Mizgin Ay'ın 100 Metrede Dünya Şampiyonu Olması

izgago izgago diyor ki;
Kenya'nın başkenti Nairobi'de devam eden Dünya Yıldızlar Atletizm Şampiyonası'nda 100 metrede mücadele eden 17 yaşındaki milli atlet Mizgin Ay, 11.62’lik derecesiyle altın madalya kazanmış.
Kategori: Spor
sitene ekle
Etiketler: mizgin ay 10 metre dünya şampiyonu altın madalya atletizm
20 15 Temmuz 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • by_hunter
  by_hunter 15 Temmuz 2017 - 16:51max. 2 yıl sonra doping 3 yıl sonra survivor
  +34
 • ahabın tahta ayağı
  ahabın tahta ayağı 15 Temmuz 2017 - 16:59müthiş bir başarı ama ablaları sağolsun herkesin aklında aynı soru
  +17

Tüm Yorumlar

 • merkezefendi
  merkezefendi 18 Temmuz 2017 - 00:09bakın beni dinleyin.
  1. başta doping konusuna değineyim. bu kardeşimiz henüz yıldızlar kategorisinde fakat büyükler kategorisinde, "kuvvet ve dayanıklılık" sporlarında uluslararası derece yapan sporcuların pek çoğu bu tür katkılar alır yarışa belli bir süre kala bunu keser bizimkilerin salaklığı ayarını tutturamamaları o yüzden aauuu doping deyip gözünüzü belertmeyin bu adamlar ülkeleri adına savaşıyor savaşta her şey mübahtır. ve emin olun doping in zararını düşünecek olsalar sizden utanmaktan ayıplanmaktan çok kendi vücutlarına gelen yükü düşünürler bunu bile önemsemiyorlar hedefleri için.
  2. mevzu ben de sizler gibi merak ettim bu kardeşimizi bir araştırdım. siz de bir bakın instagram da muhsin soysal diye bir hocası var bu hoca ve bu kardeş kıç kadar barakada resmen imkansızlıklarla savaşarak bu günlere gelmişler. adım adım ilmek ilmek hoca dokumuş işlemiş kardeşte de inanılmaz bir azim varmış çalışmış. bu kız sizin çekemeyeceğiniz kadar barfiks, kaldıramayacağınız kadar ağırlık kaldırıyor.(bench presste 60kg kız 17 yaşında. bar a eli değmemiş ama yorum yapan dalyarak süpürge sapı kollular size diyorum) siz burada jinekomastik memelerinizle taşak serip auvv deyin amk işe yaramazları.
  3. biri survivor demiş diğer dalyaraklar da beğenmişler. populist saçmalıkları ben de eleştiriyorum fakat belki o sporcular merve aydınlar pınar sakalar nagehanlar ve diğerleri sporculuk hayatı boyunca hakedip elde edemediklerini saçma da olsa bu program sayesinde edindiler. acı ama gerçek. o yüzden bu fırsata erişen bir kaç kişi de olsa ben onlar adına seviniyorum. çünkü ortada belki 20-25 yıl süren bir emek var. bıkmadan usanmadan yılmadan emek veriyor bu insanlar gerçekten kolay değil.
  +2
  • marcorak
   marcorak 16 Temmuz 2017 - 11:08helal olsun da doping var mı diye düşünüyor insan.
   • alper.tunga
    alper.tunga 16 Temmuz 2017 - 05:18Aq hemen kurt muhabbeti acmissiniz. Tabiiki de kurt kokenli insanlarda ulke icinde ve disinda basariya imza atiyor. Ama bu antalya alanyada sahillerde turistlerin beynini sikenlerinde kurt oldugu gercegini degistirmiyor. Herseyin yeri ayri, karistirmayin derim
    +9
    • glock21
     glock21 16 Temmuz 2017 - 02:31@alinazikseven kız çocuğunun da seni doğuranında.

     Nesine yorum yapayım lan. Elinde Türk bayrağı ile Türk milleti adına koşan, büyük ihtimalle geldiği aşirette % 90 oranla Türk olan bir Türk.

     Sen siktir kızı. Biz asıl sana gelelim. Yani soyunu sopunu bilmeyen, bu nedenle hiç bir sike sap olamayıp, büyük olasılık Güney Doğu'da doğduğu için kendini Kürt sana, daha Kürt ne demek ondan dahi habersin, içine Türk milletinin büyüklüğünü bir türlü sindiremeyen sana!

     Bu kadar Türk düşmanı bir gavat olduğun halde 400 senedir veya belki daha 1991'den itibaren Türk'ün toprağında, Türk'ün verdiği aş, iş, ev ile Türkün boyunduruğunda yaşamak, Türklerin ülkesinde, Türk'ün getirdiği internet ile, Türkün dilini kullanarak gene Türklerin kurduğu ve Türk bir sanatçı adına açılmış sitede yorum yapan bir primat olarak; hala neden bunu içine sindiremiyorsunuz onu anlat hele!

     Sonuçta sen, senin çoğulculukların ve onlardan sonraki binlerce nesil de aynen senin gibi bire bir Türkün ülkesinde, Türk'ün bayrağı altında yaşayacak.

     Kürt diye damgaladığın o kız da elinde Türk'ün bayrağı ile, Türk ulusu adına koşuyor, bugün Irak'ta 30 karılı 60 yaşında bir kürt ağaya avrat/kuma olmak yerine, Türk milleti sayesinde atlet/sporcu olmuş biri!

     Önce ULUS MİLLET = TÜRK MİLLETİ ne demek bunu öğren.

     Amına kodumun Kürt, Ermeni vs. her ne sikimin ırkçısı isen, mikro ırkçı faşist pezevengi seni.
     +3
     • dudukadam
      dudukadam 15 Temmuz 2017 - 21:24tabiki Fenerbahçe sporcusudur. başarılar.
      -1
      • taytsizkral
       taytsizkral 15 Temmuz 2017 - 21:152 yila doping, 3 yil antrenorule yasak ask, 4 yila survivor
       -2
       • glock21
        glock21 15 Temmuz 2017 - 20:53@alinazikseven;

        Orospu; otoban kenarında 5 liraya siktirip gene de sikici bulamayan, eşekle sikişip senin çocuk diye amından sıçmış, maymun, goril, şempanze vb. az gelişmiş primatlar kadar dahi evrilememiş yarı eşek yarı maymun kırması anana denir.

        Ananı, bacını, karını sikeyim diyeceğim ama onlar da senin gibi maymun eşek kırması acayip bir yaratık olduğu için sikilmez AMK.

        Duymak istediğini anladığın ergen hiç gelişmemiş bir primat/eşek kırması ucubenin anlayacağı dilde söyledim. Rahatla götoş.

        Senin gibisine Faşizm, Irkçılık dahi fazla kibar, fazla anlayışlı kalır.

        Direkt yere yatırıp atla çiğneye çiğneye ezmek lazım.

        Size böylesi gerek amk.

        https://www.youtube.com/watch?v=Gxq9Op_RSXo
        +1
        • benimadimcemil
         benimadimcemil 15 Temmuz 2017 - 20:525 yil sonra kandirildim.
         +4
         • vulpes
          vulpes 15 Temmuz 2017 - 19:04@mselim12 ilim bilim sitesi mi burası amk
          • jacobs
           jacobs 15 Temmuz 2017 - 18:46inşallah doping yapmamıştır.
           +10
           © 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...