Eşcinsel Vekilin Meclisteki Evlenme Teklifi - Avustralya (Altyazısız)

izgago izgago diyor ki;
Avustralya’da Liberal Parti’li eşcinsel milletvekili, mecliste söz alarak erkek arkadaşına romantik bir evlenme teklifinde bulunmuş. Senatodan geçen eşcinsel evlilik yasa tasarısı üzerine söz alan 37 yaşındaki milletvekili Tim Wilson, konuşmasının ortasında izleyici sıralarında yer alan sevgilisi Ryan Bolger’e dönerek ilkokul öğretmeni sevgilisine evlenme teklif etmiş. Bolger ise önce gülmüş ardından da teklifi kabul etmiş.
Kategori: Haber
sitene ekle
Etiketler: avustralya eşcinsel milletvekili evlenme teklifi senato haber
2 10 Ocak 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • elpatron
  elpatron 10 Ocak 2018 - 11:16Bizim vekillerde birbirini yiyor bunlarda aynı hesap [ispiyonla]
  +20
 • losta
  losta 10 Ocak 2018 - 13:06bize giren çıkan yok insanlar mutlu [ispiyonla]
  +15

Tüm Yorumlar

 • kralece
  kralece 11 Ocak 2018 - 21:57niyeyse ilk aklıma gelen eve girecek toplam maaş oldu. [ispiyonla]
  +1
 • windofwild
  windofwild 11 Ocak 2018 - 19:43aq gayleri ya ahaha aglama bari, anatomin hala erkek [ispiyonla]
 • simeranyali
  simeranyali 11 Ocak 2018 - 05:22Sanki Avusturalyalıların mecliste olup bitenden haberi mi var. Parlemento zamanı geldiğinde kaymak gibi seçilir. herkes hayatına devam eder. Haberi olsa da hiç bişey olmaz. Avusturalyalıların yaşadıklarından haberi yok. Kültürsüz memleket. Dünya umurlarında değil. Geçenlerde millet vekili adayına ne olacak bu İslam'ın hali diye sordular da İslam'ı coğrafi bir yer bi ülke zannetti. Musevi peygamberini de İsa zannediyormuş iyi mi.. işte olup bitenden bu kadar kopuklar.. [ispiyonla]
 • hayditafi78
  hayditafi78 10 Ocak 2018 - 22:33bu olaya yani eşcinselliğe karşı gelenler;
  bir erkek,nasıl bir erkekle birlikte olmak istemezse bir eşcinselde karşı cinsi ile birlikte olmak istemeyebilir.bu ikisi aynı şeydir ve doğuştan gelen bir şeydir.kimse farklı tatlar yaşamak için hem cinsine evlilik teklifi etmez
  [ispiyonla]
  +1
 • mihos
  mihos 10 Ocak 2018 - 22:06arkadas birbirinize çakıyosunuz bi yere kadar anlariz, evlenmek nedir aga [ispiyonla]
  -1
 • kombocahill
  kombocahill 10 Ocak 2018 - 19:15Bu mu gelişmiş toplum yani bu Türkiye'de olsa gelişmiş toplum mu olacak yav gidin bi kere burası müslüman bi ülke. [ispiyonla]
  -2
 • glock21
  glock21 10 Ocak 2018 - 16:55İnsan nüfusunun yarıya yakının eşcinsel olduğunu veya meyilli düşünürsek meclislerde bu insanlardın da temsil edilmesi gayet normal. Kişinin tamamen bireysel yaşamına yönelik bir tercih olup vekillik görevini halk adına yerine getirmesine de engel olmadığına göre saygı duyup saygı göstereceksin.

  Bu liboşluk, omurgasız tatlı su omurgasızlığı vs. demek değildir.

  Ne yapalım AMK? İnsanların yarıdan fazlasını gebertelim mi!
  Kimsenin amı, götü, siki ile ne yaptığı kimseyi ilgilendirmemeli. İnsanın beyni ile ne yaptığıyla, toplumda nasıl bir insan olduğuna bakılmalı.

  Bu liboş şu bu diye sözde aşağıladığınız adamların meclisini yönettiği millet her yıl yüz binlerce ton HAVUÇ, ceviz vb. tarım ürünü geçiriyor. Hemde havucu rast gele toprağa atsan her yerden havuç fışkıracak, tarımın Ana Vatanı Anadolu'da bulunan, Türk Devletine!!!

  Dünyanın en hızlı büyüyen vede gelişen ekonomisi/ülkesi. % 90'ı çöl olan ülke hayvancılıktan tarıma kadar dünyada başı çeken ülkelerden. Eğitimde (Uluslararası dil, üni. vb. eğitim) en fazla öğrenci çeken ve başarılı ilk 3 ülke arasında.

  Susuz, dümdüz çöl, ağaç dahi zor yetişen, kanguru vb. üç beş hayvanın dışında vahşi canlı yaşamayan yerde Fındık yetiştiriliyor.

  Sanayi desen; otomobil yan sanayi, modifiye parça vb. alanlarda çok büyük pazarı var. Otomobil vb. sporlarda sürekli adları geçer. Yelkencilik, su sporları vb. alanlarda başı çekiyorlar. Turizm desen keza öyle.

  Uzar gider ancak bütün bu gelişmenin arkasında aha şu gay adamın mecliste vekil olmasına anlayışla karşılayacak seviyede bir zeka/medeniyet seviyesi yatıyor. Çünkü adamın siki götü ile değil, beyni ve yetenekleri ile ilgilendiklerinin göstergesidir....
  [ispiyonla]
 • losta
  losta 10 Ocak 2018 - 13:06bize giren çıkan yok insanlar mutlu [ispiyonla]
  +15
 • farafilli
  farafilli 10 Ocak 2018 - 12:49@okas Medeniyet tıkış-tepiş tırlarla, botlarla ölümü göze alarak, inancına aykırı geldiği halde gittiğin yerdir. Dolayısıyla evet bunun adı medeniyet.
  @dictummeumpactum Bu arada Türkiye'de liberal mi var ki liboş olsun?
  [ispiyonla]
  +1
 • dictummeumpactum
  dictummeumpactum 10 Ocak 2018 - 11:58Liboş kelimesi hiç bu kadar anlam bulmamıştı kafamda.. [ispiyonla]
  +1
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...