Sahibinin Elinde Sokak Kedisi Kokusu Alan Kedinin Tepkisi

vallamı vallamı diyor ki;
Sahibesi gidip kapının önünde yatan sokak kedisini seviyor. Kokusunu da kendi evcil kedisine koklatıyor. Kedinin kıskançlık krizi ise görülmeye değer. Adeta kutsal su dökülmüş gibi.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: kedi sokak kedisi koku evcil hayvan kıskanç kıskançlık
15 08 Kasım 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • fowles
  fowles 08 Kasım 2017 - 11:49Ne çirkef pis kedi amk [ispiyonla]
  +21
 • jemjem
  jemjem 08 Kasım 2017 - 13:02sanki tayyip mustafa tunayı sevdikten sonra melih gökçeğe elini koklattı. [ispiyonla]
  +20

Tüm Yorumlar

 • basil639
  basil639 14 Kasım 2017 - 17:53kedi sonradan intikam almış...
  https://www.youtube.com/watch?v=9-QGLUpn0fA
  [ispiyonla]
 • kamdavulu
  kamdavulu 09 Kasım 2017 - 11:25Senin dötünü zikerim bir daha benden başka kimseyi sevmeyeceksin diyor abimiz kısaca [ispiyonla]
 • westxx
  westxx 09 Kasım 2017 - 01:52kedi eski sevgilisinin kokusunu aldı demekki [ispiyonla]
 • saviorroivas
  saviorroivas 09 Kasım 2017 - 01:11Senin o necis diyen ağzını yazan elini s2m amk arap yalakası. Benim yaradılış destanımda kedi yok. Dünyada da kedi kadar nankör başka hayvan yok. Tıpkı araplar gibi. Aç kalınca sahibini yiyen köpek duydun mu lan sen ? Ayrı ayıra dünyayın içine ettiniz. İnsanları böldünüz elliye yüze sevemez olduk kimseyi. Hayvanları rahat bırakın cahiliye dönemi beynine soktuğum. Ayıca sokak köpekleri siksin seni. Defol git arap yarım adana... [ispiyonla]
  -1
 • baymuamma
  baymuamma 09 Kasım 2017 - 00:31sokakta yavru kedi görürseniz sevmeyin annesi kabullenmeyebilir
  böyle acayip hayvanlar
  [ispiyonla]
 • mehmetkarakurt
  mehmetkarakurt 08 Kasım 2017 - 23:08Belliki bi mewzuu olmuş [ispiyonla]
 • solayak
  solayak 08 Kasım 2017 - 20:41Kediler sizi kokunuzdan tanır. Banyo yapıp evcil kedinize yaklaşsanız dahi sizi önce bi güzel koklar hatırladıgı kokuyu bulana kadar.
  Kadın direk yabancı hayvanın kokusunu kendi kedisine koklatınca hayvanda haklı olarak tepki veriyor beyni yandı çünkü.
  [ispiyonla]
  +6
 • kubiilay
  kubiilay 08 Kasım 2017 - 19:59bu kızlar böyle işte amk. Dışarıda ki kediyi, kendi kedisini kıskandırmak için seviyo. Bide eve gidip direk kediye koklatıyo. Acaba bu dışarıda ki kedi kim oluyor ?? Biz tabi amk BİZ [ispiyonla]
  +18
 • glock21
  glock21 08 Kasım 2017 - 19:43"Dışarıda oynaşıp oynaşıp gelip bana yavşıyorsun, Gavatmıyım lan be" demiş :)

  Kedilere durduk yere hayvanı, doğasını karakterini hiç tanımadan, bilmeden neden öküz gibi bodoslama düşman oluyorsunuz?

  Aynısını aslan yapınca "Owww aslan yav" kedi yapınca "Nankör" vs.

  Domestik/Evcil kedi yani sokakta evde gördüğün kedi, kedigiller arasında (Cüssesine oranla) en güçlüsü, en iyi avcı, hayatta kalmayı en iyi başlatabilen kedi türü.

  Ayrıca kedi sosyal hayvan değildir. Yani Kurt, Geyik vb. gibi sürü içinde yaşam. Aslan sürüsü dahi tam bir grup, aile, sürü değildir, bir nevi mecburi birliktelik.

  Dişi ve erkek Leoparlar yılda bir gün buluşur, 48 saat aralıksız düzüşür, sonra işi bitip bir daha asla bir birini görmez, gördüler yerde de bir birlerini gebertirler.

  Ayrıca evcil kedi evcilleşeli 5-6000 yıl gibi çok kısa bir süre oldu! (Kurt = Köpek minimum 15 Bin yıl) Hayvanın vahşi doğadaki bütün iç güdülerine sahip olması gayet normal.

  Yani evde beslediğin kedi aslında evcil bir hayvan değil, bildiğin Leoparın 1/5 orantılı küçültülmüş hali. Karakterden, iç güdülere kadar ebatları dışında bire bir aynılar. Hatta domestik kedi çok çok daha güçlü, zeki ve çok daha iyi bir avcı!

  Kedinin doğasını bilip, hayvana da bu doğasına uygun davranırsan; kedi tıpkı köpek gibi enteresan şekilde uyumlu bir hayvan haline gelir. Geleni geçeni paramparça eden, ortada leopar gibi dolanan simsiyah erkek kedi, sıra kendine bakan insana gelince bildiğin K-9 Köpeği gibi seni izlemeye başlar, komut öğrenir, banyo giderine işeyecek, yemek saatinde yemek dolabının kapağını tıklayacak kadar güzle hayvan haline gelir.

  Özetle nankör filan değil, kendi tabiatına/doğasına uygun hareket eden hayvandır. Nasıl inek, köpek, kuş, yunus vb. hepsinin harlı bir doğası, karakteri, yapısı ve iletişim şekli varsa kedinin de kendine has iletişim şekli var.

  Kediyi eve aldığın zaman köpek, insan, kuş vb. diğer canlılarla bire bir aynı olmasını beklemek hata. Kedi evde dolanan bildiğin vahşi Leopardır. Tek farkı doğasına tamamen aykırı olduğu halde seni partneri, dostu olarak kabul eder. Evde bildiğin Nat. Geo. belgesel izler gibi bir ortam yaşatır.
  [ispiyonla]
  +7
 • hector-07
  hector-07 08 Kasım 2017 - 19:23direkt kovarım [ispiyonla]
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...