İsimsizler - Milletvekili Tokat Sahnesi

ertemnoluyo ertemnoluyo diyor ki;
Kanal D' de başlamış olan İsimsizler dizisinin ilk bölümünde hdpli vekile gönderme yapıldı.
Kategori: Dizi
sitene ekle
Etiketler: isimsizler isimsizler 1.ci bölüm isimsizler tokat sahnesi polise tokat isimsizler polise tokat isimsizler çatışma
0 28 Mart 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • kaytmaz
  kaytmaz 28 Mart 2017 - 22:43Böyle salak salak dizileri kim izliyo lan? [ispiyonla]
  +24
 • bfa7
  bfa7 28 Mart 2017 - 23:50Bu İsimsizler dizisi de tam bi çomar mastürbasyonu dizisi haa. [ispiyonla]
  +22

Tüm Yorumlar

 • misafirr
  misafirr 29 Mart 2017 - 23:57ver mehteri ver mehteri hahaha bu arada stv de saçma dizilerin yönetmeni bu diziyi yapmış senarist faln aynı ekip [ispiyonla]
  +2
 • ofansifstoper
  ofansifstoper 29 Mart 2017 - 21:55amk gezi'de de diyorlardi 2 gundur uyumadik. teroristlerin amina koyim ama kanun varsa ortada orda durcan. milletin destegi diye gel anamizi sik o zaman. duygu somurunuzu sikeyim. [ispiyonla]
  +1
 • koraykg
  koraykg 29 Mart 2017 - 15:29ee artistlik yaptı yaptı aramadı :D:D:D [ispiyonla]
  +2
 • njadia
  njadia 29 Mart 2017 - 14:04bu ekip ve dizinin görüntü kalitesi aynen stv'de yayınlanan absürd aksiyon dizisini çağrıştırdı. [ispiyonla]
  +3
 • asabizeplin
  asabizeplin 29 Mart 2017 - 11:31vatanım sensin:laiklerin, diriliş: akp'lilerinbu da mhp'lilerin gazını almak için kurulmuş, siz ay Atatürk dedi ay feth ettiler derken sizi sikiyorlar haberiniz olmuyor. [ispiyonla]
  +8
 • Transdeller
  +1
 • efbiay
  efbiay 29 Mart 2017 - 10:08şimdiye kadar gördüğüm en dandik sahne olabilir. [ispiyonla]
  +7
 • xeniusian
  xeniusian 29 Mart 2017 - 10:08bu dizide ve yayında emeği geçen herkesin abv. [ispiyonla]
  +3
 • glock21
  glock21 29 Mart 2017 - 09:57Yazmayayım diyorum ama bu halk öyle bir ikilem arasında bırakılıp öyle bir algı yönetimi yapılıyor ki insanı sinirleri zıplıyor.

  Dizinin diret olarak AKAPE propagandası yaptığını hepimiz görüyoruz!
  Peki o HDPKK'lı vekil Polise tokat attığında iktidarda Osman Pamukoğlu Paşa, Doğru Perinçek, Kılıçtaroğlu filşan vardı da bizim mi haberimiz olmadı? Hayır, AKAPE vardı. 18 senedir de AKAPE var.

  Arkada Plevne Marşı yani Osman Paşa'nın insanlık tarihine yazdığı en onurlu savunma ve ayrıca gelmiş geçmiş en kanlı savaşlardan biri olan Plevne mücadelesi marşı çalınıyor!

  Bu savunma ayrıca Osmanlı Hanedanının ve Osmanlı Devlet yönetiminin nasıl bir yozluk, batak, şerefsizlik, çıkar, hainlik vs. içinde (İyice batmaya başladığı dönemler) olduğunun net gösteren olaylardan biridir.

  Osman Paşa Plevnede göt gibi tek başına bırakılmıştır. Zaten kendisine gıcık olan (Başarıları, İdealist ve çok iyi bir paşa olması vs. nedenler) Üst düzey Osmanlı Askeri yönetimi Osman Paşa'ya bütün savaş boyunca bilinçli olarak hiç bir şekilde ne asker takviyesi, ne mühimmat, ne yiytecek vs. en ufak bir lojistik destek dahi vermemiştir.

  Sonuçta Osmanlı Devleti başında bir sultan vardı!!! Ve bu sultan Plevne gibi bir yerde Ruslar bütün ordu ile gelmişken savaş olduğunu haliyle Osman Paşa'nın da ne durumda olduğunu gayet iyi biliyordu!!!

  Osman Paşa ve emrindeki asker Ruslara karşı aylarca savaş vermiştir. Gelen Rus kuvveti sayısı Osman paşa'dan 4-5 kat daha fazladır! Osman paşa geleni gömdükçe Ruslar sürekli bir şekilde üst üste takviye orduları göndermiştir.

  Üstüne Rusların anormal bir ağır silah üstünlüğü olduğu gibi cepheye sürekli top takviyesi yapılmış, Türkler (Osman Paşa) daracık bir alanda sıkıştırılıp aylarca dur durak bilmeden bombalanmıştır.

  Rusların bizzat kendi kaynaklarında; Türklerin artık mermisi filan kalmadığını, ellerinde kılıç, balta, bıçak, kürek vs. direkt olarak sürekli şekilde Rus mevzilerine tarruz ettiği, mevzilerde sürekli şekilde teke tek yakın savaş yapıldığı, ortalığın kan gölü olduğu, ölünün, katliamın haddi hesabı olmadığı anlatılır.

