Yılbaşı, Noel, Christmas Ne Demek? - Toldd

imcik imcik diyor ki;
Yılbaşı, Noel, Christmas hakkında halkdan gelen komik ve ilginç cevaplar....
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: Yılbaşı Noel Christmas 2018 TOLDD
1 30 Aralık 2017
Yorumlar
Yorum Yaz

Tüm Yorumlar

 • ichtyanthropos
  ichtyanthropos 01 Ocak 2018 - 00:40şu an, bilerek en salak cevapları seçmişlerdir diye avunuyorum....
  Bunlara Sen Noel'in Demreli olduğunu; üstüne Sibirya'da Yakut-Sakaların ise Kıs-Qan (=Kış Han) adında ihtiyar beyaz sakallı, mavi-beyaz giyinimli, çocuklara hediye dağıtan, ren geyikleriyle gezen bir figürleri olduğunu anlatsan, kafatasları çatlar herhalde ağır devreden..
  [ispiyonla]
  +1
 • glock21
  glock21 31 Aralık 2017 - 14:51Arkadaş bu cehaletin filan çok ötesine geçmiş, hatta geri zekalılık gibi insan zeka eksikliğinin bile ötesine ulaşmış. Tam anlamı ile bildiğin tersine primata doğru evriliyoruz.

  Sorulan soruyu bilmemeleri önemli değil, hatta anlamamaları dahi açıklanabilir. Ama bilmediği şeyi dahi bilmediğini anlatacak, söyleyecek zeka yok.

  Bahaneleri de hazır "Yov babo bizim oranı agsani bu". Aksan başka şey her hangi bir dili aksanlı veya aksansız hiç konuşamamak, cümle kuramamak başka şey.

  İnsanlarımız iletişim becerisi bildiğin şempanze vb. primatların iletişimine benzer bir seviyede. Bir 10 sene sonra iş iyice düzensiz sesler çıkarmaya, ufak tefek bir iki işaretle konuşmaya kadar geriler.

  Goriller şempanzeler dahi kendi aralarında daha gelişmiş komplike bir iletişim sistemine sahip. Kullandıkları işaret dili bile bizim halkın günlük iletişim seviyesinden üstün gibi görünüyor.

  Gündüz kuşağı programları, Ramazan programlarında yapılan din yayınları, evlilik ve bugün ne giysem, TV 8, A TV düzeyi yayın derken insanların bildiğin beyni bulanmış, zeka seviyesi anormal bir hızla geriliyor.

  Bu hükumet şu an düşse; bu halkı 1920'lerin seviyeye dahi olsun yükseltmemiz en az bir 20 Sene sürer. Arada hiç yoksa minimum 2 Nesil kayıp nesil!!

  Dünya ile aramızda zaten 100 Yıl gibi bir gelişmişlik farkı varken şimdi zeka olarak da insanlığın geri kalanında kat kat eksik bir seviyeye doğru gidiyoruz.

  Şu konuşan insanların fakirlik, eğitim vb. en ufak bir bahanesi yok. Konun bunlarla alakası da yok.

  Bilinçli olarak gerizekalılaştırma ve insanların da keyifle buna adapte olmak için büyük bür hazla bu gerizekalılaştırma operasyonuna kobay olması. Başka bir şey değil...
  [ispiyonla]
  +2
 • oytunkaan
  oytunkaan 31 Aralık 2017 - 10:53Yilbaşı 31 aralik günü kutlanılır. Noel 25 ve 26 aralikta kutlanilir.
  ikisinin arasinda daglar kadar fark oldugunu anlamayan denyolar.
  [ispiyonla]
  +3
 • Nolacağdı
  Nolacağdı 30 Aralık 2017 - 23:45Ne kadar dindar olmasamda Allah'a inanıyorum. Nüğel baba nerde uçsun geyiklerini görelim diyen adama Allah nerde göster desen üstüne benzin döküp yakar.Bence toplum olarak sorunumuz cehalet ve anlayışsızlık. [ispiyonla]
  +2
 • benimadimcemil
  +3
 • gratthrod
  gratthrod 30 Aralık 2017 - 20:56Bir Müslüman olarak tabi ki Hz. İsa peygamberimizin doğum günü olan Noel benim de özel günümdür. [ispiyonla]
  +2
 • acemipezevenk
  acemipezevenk 30 Aralık 2017 - 19:56sayın dini bütün insanlar, o uydurma dediğiniz noel'de hz.isa'nın doğumu kutlanır [ispiyonla]
  +3
 • nefena
  nefena 30 Aralık 2017 - 19:35Insanlari hor gormeyi sevmem zaten bende aman aman bir insan degilim ama boylede cahillik olmaz he birde milletten alkis almak icin dalga gecenlere ne demeli cahillikten ölmek diye bir olay olsaydi ulkenin cogu suan yasamiyordu [ispiyonla]
  +7
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...