Özge Ulusoy - Mankenler Fakirlerle Mi Çıksın?

exixiz exixiz diyor ki;
Özge Ulusoy Kıbrıs'ta katıldığı bir söyleşide öğrencilerin sorularını yanıtlamış
Dolu bir salona konuşan ve soruları içtenlikle yanıtlayan Özge Ulusoy, bir öğrencinin sorduğu ‘Mankenler neden hep zengin iş adamlarıyla çıkıyorlar?’ sorusuna ‘Neden mankenler fakirlerle mi çıksınlar…’ yanıtını vermiş.
Kategori: Medya
sitene ekle
Etiketler: Hacı Sabancı Özge Ulusoy manken fakir magazin
0 19 Mayıs 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • executor
  executor 19 Mayıs 2017 - 13:26Dünyanın en büyük finans şirketlerinden J.P. Morgan’ın CEO’su James Dimon’un, zengin koca avcısı bir kızın kendisine attığı bir elektronik postaya verdiği ilginç cevap.

  Zengin birisi ile evlenmek isteyen bir kızın J.P. Morgan’a yolladığı elektronik posta :

  Sayın Morgan, Sizinle dürüst olacağım. Bu yıl 25 yaşına giriyorum. Çok güzelim, iyi bir stilim var ve kaliteli şeyleri severim. Yıllık geliri en az 500 bin dolar veya daha fazla olan bir adamla evlenmek istiyorum. Aç gözlü olduğumu düşünebilirsiniz fakat New York’ta yıllık geliri 1 milyon dolar olan insanlar maalesef orta sınıf sayılıyor.

  Çok şey istemiyorum. Sizin sitenizde yıllık geliri 500 bin dolar veya daha fazla olan biri var mı? Hepiniz evli misiniz? Bu konuları merak ediyor ve sormak istiyorum, sizin gibi zengin insanlarla evlenmek için ne yapmam gerek?

  Bugüne kadar birlikte olduğum erkekler arasında en zengini yılda 250 bin dolar kazanıyordu. Central Park’ın batı yakasında, yüksek bütçeli rezidanslarda yaşamak isteyen biri için yıllık 250 bin dolar yeterli değil. Size alçak gönüllülükle soruyorum:

  1) Zengin bekârlar nerede takılır? (Lütfen bar, restoran, spor salonu, kulüp, vs. gibi mekanların isimlerini ve adreslerini yazar mısınız?)
  2) Hangi yaş kategorisine odaklanmalıyım?
  3) Çoğu zenginin eşleri neden ortalama güzellikte? Bir kaç kızla tanıştım; güzel veya ilgi çekici değiller ama zengin erkeklerle evlenebiliyorlar.
  4) Kimin karınız, kimin yalnızca sevgiliniz olabileceğine nasıl karar veriyorsunuz? Benim hedefim evlenmek. Zengin bir adamla evlenebilmek için ne yapmalıyım ?

  Saygılarımla
  Bayan Güzel

  James Dimon’un kıza yanıt olarak yolladığı elektronik posta :

  Sevgili Bayan Güzel,

  Yazınızı büyük bir ilgiyle okudum. Tahmin ediyorum ki sizin gibi aynı soruları soran pek çok genç kız var. Lütfen profesyonel bir yatırımcı olarak durumunuzu analiz etmeme izin verin. Benim yıllık gelirim 500 bin doların üzerinde, sizin kriterlerinize uyuyor, bu sebeple zamanınızı boş yere çalmadığımı umut ediyorum.

  Bir iş adamı gözünden bakarsak, sizinle evlenmek kötü bir fikir. Nedeni ise çok basit, lütfen açıklamama izin verin. Detayları bir kenara bırakırsak, yapmaya çalıştığınız şey “güzellik” ile “para” ikilisini takas etmek: A kişisi güzelliği sağlar, B kişisi de bunun için ödeme yapar, gayet adil. Fakat burada ölümcül bir problem var; sizin güzelliğiniz kaybolacak ama benim param iyi bir sebep olmadıkça tükenmeyecek. Aslına bakarsanız, benim gelirim yıldan yıla artabilir, ancak siz yıldan yıla güzelleşemezsiniz. Bu sebeple, ekonomik açıdan bakarsak, ben değer kazanan bir varlıkken siz değer kaybeden bir varlıksınız. Hem de sıradan bir değer kaybı değil, katlanarak artan bir değer kaybı. Eğer güzellik sizin tek varlığınızsa, değeriniz 10 yıl sonra çok daha düşük olacak.

  Wall Street’te kullandığımız bir terimden yola çıkarsak, sizin için “takas pozisyonu” diyebiliriz, “satın al ve bekle” değil. Sizi satın almak iyi bir fikir değil, bu sebeple kiralamayı tercih ederim. Çünkü alışveriş değeri düşen bir şeyi uzun süre elde tutmak hiç de akıllıca değildir. Şüphesiz; aynı şey sizin istediğiniz evlilik için de geçerli.

