İzmir Referandum Röportajı

malafatrosto85 malafatrosto85 diyor ki;
Referandum röportajında görüyoruz ki halkın kafası bi hayli karışık. inşallah Ttürkiye hakkında hayırlısı olur.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: referandum izmir röportaj
2 11 Şubat 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • hakikitolstoy
  hakikitolstoy 11 Şubat 2017 - 02:11o nasıl video geçişleri, o nasıl efektler mına koim, doğum günü videosu gibi [ispiyonla]
  +11
 • ulanbatur
  ulanbatur 11 Şubat 2017 - 02:24istisnasız her referandumla alakalı ropörtajı izliyorum. burada gördüğünüz gibi evet diyenlerin hiçbirinin; akıl, felsefe, siyasi düşünce gibi olaylarla alakası yok. maalesef murat bardakçı'nın dediği gibi bizim ülke zamanın birinde çok büyük bir günah işlemiş. yoksa bu cehaletin başka açıklaması sebebi olamaz. adam hdp'li belediyeler kapanacak evet çıkarsa ne güzel diyor. sanki şuan istediğine kayyum atayamıyor istediğini tutuklayamıyor gibi. ulan atilla taş'ı terörist olarak tutukladılar lan, ham çökelek diye şarkı yapan adamı terörist diye tutukladılar. hdp'li belediyeye mi birşey yapamıyorlar... [ispiyonla]
  +11

Tüm Yorumlar

 • kaniefendi
  kaniefendi 13 Şubat 2017 - 11:47aq hayır diyen bi bok bilmiyor ağzında geveliyor cumhuriyet, tek adamlık vs. bilmem ne sanki ne alakası var aq. ona kimse sormuyor okudunmu 18 maddeyi diye. evet diyen çıkarsa okudukmu. lan sikik kimse okumuyor. cehalet ise ülkenin genelinde var. biri yazmış evet diyenin felsefeyle vs. alakası yok diye sanki hayır diyenler aristo. ha bu cehaletin sebebide bu cumhuriyetiniz onuda söyleyeyim. [ispiyonla]
  -1
 • okcihans
  okcihans 12 Şubat 2017 - 10:23Şiveli konuşan fedon karıştırdı ortalığı... [ispiyonla]
  +1
 • korhangencebay
  korhangencebay 12 Şubat 2017 - 05:39ege tv daşşak geçer gibi vidyo hazırlamış [ispiyonla]
 • egyptian
  egyptian 11 Şubat 2017 - 23:05aziz allah amin ne amk ahaha [ispiyonla]
  +1
 • royall
  royall 11 Şubat 2017 - 22:04@asortikpipim beynini siktiğim benim akpli olduğumu nereden çıkardın. yazdıklarımdan akpli olduğumu nasıl çıkardın nasıl bi dalyaraksın sen. [ispiyonla]
  -1
 • rind
  rind 11 Şubat 2017 - 21:22malum partinin % 60 ve üzeri oy aldığı şehirlerde o tartışma ortamını oluşturduğun anda kan çıkar...cahil de olsa bilinçsiz de olsa tartışabiliyorlar ortak değerleri var burası gavur dediğiniz izmir olan da gavur icadı dediğiniz demokrasi..evet belki ideal demokrasi değil ama türkiye şartlarında anca bu kadar [ispiyonla]
 • tabilen
  tabilen 11 Şubat 2017 - 20:09ya bütün kanallar yayımlasın günlerce iste televizyonda ne getiriyor ne götürüyor. herkes tv izliyor nasıl olsa en azından cahil kesim. [ispiyonla]
 • asortikpipim
  asortikpipim 11 Şubat 2017 - 14:01@royall nasıl bir beyinsizsin la sen o yapılanların hepsini şuan kendi hükümetin yapmıyor mu ? herşeyi geçtim tüm yazdıklarını ULAN GÖT SİZ BERABER YÜRÜMEDİNİZ Mİ BU YOLLARDA ? [ispiyonla]
  +1
 • glock21
  glock21 11 Şubat 2017 - 13:38Gördüğüm bir şey var ki bu ülkede seçmenliği sınırlamdırmak gerek!

