Havalimanında Aranan Sarışın Kız

alucrali alucrali diyor ki;
Bildiğiniz üzere Amerika yeni tarayıcı sistemlerle insanın çıplak halini ekrana yansıtan aletleri kullanmaya başladı. Çok tepki gören bu sistem bazen devre dışı kalıyor ve insanları bu şekilde arıyorlar. En iyisi millet şortunu bikinisini giysin gitsin.
Kategori: Genel
sitene ekle
Etiketler: havalimanı havaalanı terminal uçak arama kontrol tsa sistem kabin
1 13 Ocak 2018
Yorumlar
Yorum Yaz

En Popüler Yorumlar

Tüm Yorumlar

 • theben
  theben 14 Ocak 2018 - 22:39acaba tanga mı giyinmiş ??? : ))) [ispiyonla]
  +3
 • eselix
  eselix 14 Ocak 2018 - 21:29sarı şekerim kalbine girerim seni mahvederim [ispiyonla]
  +3
 • ichtyanthropos
  ichtyanthropos 14 Ocak 2018 - 18:28video beş yıllık. bayanın adı Nicole Skyes. YT kanalı da var, ama tipik bir YTbır gibi makyaj, deney, çelinc tarzı saçmasapan boş beleş içeriklerden ibaret. Gene merak eden varsa:

  https://www.youtube.com/user/NicoleSky123/
  [ispiyonla]
  +2
 • Orion
  Orion 14 Ocak 2018 - 18:09@Aseriousman istediğin Instagram olsun. Buyur twitter hesabı
  https://twitter.com/lillysky101

  Not: Video biraz eski 2013 Ağustos ayından ve ayrıca hatun evli.
  [ispiyonla]
  +3
 • COOLMISTER BLONDEATH
  COOLMISTER BLONDEATH 14 Ocak 2018 - 17:49amk bunu bile hükümete bağladılar buradan bir türlü eksilmeyen paranoyak ezikler!!neyi merak ediyorum biliyor musunuz?chp iktidar olsa ne olacak acaba!hahaha ekmeği sütü kesilir lan bunların!Alkışlarla yaşıyorum reytingi zaten dibe vurdu hepten çöker o nihatla sivrisinek radyo programı var mesela program yapamaz lan adam hahaha!!ne yapacaklar ben söyleyeyim kendileri birer akepe çomarı nın chp iti olanına dönüşecekler ve bu sefer iktidar yalaması kendileri olup muhalefeti eleştirerek beslenmeye çalışacaklar akepe öncesinde olduğu gibi siyaset politika bu işte dansözler öğrenin bunları!

  hayır sonra bomba götünde patlayınca da bunlar yine hükümete yüklenecek!hayır muhalif olmakla bir problemim yok muhalifin öne gideniyim çünkü kendi zihniyeti iktidarda iken yalanıp karşı olduğu iktidarda iken anarşist kesilen yırtık kondomlara benim lafım!

  ben de hava alanlarında hatta metrolarda çokça aranıyorum o cihaz var ya deli gibi öter ben geçerken alıştım artık!sonuçta rockeriz her yerim metal ile dolu!hava alanlarında daha sade giyinmeye dikkat ediyorum ama sırf metroya bineceğim diye de pijamayla gezecek değilim yani!!
  [ispiyonla]
  -3
 • hakaniko
  hakaniko 14 Ocak 2018 - 15:06Cihaza girmeme hakkınız var. Çünkü detaylı arama için xray cihazından fazla radyasyon veriyor. Girmeyince de böyle arıyorlar. [ispiyonla]
  +1
 • kibarefendioglan
  kibarefendioglan 14 Ocak 2018 - 14:14o sarışın kızın yerinde bizim ülkenin insanı olsa, kendisinin bir milletvekili tanıdığı olduğunu söyler, eline telefonu alır bir yerleri aramaya çalışır, havalimanında olay çıkartırdı... hele hele o kızın yerinde bir türbanlı olsa, iş sosyalmedya ya yansır, gözdağı vermek için ülke de muhalif kesimler tutuklanırdı.


  işte böyle dostlar.
  [ispiyonla]
  +2
 • skylacc
  skylacc 14 Ocak 2018 - 01:25polis haklı..sarışın bomba [ispiyonla]
  +7
 • Aseriousman
  Aseriousman 13 Ocak 2018 - 22:56Instagram adresi nerede?
  Ohoo hepten boşladınız siz.
  [ispiyonla]
  +12
 • apanzeller
  apanzeller 13 Ocak 2018 - 22:42En tehlikesiz masumlar dan gelir ne gelirse ile olaya yaklaşmış olabilir.. [ispiyonla]
  +1
© 2004 - 2018 Alkislarlayasiyorum.com Tüm Hakları Coca - Cola'nın formülü ile aynı yerde saklıdır...