Haluk Levent - İzmir Marşı

mejzup mejzup diyor ki;
İzmir Marşı'nı bağzı kesimlere ciğerlerine kazırcasına hatırlatmaya en çok ihtiyaç duyduğumuz şu günlerde, Haluk Levent imdadımıza yetişti. Şimdi onlar düşünsün!!!
Bir de yeni eklenmiş herhalde, en son baktığımda 7 bin küsür izlenme vardı. Bi uğrarsanız Haluk abimizi de sevindirirsiniz canlar.
https://www.youtube.com/watch?v=7jxuiDKBxg4
Kategori: Müzik
sitene ekle
Etiketler: Haluk Levent İzmir Marşı İzmir Marşı
110 17 Mart 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

  • delibedir
    delibedir 18 Mart 2017 - 08:34Bunu beğenmeyen net orospu çocuğudur. Vatan hainidir, şerefsizdir. [ispiyonla]
    +23
  • beyourself
    beyourself 18 Mart 2017 - 00:31Trakyalıyım dogma buyume dedelerim gocmus makdeonya ve selanikten. Kucuklugumden beridir Ataturkle dogdum buyudum onun ogretileriyle yasadim. Gencken tabi o kadar bagli degildik evde resimleri asilidir ama birsey hissetmezdim suan ozellikle bu donemde eve ne zaman girsem ne zaman gorsem o gozleri boyle bir utanirim bakamam korkarim cunku ugrunda yeterince mucadele edemedigim icin kizarim kendime. Simdi nerede karsima ciksa bogazim dugumlenir yutkunamam cok seviyorum ama hani yanlis birsey yaparsin babanin yuzune bakamazsin ya onun gibi hissediyorum. Suan Kanada'da yasiyorum. Yasadigim evde kocaman bir portesi asilidir her kalktigimda ona bakar ve soyle derim açtığın yolda gösterdigin hedefe durmadan yureyecegime and icerim. Bu benim icin artik Onur meselesidir. [ispiyonla]
    +22

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...