  1-)Seçmen olmak için 30 yaşından büyük ve 50 yaştan genç olma şartı
  2-) Özel seçmen lisansı; Seçmenleri bildiğin 3-4 saat sürecek zeka ve psikolojik teste sokup seviyesini ölçmek, sadece gerekli testi geçenlere o oy kullanma lisansı vermek gibi.

  Gördüğüm acı gerçek şu ülkenin minimum % 60'ı (60 milyon seçmenin neredeyse 40 milyon kadarı) ortalama bir şempanze kadar dahi mantıklı seçim yapamıyor. İnsan şempanzeye oranla doğuştan gelen en az 80 Bin yıllık beyin hücresi üstünlüğüne sahip olduğu halde.

  Şempanzeler yada örneğin kedi, köpek gibi daha düşük zekada hayvanlar dahi seçim sunulduğunda mantıken kendileri için en uygun alternatifi seçiyor.

  Ancak şu an görüyoruz ki bizim ülkede kimse nedi neden seçtiğinin veya seçmediğinin zerre farkında değil. Zeka seviyesinde de ciddi oranda düşüklük var.

  Sebebi basit. Zeka tıpkı vücut gibi egzersiz yaptıkça gelişir ve güçlenir, yapmadıkça tam tersine oranla zayıflar ve güçsüzleşir.

  Bizim insanlarımız kitap okumaz, sözde TV izlemeyip belgesel izleyeni dahi 20 sene önce yapılmış Aslanın sürekli sikişip sürekli geyik avladığı, hayvanların hayatında sadece avlandıkları ve en vahşi oldukları anın belgesellerini izler.

  Sanat ile ilgilenmek dahi zeka geliştirir. Plak koleksiyonu yapmak için dahi hafıza lazım, nota öğrenmeye çalışırken harcanan çaba matematik problemi çözmek ile aynı şey.

  Ama bizim insanımızın hayatında zekaya en ufak faydası olacak bir şey olmadığı gibi bir de üstüne insanı ciddi ciddi geri zekalı seviyesine getiren bir sürü şey var.

  Farkındaysanız insanımız minimum 5000 yıldır kullandıkları ana dilde dahi en basit konuyu anlatabilecek kapasiteye sahip değil. Yani Türkçe dahi konuşamıyor. En basit konu hakkında dahi gereken minimum bilgiye sahip değil.

  Ama bu insanlarla birlikte 80 milyonluk ülkenin (Dolaylı yoldan da bütün dünya ve insanlığın) kaderini değiştirecek çok ciddi konulara dair oylama ile karar almaya çalışıyoruz.

  Akıl hastanesine gidip en ağır delilerin olduğu bölümde çok ciddi bir konu için oylama yapmaya benziyor...
  [ispiyonla]
  +6
 • royall
  royall 11 Şubat 2017 - 13:12@hanidebana üşenmedim cevap verdim tek tek. Memleketi siktiniz halayüzsüz yüzsüz konuşuyorsunuz.

  Ezanı Türkçe okuttun mu ? = Ezanı Türkçe okutmanın hiç bir dini sakıncası yok insanların dinini anlamasından hep korktunuz din bezirganlarına muhtaç oldular sizin yüzünüzden, sonuç 15 Temmuz...

  Camiyi ahıra çevirdin mi ? = Gelmiş geçmiş en büyük yalanlardan biri bu. Savaş döneminde cemaati olmayan bazı camilere seferberlik için tahıl yığıldı.

  Sırf başı örtülü diye sorgusuz sualsiz işten attın mı ? = Sırf başörtülü dediklerinizi ergenekonlarda balyozlarda 15 temmuzda pek güzel gördük. sıkmabaşlık bir fetö projesidir.

  Başı örtülü diye okuma hakkını elinden aldın mı ? = bunun cevabını yukarıda verdim. başörtülü bacılarınızı kurumlardan temizleye temizleye bitiremediniz.

  Namaz kıldı diye irticacı deyip işten attın mı ? = Tam bir o.ç propagandası ve yalanı. Yine yukarıda cevabını verdim.

  Başı kapalı diye hastanede azarladın mı ? = Bi siktir git aq. Askeri hastanaleri sağlık ocağına çevirdiniz şu zırvalarınızdan.

  Hastanelerde uzun kuyruklara sebep oldun mu ? = Evet şimdi de menzil cemaatini içlerine dolduruyorsunuz. Sağlık bakanlığının TC-GVS diye uçağı var. Bilmeyenler için Gavs bunların lideri.