  Bu arada Türkler sözde savunma yapan, yani sabit bir alanda kendine saldırana karşı alanı koruyan durumunda olan taraf olması gerekirken tam aksine direkt taarruz eden taraf çünkü artık kaybedecekleri hiç bir şey kalmamış!

  Hatta bu savaşta en bilinen şey; Ruslar aralıksız şekilde 7/24 sürekli Türk mevzisini bombalarken, Osman Paşanın direkt top menzilinde olan en yüksek tepeye çıkması, çıkarken de direkt Paşa Kıyafeti ve tüm madalyaları ile en tepede durup, bütün düşmanın da Osman Paşa'yı açıkça görmesi, hatta parıldayan madalyalarını bizzat kitaplara yazmalarıdır.

  Rusların söylediğine göre verdikleri kayıp Türk tarafın 3-4 katı kadar!
  Eğer Rus kendi ağzı ile 3-4 kat fazla kayıp verdik diyorsa bilin ki bu Türklerin minimum 5-6 katı hatta daha fazladır.

  Çünkü Rusların daha ilk müdahalede yaklaşık 140 Bin asker getirdiği, Türker bunları biçtikçe üstüne defalarca Rus kuvvet gönderdiği bilinir.

  Hele ki Ruslar gibi devasa (Yanlarında ayrıca tüm Romanya var ki büyük olasılık Bulgarlar vb. de vardı) ve işi asla şansa bırakmayan bir güç o dönemde Türkler gibi bir orduya karşı asla 100-150 Bin gibi ufak bir kuvvet yollayıp işi şansa bırakmaz!

  Osman Paşa tıpkı Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK gibi askeri hayatı başarılarla dolu, daha akademide iken dahi ne olacağı belli olan, zeki, dürüst, başarılı, çok iyi bir asker, son derece eğitimli, modern ve birikim sahibi bir insandı.

  Abdülhamit'İn adına türbe yaptırmasını yemişim! Bile bile, göz göre göre Osman Paşayı göt gibi ortada bırakmıştır.

  Plevne dediğiniz yer Balkanlar'ın sonu, Bugün Türkiye'nin girişi konumunda. Bura alındıktan sonra zaten peşi domino taşı gibi geldi, Düşman (Plevne de cesaret bulan Bulgar) 1912'de İstanbul Çatalca'ya kadar inmişti!
  Bundan cesaret bulan bütün itilaf devletleri 1914'de zaten Çanakkale'ye gemiyi dikti!

  Sonrası malum.

  Özetle; bu gibi AKAPE propagandaları ile sokaklarda "UZMANLI TURNUYUZ" diye çomarca böğürmeyin!

  Ama öte yandan da Osmanlı adını duyar duymaz da şuursuzca Türk tarihine saldırmayın. Vahdettin, Abdülhamit de Osmanlı Sultanı oldu ama öte yandan Orhan Gazi, Fatih gibi adamlar da Sultan oldu. Aralarındaki farkı anlatmaya gerek yok!

  Plevne savunması tıpkı Çanakkale ve Kurtuluş Savaşı vb. gibidir.

  Bir yanda canla başla, canını feda edip, 1 m2 toprak vermemek için ölen ve öldüren ama onuru asla bırakmayan Türk halkı!

  Öte yanda gene sürekli şekilde Türk halkına engel olan, kazık atan, aptallığı ve bireysel çıkarları için koca devleti ve milleti içinde marabalarla köy satar gibi düşmana yok fiyatına satan bir Osmanlı Hanedanı!

  İstem Paşa'dan sonra da pek değişmedi. Gene döndük dolaştık başımıza yeni yeni Abdülhamitler, Vahdettinler seçmeye başladık ve sonuç ortada!

  Düşman gelmiş Arap Yarım Adası, Afrika ve Orta Doğuya bütün toprak sınırımızı kesip direkt boylu boyunca 900 Km'den fazla Kürdistan kurmuş!

  Musul eyaleti olarak bilinen, Türklerin 1400 yılı aşkındır en yoğu yerleşim yeri olan, bu anda mevcutta 45 Milyar varil (Milyar litre değil, milyar varik) petrol rezervi bulunan, Musul dense de Bağdat'a kadar bütün Irak toprağını ve ayrıca Suriye'nin Doğusunda çok büyük bir alana sahip Türk toprağında yaşayan Türkler tamamen yok edildi, yerine Kürt Barzani getirilip Kürdistan kuruldu! Barzaniyi bu duruma getiren de bizzat Özal ile başlayan Özal/Adnan Menderes zihniyeti ve bunların devamı iktidarlardır!!!

  Öte yandan Yunanistan son 10 senede yaklaşık 120 Ada ve kara paçasına (Tamamı Uluslar arası Türk toprağı olarak tescilli) el koydu, işgal etti. Üstüne Kilise, konut, askeri üsler kurdu. Yunan G.K. Başkanı, Diyanet Başkanı (Papaz, Papa vs.) ile gazetelere boy boy pozlar verdi!

  Bu Ada/Kara parçalarının bazıları Türk sahiline 1 veya 2 KM mesafede!


  Aslında böyle bakılınca içinde bulunduğumuz hal Abdülhamit hatta Vahdettin döneminden dahi bin beter...
  [ispiyonla]
  +4
 • onr01
  onr01 29 Mart 2017 - 09:02iyide bu olay tam tersi oldu tokat atıldı yani [ispiyonla]
  +6
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...