Tuvaletten Çıkan Garip Yaratık - Malezya

nefer35medya nefer35medya diyor ki;
Malezya’nın Alor-Setar kentindeki fotoğrafçı Zula Anip, tuvaletinden çıkan yılana benzer bir yaratığın videosunu çekti.Canavarı andırıyo görüntüsü gibi yılanla alakasını bulamadım.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: tuvalet yaratık malezya
0 12 Ekim 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • kibarefendioglan
  kibarefendioglan 12 Ekim 2017 - 22:49arkadaşlar, aranıza yeni katılan bir kardeşiniz olarak, her ne kadar sizlerle muhabbetim olmasa, sizleri tanımasam bile sizleri çok seviyorum. sizleri bir kardeşim, bir abim olarak görüyorum. 27 yaşında bir insan olarak, gerçek hayatta, insanlarla konuşmuyor, muhabbet etmiyor, genelde insanlardan uzak duruyorum. arkadaşım yok, çevrem yok ama sizler varsınız. sizlerin yorumları video altına yazılan hayat hikayeleri içimi ısıtıyor. iyi ki varsınız.  3 sene oldu sanırım sizleri bu siteyi tanıyalı, nedendir bilinmez daha önce hiç üye olup içimdekinleri dökmek istemedim, çekindim belki de korktum, neyse. kendinize iyi bakın. sanırım son zamanlarda eksi verme furyası var site de, canlarınız saolsun eksi de verebilirsiniz hiç sorun değil kendinize iyi bakın. seviyorum sizin gibi insanları.
  [ispiyonla]
  +21
 • karbaykuşu
  karbaykuşu 13 Ekim 2017 - 02:09kibarefendioglan, hoşgeldin. karakterin de nickin gibiyse bu ülkede mutlu olman çok zor; insanlardan uzak kalmanı anlayabiliyorum. 20-25 yıl ben de öyle yaşadım, bi sikmedikleri kalmıştı, buna çok yakınlarım da dahil. neyse, tekrar hoşgeldin, bu arada insanları ve ne düşündüklerini siktiret, sadece kendini düşün bu hayatta. hoşgeldin demiş miydim?.. [ispiyonla]
  +7

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...