  İlaç mafyasıyla birlikte olup milleti soydun mu ? = Soygunun hala hem de daha fazla nasıl devam ettiğini görmek istiyosan SGKnın kar zarar bütçesine bak

  Seninle aynı düşünmüyor diye hapse attın mı ? = Aynı düşünmüyor dediğin adamlar Cumhuriyet ve laiklik karşıtı propagandalar yapıyordu. Bugün sonuç ortada. Şimdi aynı düşünmüyor diye yedi ceddini içeri tıkıyorsunuz.

  Gezide kamu malını yağmaladın mı ? = Gezide kamu malı yağmalayan senin gibi ajan orospu çocuklarıydı. Çözüm ortağınız apo ile kocaman bir halk hareketinin içine sıçtınız.

  Eline molotof alıp polise saldırdın mı ? = Bu soruna yukarıda cevap verdim. Ayrıca gezi nasıl götünüzü yaktıysa hala kıpkırmızı izi var

  Askere pusu kurup şehit ettin mi ? = ANANIN AMI

  Polisi uyuduğu yerde şehit ettin mi ? = ANANIN AMI

  Laiklik elden gidiyor diye sokakları ateşe verdin mi ? = ANANIN AMI. 15 Temmuzcular yani eski kankalarınızla çok güzel altını oydunuz zaten.

  Kendi ülkeni Avrupaya rezil ettin mi ? = Ülkenin ne kadar rezil olduğunu anlamak için herhangi bir yandaş gazeteyi türkçeye çevirtip okumaları kafi. Siktir git.

  Türk kimliğinden utanıyorum dedin mi ? = Hayır ama biz milliyetçiliği ayaklar altına aldık diyen, her gün millet millet derken TÜRK MİLLETİ lafını ağzına alamayan birini tanıyorum.

  Bu ülkede yaşamaktan utanıyorum dedin mi ? = Bu ülkede yaşamaktan değil, bu ülkede siz çöl maymunları ile bok tenli dağ maymunları ile yaşamaktan utanıyorum.

  17-25 organize edilirken içinde miydin ?= 17-25 yasal olmayan dinlemeler olabilir ama yalan değil?

  Cuntacıların yanında mıydın ? = 1980 Cuntasının ürünleri bunları iddia edemez. Siktiğimin islamcı köpekleri

  Darbe girişiminde tankları alkışladın mı ? = O tanklar o fetöcüler başarılı olsaydı bugün hepiniz biat ediyordunuz. Ruhunuzda var güce tapmak.

  Ezan okudu diye imam dövdün mü ? = ANANIN AMI

  Ezandan rahatsız oluyorum dedin mi ?= ANANIN AMI

  Okullarda din dersi kaldırılsın diye sokağa çıktın mı ? = Okullarda din derdi değil sünni islamcılık hatta git gide selefilik öğretiyorsunuz. #İMAMHATİPLERKAPATILSIN

  Dolar yükselsin diye elinden geleni yaptın mı ? = Zevkle yaptım düşüş olmasa bu ay kiramı bile çıkarıyordum. Bunu önce ekonomiyi batıranlara soracaksın yarram.

  Her fırsatta Cumhurbaşkanına küfür ettin mi ? = Cumhurbaşkanının bize küfür hakaret ettiği kadar.

  Atatürk'ü kendi çirkin emellerine alet ettin mi ? = Kız bile düşürdüm.

  Hdp ile bir olup devlete baş kaldırdın mı ? = Valla hdp ile baş kaldırmadım ama bi ara hakkımızı aradık. Fakat HDP ile PKK ile osloda dolmabahçede kandırılmadım

  Terörist cenazesine katıldın mı ? = AKP MV Galip Ensaroğlu gibi mi? Ya da PKKlı düğününe hediyeler gönderen Ahmet Davutoğlu gibi mi?

  Şehitlere " ne şehidi, bok yoluna ölüyorlar " dedin mi ?= Devletin şehitleri mi hükümetin şehitleri mi?

  Yapılan bütün hizmetleri engellemeye kalktın mı ? = Hizmetlerinizi hukuksuzluk yolsuzluk çevre katliamı adam kayırmacılık rantçılık ile yapmasaydınız kimse itiraz etmezdi.
  [ispiyonla]
  +6
© 2004 - 2017 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...