200 TL İçin Acı Biber Yiyen Adamın Acı Sonu

izgago izgago diyor ki;
Arkadaşının ısrarına dayanamayıp 200 TL karşılığında bir kaşık acı pul biber yiyen adamın çığlığı kameraya böyle yansımış efendim.
Kategori: Komik
sitene ekle
Etiketler: acı biber para komik video komik video izle yurdum insanı eğlence
3 10 Ocak 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

 • turkland2
  turkland2 10 Ocak 2018 - 12:352000'li yılların başında İstanbul-İzmir yolunun Susurluk'a yakın kısımlarında bir dinlenme tesisinde yazları çalışıyordum. Ben manav bölümünde olduğum için otobüs yıkayan arkadaşlar benim hemen önümdeydi. Adamlar sabaha kadar otobüs yıkıyor, hepsi de zaten birbiriyle akraba. Zaman nasıl geçecek, paso gırgır şamata, birbirini taşşağa sarma filan.
  Bunlardan ikisi bir gün iddiaya tutuşmuşlar. Biri demiş ben muzu acayip severim, sınırsız yerim. Hatta bi kasa olsun onu da yerim. Öbürü tabi yiyemezsin deyince, yerim-yiyemezsin, yerim-yiyemezsin zıtlaşmışlar. Bunlar iddaya girmişler geldiler manava, bi kasa muz açtırdılar. Yerim diyen yerse, parasını öbürü ödeyecek.
  Ben tabi yer ya da yemez orasını ilk etapta hiç hesaba bile katmadım, dedim olum burası dinlenme tesisi. Muzun kilosu ev taksidi gibi, yesen de yaraklardasın yemesen de. Dinleyen kim, coşmuşlar bi kere. Bi de amca çocukları bunlar, öbürü de demiyor ki ulan bu herif amcamın oğlu, bi kasa muzu yerse bişe olur diye.
  Neyse bu açtı kasayı, tabi tahmin edeceğiniz gibi 3 tane muzdan sonra takıldı kaldı boğazı. Yiyemedi haliyle. Öbür ibne çağırdı diğer yıkamacıları başladılar taşşağa. Yok senin hayatın hikaye, işin gücün sallamak falan. Yerim diye idda eden çocuk da acayip gururlu biri. Ama garip bir şekilde hiç bozuntuya vermiyor. Normalde kavga çıkarması lazım. Garibanın garibana yaptığını kimse yapmaz derler ya. Harbiden öyle. Bu yıkamacıların hepsi Balıkesir'in bi köyünden gelmiş, tesiste yaşıyorlar. Hayatları orası olmuş yani, orda yatıyorlar, kalkıyorlar. Hayatları otobüs yıkama.
  Ertesi gece işe bi geldim, ortalıkta bi tane bile yıkamacı yok. Lan dedim nerde bunlar, gittim bunların kaldığı yere. Dedim nerdeler. O taşak geçtikleri çocuk, köyüne gitmiş o sabah. Evinde asmış kendini. Not bırakmış bi de, "insanı en çok yaralayan akrabalarıdır" diye. Tabi not öyle olunca polis iddiaya girdiği yıkamacı kuzenini de almış, diğer yıkamacıları da toplamış götürmüş.
  Ben normalde ulu orta herkesle dalga geçen bir adam değilimdir. Ama tabi bazen dozu kaçırdığımız da olur arada, ama hayvan değilsen adamın gözünden anlarsın şaka kaldırmadığını. Bazısı öyledir çünkü, dalga geçilmesini kaldıramaz ama karşılık da veremediği için içine atar, belki güler geçiştirir.
  Neyse bu olaydan sonra daha çok dikkat eder oldum bu tarz şeylere. İnsanlar çok farklı arkadaş, ulu orta gururunu kırmayacaksın kimsenin. Gelelim bu videoda parayı uzatıp uzatıp adamı videoya alan orospu evladına. Bu video sahte (fake) filan olabilir, meselem o değil. Ama var bu tür parazitlerden her yerde. Daha videoyu açtığım anda direkt bu yaşadığım olay geldi aklıma.
  Tekrar söyleyeyim bu vesileyle. Herkes sizinle aynı özgüvene, iç dünyasına ya da takıntılara sahip olmayabilir. Kişiliğini çok iyi bilmediğiniz insanların gururunu kırmayın.
  [ispiyonla]
  +49
 • scatex
  scatex 10 Ocak 2018 - 15:31@turkland2 iyi hikaye yazmışsın güzel kurgu

  şaka lan şaka gidip intihar edip başıma bela mela olursun belli olmaz aq
  [ispiyonla]
  +22

Tüm Yorumlar

© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...