Ozmo Hello Goodbye

leon62 leon62 diyor ki;
Eskiden tv de baya bi ingilizce furtası başlamış gazeteler ingilizce öğretebilmek için dergile hediye ediyor olmutu lakin 1 den 10 kadaröğrenmekten öteye gidemeyen güzelim bilinçaltımızda kalan nadir müziklerden biri
ingilizce metni silmiyorum bilen bi arkadaş tercüme etsin

Learning English with Ozmo is an action-packed introduction to English for children through a wide range of materials carefully developed to meet the pedagogical needs of young learners. The versatile pack allows for adaptation across formats, and has already inspired publishers around the world to build on the brand.

The videos engage children through the use of puppet presenters, animated Ozmo cartoons, and songs. The books and audios take the learning further with additional games, a glove puppet and a toy microphone to encourage language production.

The course was created in consultation with Professor Viv Edwards, Director of The National Centre for Language and Literacy at the University of Reading, UK.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: English Language ozmo
9 07 Kasım 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • sahin t
  sahin t 07 Kasım 2017 - 19:53Klibi hatırlıyorum. Hello - Goodbye - Hello derken Bessy ve kuklaları sırasıyla gösteriyordu. Bir de 'we've gone (veya we are going) to the moon. I am in the balloon' şarkıları vardı. [ispiyonla]
  +2
 • sikkoadam10
  sikkoadam10 07 Kasım 2017 - 19:16buradaki karıyı hep ayşen guruda'ya benzetirdim. [ispiyonla]
  +3
 • azimborader
  azimborader 07 Kasım 2017 - 16:16bunların dergileri falan vardı bende. [ispiyonla]
  +10
 • farafilli
  farafilli 07 Kasım 2017 - 16:05İngilizcem pek iyi değildir ama çevirebildiğim kadarıyla şöyle yazıyor.

  Ozmo ile İngilizce öğrenmek, çocukların pedagojik gereksinimlerini karşılayacak şekilde özenle geliştirilmiş materyalleri kullanarak küçük öğrenciler için hazırlanmış, eğlence dolu bir İngilizceye giriş demektir. Biçemler arasında uyumluluk sağlayan bu çoklu paket dünya üzerinde marka yaratan bir çok yayımcı için ilham kaynağı olmuştur.

  Videolar çocuklarla; kukla sunumları, hareketli Ozmo çizgi filmleri ve şarkılar aracılığıyla etkileşime giriyor. Kitaplar ve sesli kitaplar ise öğrenmeyi ek oyunlar, el kuklası ve oyuncak bir mikrofon ile dil gelişimine heves ettirecek şekilde daha da ileri götürüyor.
  [ispiyonla]
  +4
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...