçiyorum israil terör örgütlerinin yönetildiği bilgi işlem merkezidir 4 bir tarafı kaos halindeyken israilde Terörün T sini göremezsiniz
  [ispiyonla]
 • enfazlaonalti
  enfazlaonalti 11 Ocak 2017 - 07:40Bunun için masum insanların ölmesi gerekti. [ispiyonla]
  +2
 • amyala
  amyala 11 Ocak 2017 - 03:02valla bunlar adamı yahudi yaparlar diyecem ama yahudilik anneden geçiyormuş.istesede dışardan kimse olamıyo. [ispiyonla]
 • khankira
  khankira 11 Ocak 2017 - 00:51Böyle bir ortama cennet demeniz beni üzdü. Karıya hasretiz de böyle ortama değil a dostlar titre ve boşal bunlara özenme [ispiyonla]
  +1
 • aeroboy
  aeroboy 11 Ocak 2017 - 00:46@betonaoturma, dostum turkiyede olsam pastamizi alir toplanir gelirdik yanina. neyse baska bahara.

  dogum gunun kutlu olsun.

  sonuna kadar #hayir!
  [ispiyonla]
  +3
 • glock21
  glock21 11 Ocak 2017 - 00:23@wtfamk ; Öküz evladım, beğeniyorsak adamarın özgür, aklı selim, zeki areket etmesi, 7 çevreleri bok ile kalıyken cennet hayatı yaşayacak biliçte olmaları, eğitim seviyeleri vs. özetle mdeniyet anlaşıylarını seviyoruz.

  Medeniyeti seviyoruz diye git İngiliz'e domal, Fransız'a siktir, İtalya'na memleketi peşkeş çek, Israilli'ye İsrail'i peşkeş çek, Kıbrıs'ı ver demedik AMK.

  Bunu yapan bizzat siz "Sözöde batından nefret eden ama bildiğin adamlardan para ve silah dilenip, alıp, üstüne bir de bunarın orduları içinde kendi milletinize karşı savaş açıp hainlik yapmış şakir bedevi hamam oğlanlarısınız.

  Sorak Abdüülhamit ve Vahdettin, Dama Ferit paşa, İskipli Atıf, Saidi Kürdi/Nürsi, Şesy Sait vb. ne kadar hain varsa alayını savunursunuz.

  Saidi Kürdi/Nürsi, Şesy Sait vb. nin bizzat çıkardıkları gazeteler, dergileri kitaplara yazdıklarını oku! Mahkemede çıkarıldıkları zaman suçlamaları ve bizzar kendi ağızlarından ifadelerini oku!

  Abdülhamit Batı hayranlığı vs. değil adam bildiğin Batılı'dan daha batılı (Aileside.) Osmanlı döneminde en çok toprak kaybeden ve ayrıca bizzat veren Sultan.

  Kıbrıs'ın İngilizlere sözde kiraladı, 1. Dünya savaşında da İngilizler bildiğin el koydu (ECEVİT GERİ ALDI).

  12 tane devlet kadar adayı gitti İtalyanlara hibe etti. İsrail'in Siyonistlere verdi.

  Vahdettin ondan beter, bütün ülkeyi ve vatandaşlarını, içinde marabaları ile köy satar gibi bir de beleşe bildiğin itilaf devletlerine hibe etti. Vahdettin de tığkı Abdülhamit gibi bütün ailesi ile birlikte Batılının medeniyetini vs. almak yerine bildiğin İngiliz Kraliyet ailesini taklit eden, Her yönü ile batılıdan daha batılı, bir de bütün İmparatorluğu batılıya bizzat kendi eli ile vermiş adam.

  Biri ile dostluk etmek ile domalıp götü vermek arasında büyük fark var.

  Biz Atatürkçülerin derdi BAtılı ile dost olmak yani aynı medeniyet seviyesinde (Bütün insanlık gibi) yaşamktır Sizler gibi İngiliz, Siyonist, Fransız, İtalyan, Arap vb. ne domalıp hamam oğlanlığı yapmak, ülkenin topraklarını, malını peşkeş çekmek değil...
  [ispiyonla]
  -1
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...