N'olur Biri Bana Dur Desin !

Hagii Hagii diyor ki;
Altmış yaşında, 160 kg ağırlığında olan amcamız; hem bir taraftan bir tava kavurmayı somunla gömüyor, hem de ''N'olur biri bana dur desin'' deyip doktor istiyor.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: yemek yemek kavurma doktor kilo türkiye et etin kilosu kaç lira oldu
2 07 Ocak 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • Doukanz
  Doukanz 08 Ocak 2018 - 17:30yazık lan bu adama üzüldüm yakında ölür bu. [ispiyonla]
 • jeanrenoo
  jeanrenoo 08 Ocak 2018 - 14:53bide böyle adamlar hastaneye düşünce ölür ailesi de doktoru öldürür kurtaramadınız diye. [ispiyonla]
 • serdarkara
  serdarkara 07 Ocak 2018 - 22:27Türk filmindeki kötü adam erol taş ın vücut bulmuş hali. [ispiyonla]
 • glock21
  glock21 07 Ocak 2018 - 19:15Dün Meral AKŞENER'in Elazığ ve Tunceli parti il ve ilçe teşkilatları açılışını ve medyanda yaptığı konuşmayı, oraya dinlemeye gelen halkı ve bunlarla yapılan röportajları izledim.

  Ülkemizde seçimden 1 hafta önce gidip meydanda slogan atan mevcut siyasetçilerin mitingleri aksine, insanların arasına, dükkanlara vs. tek tek girilip herkesle tek tek konuşuluyor, her kese fikri, düşünceleri, talepleri, şikayetçi olduğu şeyler soruluyor!

  Erzincan; Balkan harbi, Rus harbi, Çanakkale savaşı vs. İşgal yılları peşinden Kurtuluş Savaşında çıktığı veya Erzincan depreminin hemen sonrasında olduğu durumda dahi bin beter durumda.

  - İnsanların ağzında diş yok. Bırak diş yaptırmayı dolgu dahi yaptıramamış!
  - Üstlerindeki kıyafetler zaten bildiğin eritilmiş naylondan yapma, üstüne bir de 5-10 senelik kıyafetler!
  - Vitaminsizlikten insanların yüzü gözü solmuş, şekli şemali kaymış.
  - Kime mikrofon uzatsalar cevap "Emekliyim, Oğlum/Kızım kimya, Fizik vs. mezunu, işsiz, geçinemiyoruz!
  - İnsanların ayaklarındaki ayakkabılar 20 Senelik kamyon lastiği gibi perişan.
  - İnsanların yıllardır süre gelen siyası gerilim, dış ve iç politika gerilimi, sürekli kavga, gürültü, absürtlük, iç ve dış terör, AKAPE'nin her gün ağzını açıp gene başımıza akılara zarar bir bela sarması, sürekli mevcut kanunları değiştirip yerine akıllara zarar absürt kanunlar getirmesi vb. ağır stres ve bunalım altında bildiğin aptallaşmış, hayatından bezmiş.

  - Eğitim seviyesi yerlerde sürünüyor, insanlar anadilinde dahi üç beş kelimeyi bir araya getirip derdiniz anlatamaz hale gelmiş!

  Bu sadece Erzincan değil hangi ile ve ilçeye gitseler böyle. İstanbul'da iktidardan ihale kapan bir kaç müteahhit, üç beş Arap vb. zenginlerin sikini yaydığı üç beş gökdelen, gene bu kesimin bindiği 400 - 500 Bin Euroluk arabaları gösterip gösterip ülkenin genelinde vatandaşın % 99,99'unun yaşamını göstermiyorlar.

  Bir yandan da bu zıkkım yiyen bok çuvalı gibi tipler önünde kilosu yaklaşık 40-70 TL arası olan kavurma yiyor. Üstelik tek öğünde!

  Özel hastanede cerrah değil, Microsoft'da senior yazılım uzmanı değil, Holding sahibi, holding müdürü değil, belli ki Nişantaşı'nda kebapçı sahibi hiç değil.

  Mühendis, öğretmeni, polis, asker vb. normal insan maaşı ile bu zaten mümkün değil. Normal insanlar 1 kilo et fiyatına kaç kilo bulgur alırım ve kaç hafta yeter veya bu parayı doğal gaz borcu, elektrik vs. borcu açığına mı versem vs. derdinde.

  Bu şerefsize sormazlar mı "Lan bok çuvalı böyle sürekli kilo kilo kavurma zıkkımlanacak parayı nereden buluyorsun! Hadi buldun diyelim; % 90'den fazlası açlık sınırı altında yaşayan, insanların ekmek alamadığı ülkede bunu videoya çekip taşşak geçer gibi yayınlamaya utanmıyor musun lan şerefsiz" diye...
  [ispiyonla]
  +3
 • crazyboy89
  crazyboy89 07 Ocak 2018 - 18:00tiksinç herif... facede kızların fotolarının altına slm güzellik yazan sapık tipi var amk [ispiyonla]
  +1
 • otodidaktttt
  otodidaktttt 07 Ocak 2018 - 16:25maslov ihtiyaçlar hiyerarşisi - basamak 1 ' de can çekişiyor dayı.

  Gelmişsin 50 yaşına daha da kendimizi geliştirmemiz lazım diyor . Yemek yiyerek mi ?
  [ispiyonla]
  +2
 • Set_85
  Set_85 07 Ocak 2018 - 15:59"Sofradan yarı aç kalkın" diyen peygamberin izinden giden bunlar işte. [ispiyonla]
  +9
 • detailfourteen
  detailfourteen 07 Ocak 2018 - 14:17Şu vatana şu millete ne fayda gelebilir bu cahil danadan.Birde marifet gibi bayrağımızı kafasına sarmış çomar oğlu bobi. [ispiyonla]
  +1
 • martinez34
  martinez34 07 Ocak 2018 - 12:17Neşeli çomar [ispiyonla]
  +9
 • muratboran1980
  muratboran1980 07 Ocak 2018 - 12:03Maraşlı bu dana [ispiyonla]
  +2
© 2004 - 2019 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...