  Bu yazdıklarım size zalimce geliyorsa bir de şöyle düşünün; tüm paramı kaybetseydim, beni terk etmez miydiniz? Aynı şekilde güzelliğinizi kaybettiğinizde, benim de çıkış yolunu bulmam gerekmez mi?

  Yıllık geliri 500 bin doların üstünde olan insanlar aptal değil; sizinle yalnızca çıkarız ama evlenmeyiz. Size, zengin bir adamla evlenme fikrini unutmanızı öneririm. Bu arada, yılda 500 bin dolar kazanan o zengin siz olabilirsiniz. Zira o kadar parayı kazanmak, zengin bir aptal bulabilme ihtimalinizden daha yüksek…

  CEO J.P. Morgan
  [ispiyonla]
  +51
 • selofobik
  selofobik 19 Mayıs 2017 - 13:37bir üniversite neden özge ulusoyu getirir?
  söyleyişe gelen özge ulusoy ordaki öğrencilere ne katabilir?
  üniversitede okuyan öğrenciler neden bir salona doluşup özge ulusoya soru sorar?
  özge ulusoy ne iş yaptıgını biz zaten biliyorduk ama kendi agzından tescillemen güzel olmus :D
  [ispiyonla]
  +40

Tüm Yorumlar

 • blaster99
  blaster99 22 Mayıs 2017 - 02:23göt siktirdiği için kendisine milyonlarca lira parayı kim akıtacak yoksa dimi? [ispiyonla]
 • alperizm
  alperizm 20 Mayıs 2017 - 00:54türkiyenin özeti:sayın ulusoy uniye davet ediliyor vasfı ne,kac tane turk universitesi dünyada ilk 500 de [ispiyonla]
  +7
 • SALDİRAY41
  SALDİRAY41 19 Mayıs 2017 - 23:54Universite ogrencisi kavgada laf sokmaya calisir gibi konusan ozge ulusoyu alkisliyorsa bencede issiz kalsin amk [ispiyonla]
  +2
 • limited
  limited 19 Mayıs 2017 - 22:48iste arkadas cevremde hep soyledigim.dile getirdigim kizlar icin

  "en iyisinin amina koyayim.dunya kadar malin olacagina findik kadar amin olsun"

  lafi bos yere agzima.pelesenk olmamis burdanda haykirdim.ohh bee
  [ispiyonla]
  -4
 • tarkovsky35
  tarkovsky35 19 Mayıs 2017 - 21:36Kadının nereden baksan aylık geliri 200.000 tl vardır. Aylık 2.500 tl geliri olan birisi ile mi arkadaşlık yapacak?
  Arkadaşlar şu bir gerçek ki, doğada da bunu gözlemleyebilirsiniz; aynı renkteki kuşlar birbiriyle uçarlar, diyor Murathan Mungan.. Siz zürafa ile zebranın arkadaşlık yaptığını gördünüz mü? Peki aslan ile vaşak arkadaş yapıyor mu? Ya da güvercin ile kumru birlikte uçuyorlar mı? Ne yazık ki zengin ile fakirinde arkadaşlığı çok çok nadir görülür. Ancak ikiside yaşamı zihinsel olarak aşmış olurlarsa, belki arkadaşlık olabilir..
  [ispiyonla]
  +2
 • therea
  therea 19 Mayıs 2017 - 19:51arz talep durumu. güzel kadınlar gibi zengin erkekler de kendilerini pazarlıyor. futbolcuların yanında hiç vasat tipte kızlar görmüyoruz. burada kadını eleştirenler de, zengin olsalar
  manken ya da manken gibi kızlarla takılırdı.
  [ispiyonla]
  +5
 • greeneye
  greeneye 19 Mayıs 2017 - 19:32manken olarak iş yapıyorsan fiziğinle iş yapıyorsundur. beyin işin içinde pek dahil olmaz.

  beyin ile yapılan işler zor gelir insanlara. fizik ile kolay para peşine düşenlerin "fakir" insanlara pek itibar etmeyeceği aşikârdır.

  hakikaten kim bu hatun kişi? niye çağırmış onu üniversite?

  ve ara bi neyi alkışlıyor seyirciler?
  [ispiyonla]
  +1
 • japon06
  japon06 19 Mayıs 2017 - 18:37Üniversite söyleşilerine gidenlere bak ; halil söyletmez orkun ışıtmak özge ulusoy.Tam bir ilim irfan yuvası amk. [ispiyonla]
  +17
 • yok artık lebron james
  yok artık lebron james 19 Mayıs 2017 - 18:16@selefobik söylememe gerek kalmadı. [ispiyonla]
 • ercu09
  ercu09 19 Mayıs 2017 - 17:12bu kadın kim abi ? hayır dediğinde çok çok aman allah yeni duyulan skandallık bişey yok özellikle böyle özenti yerli malların tek düşüncelerinin kendini pazarlama olduğunu bi çoğumuz yaşayarak öğrendik..para gelsin yeter yaş tip görgü adamlık delikanlılık olmasada olur

  Allah kimseyi bi başkasına yavşacak kadar karaktersizleştirmesin
  [ispiyonla]
  +1
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...